Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Discovery Science czy World to bezsensu opcja, ponieważ te kanały pokazują prawie to samo co na głównym Discovery. Poza tym trochę programów z Discovery Science pokazuje TV Puls i tam można oglądać. Już lepszym rozwiązaniem byłoby Discovery Historia, ale pewnie to nie jest w zasięgu.

 

Podobnie jest z Polsat News, kompletnie niepotrzebny program. Na TNK obecnie jest chyba 5 kanałów informacyjnych (TVP Info, TVN24, TV Biznes, TVN CNBC, TVN Warszawa, TVS też chyba).

 

Podobna sytuacja jest z kanałami typowo serialowymi jest przecież TVN7 i on pełni tą funkcję, poza tym TVN, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Tele5 same serialowe kanały lub całe filmy fabularne.

 

Kanał rozrywkowy w jakim sensie? TV Puls jest rozrywkowy :) aż do znudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kilka postów temu pisałem w tnk brakuje dobrego, drugiego kanału dla Dzieci. No niby PULS podciąga się pod bajkowy kanał ale jest to kanał ogólno-rozrywkowy. Nie ma opozycji do Disney Ch. Zwłaszcza jak włączają seriale dla młodzieży (hana, o statku i inne tego typu) bo młodsi nie muszą koniecznie oglądać problemy nastolatków... i jeszcze tych amerykańskich... Brakuje jeszcze Polskiego Eurosportu (rozbudowałem swój zestaw o zeza i mam z Astry ale oglądanie z niemieckim komentarzem to aż sie odechciewa). Jakby uzupełnili ofertę Jeszcze o Discovery Historia to oferta była by nie do przebicia. A tak jest tylko/aż dobra.

 

Niektórzy psioczą na kanał Kino Polska. Ale ja i moja rodzina jesteśmy z tego kanału zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
tak jest: ipla.tv

Powinen byc jeszcze Polsat w ipla ;)

W ipla jest płatny ten kanał, a pomarzyć zawsze można.

Ciekawe kiedy dadzą planowane TVN Seriale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostawił bym Kino Polska bo czasami są tu stare dobre polskie filmy .Ale z Comedy Central też by się przydało

Kino Polska dobry program. Warto zostawić. Aktualnie zajmuje mnie Tolek Banan ;) Eurosport by się nadało dodać... moze coś pomyślą przed zbliżającymi się mistrzostwami. Choć śmiem wątpić skoro publiczna ma prawa do transmisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...