Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na karcie jest napisane że oferta jest do 2016 roku. to jest pewne.gdyby słowa nie dotrzymali to byłaby afera, odszkodowania pewnie by się posypały..tak więc możemy spokojnie sobie oglądać sd. a jak nadejdzie 2016 rok to może się wzbogacę i będzie mnie stać na te 19,90 w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa jest zawsze, gdyby zmienili warunki nadawania przed 2016, klient ma prawo domagać się zwrotu kosztów zakupu dekodera, karty dekodującej i instalacji satelitarnej, nie ma znaczenia że jest usługa przedpłacona, jeśli ma warunki gwarantowane to muszą być spełnione, w innym przypadku każdy by sobie pisał np. HBO do 2020 a po miesiącu wyłączał bo zastrzegł możliwość zmiany, takie działania ładnie opisuje kodeks karny w artykule 286 paragraf 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa jest zawsze, gdyby zmienili warunki nadawania przed 2016, klient ma prawo domagać się zwrotu kosztów zakupu dekodera, karty dekodującej i instalacji satelitarnej, nie ma znaczenia że jest usługa przedpłacona, jeśli ma warunki gwarantowane to muszą być spełnione, w innym przypadku każdy by sobie pisał np. HBO do 2020 a po miesiącu wyłączał bo zastrzegł możliwość zmiany, takie działania ładnie opisuje kodeks karny w artykule 286 paragraf 1

To zastrzeżenie zmiany jest raczej jako zabezpieczenie w wypadku bankructwa albo innych podobnych zdarzeń. Nie mówię,ze tylko do tego aby zrobić ludzi w ciula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w ciula już zronbili ludzi robiąc TnKHD!!! Ale nie mogą zabrać mi kanałów przed 31.10.2016 r., no chyba żaby zbankrutowali w co nie sądzę, jak widać TnK się rozwija i kto by pomyślał, że będzie w HD!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobrą sprawę coś co możesz nazwać HD masz dopiero od 40zł w porównaniu z 10zł jakie zapłaciłem za to co mam to jest różnica, biorąc stare TnK przed 31 marca wychodziło się najlepiej. Chociaż mam wrażenie że w pewnym momencie kanały z oferty standardowej TnK HD przejdą na HD, to tylko kwestia czasu ale pytanie kiedy czy w ciągu dwóch lat czy czterech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam ze opłacało się najbardziej przed 1 kwietnia doładowywać kartę teraz to porażka i na pewno nie będą mieli nowych klientów . Co do kanałów HD to pewnie i zrobią same hd tylko ciekawe ile będzie kosztował pakiet ? 48 zł ?? to był by dla nich mega strzał w kolano . Myślę że powinni pójść a pakiety kanałów i kto chce to niech wykupi sobie dany pakiet i ryba a nie jak teraz chcesz hd to kup pakiet za kolejne 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja dodładowałem w sumie konto do lutego 2011 r., nie wyszedłem wcale na tym najgorzej. Gdy popatrzę na nową ofertę to za podstawowy pakiet trzeba zapłacić 19,90 czyli dwa razy więcej, a ma się tylko dwa kanałny w HD. Tutaj niby mamy NSport w HD? Ciekawy jestem, czy teraz jest szansa na dodanie nowych kanałów, bo takowe miały pojawić się jeszcze w tym roku. Szkoda, że nie ma jakiś oficjalnych komunkatów na stronie TnK, albo jakiegoś tam forum, a wszystkiego człowiek dowiaduje się od satkuriera czy media2.pl etc. Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no eska jest kanałem darmowym, wiec tylko chyba szukają jeleni. ja mam dekoder HD wiec bez problemu odbieram kanał eski. również darmowym jest polskojęzyczny kanał weeding tv nadający w trybie SD

 

z tego co pamiętam eska nie ogłosiła że to wieczny niekodowany kanał,oby był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma możliwości wybrać sobie na sztuki za które programy kodowane chce się płacić, a za które nie.

Gdyby zakodowali Eskę, zostałaby ona dodana do któregoś z pakietów N, względie do któregoś z abonamentów w innych platformach, i chcąc nie chcąc trzeba by było za nią płacić.

 

Do póki program (Eska) jest FTA oczywistym nadużyciem ze strony TNK jest umieszczenie Eski w ofercie programów płatnych. Do tej pory podobało mi się w TNK to, że w informacjach handlowych (w ulotkach, na stronie www) TNK wyraźnie określała, które programy są płatne a które FTA. Pozostałe platformy umieszczały programy FTA na liście w abonamentach płatnych, bez skrupułów wprowadzając nieświadomych klientów w błąd. Teraz TNK zaczyna robić to samo. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harrison, nie bulwersuj się tak - jasne że super było by aby w necie na stronie tnk podając numer karty można by było otrzymać sprytne menu w którym zahaczał bym kanały które chcę i przez to zmieniał sobie cenę paczki kanałów którą stworzyłem dla siebie tylko widzisz po co mają inwestować jak karty się sprzedają, a to że kanały fta traktują jako płatne to chyba nie dziwne, każdy chwyt marketingowy jest dobry choć też to potępiam ale przypomnij sobie jak ktoś kiedyś sprzedawał działki na księżycu i byli chętni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z eską jest coś innego, ona jest w N tylko sygnał jest FTA. Cyfra też umieszczała FTA bo ona je nadaje. Mogą wstawiać do opisu ofert, bo wiedzą że sygnał nie zniknie. Jednak jak pokazał przykład Patio.TV nie jest to już takie pewne.

 

To nie jest żaden chwyt marketingowy, kanał jest na danym transponderze to należy do danej sieci, ktoś przecież za to płaci. To że jest FTA nie znaczy że ma nadawanie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pakiecie domowym masz nsport sd, w premium hd, tak można wywnioskować po obrazkach na stronie.

Może dodadzą axn i eskę tv, do tnk sd bo kiedyś była mowa o dodaniu 2 kanałów.

 

Jak do września nie dodadzą do TNK SD żadnego kanału to 500tys osób będzie na pewno wkurzonych i wątpię że będą chcieli dalej finansować oszukiwanie klientów . Mogli by dać np AXN i Da Vinci Learning . Największa głupota w TNK HD to to że kupisz pakiet domowy masz eurosport SD i nSport SD dokupisz pakiet premium i masz eurosport HD i nSport HD ewidentnie zapychacze zastosowali aby więcej było a efekt taki że full pakiet jest minus eurosport SD i nSport SD nie wspominająć o TVN HD i TVN zwykłym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że i tak lwia część kart używana jest przez polaków przebywających za granicą którzy pojechali zarobić i dla nich bez większego znaczenia jest czy będzie to hd czy tylko sd, dla nich ważne jest mieć wiadomości z kraju na bieżąco i coś tam jeszcze po polsku bo nie mają i tak czasu na oglądanie tv a tutaj dalej i tak mają najtańszą ofertę, na ntc nie ma co liczyć przez jeszcze najbliższe 3 lata a nie wszędzie są kablówki a i w analogu kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...