Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba sami przedstawiciele MMP nie wiedzą kiedy to nastąpi. Słyszałem już następujące terminy dla Łodzi: styczeń tego roku co się nie stało (nieoficjalnie od przedstawiciela), koniec marca (konsultantka na czacie), a ostatnia wersja z infolinii - nie wiadomo kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zrodla mowia, ze nie ma zadnej ostatecznej daty kiedy nastapi wylaczenie analogu, wszystkie informacje z BOK to zwykla sciema. Karteczki na klatkach, to co mowi pracownik BOK lub na partyline ma tylko zmusic ludzi do przejscia na cyfrowy sygnal. Jak w danym miescie liczba klientow analogu zmaleje do akceptowalnej wartosci to dopiero wtedy zaczna usuwac kanaly. Liczy sie kasa a ta od klientow z analogiem nadal plynie bardzo szerokim korytem.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda. Ale MMP powinna myśleć przyszłościowo, bo nim zmuszą klientów analogowych do przejścia, to stracą większość swoich klientów DTV przez kiepską jakość oferty. Ludzie wybierają cyfrówkę dla jakości i kanałów HD, a co może zaoferować MMP skoro oni nawet podstawowych kanałów z DVB-T nie oferują w HD (Pulsy, TV4) czy kanałów premium (Cinemax). Za to pełno w ofercie zapychaczy typu Novela HD czy TVS HD.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mniej wybrednego klienta to celuje Cyfrowy Polsat. MMP ma oferty premium typu Canal+, HBO czy Eleven. To nie są propozycje dla mało wymagających klientów.

Ja cudów od MMP nie wymagam. Ale uważam że oferta premium powinna być w najwyższej jakości nadawana. Dlatego Cinemaxów w HD im nie popuszczę ;)

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Może i jest mało popularny (bo kiedy ambitne kino było popularne?) ale Multimedia jest chyba jedyną firmą w tym kraju co ma te kanały jedynie w wersji SD. Powiem więcej - są już operatorzy, którzy dawno wersje SD wywalili. Jak im szkoda miejsca niech dadzą chociaż Cinemax główny w HD bo "2" to jest to samo z 24h przesunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuro_wrw_gang_
Prawidłowe, ekonomiczne. I ile by wzięło Cinemaxy? 100 osób albo mniej? Góra +20zł od każdego. A przez przedwczesną redukcję analoga, mogliby stracić nawet ponad 200 tys. klientów. Średnio -60zł od każdego. Nawet najlepsza oferta nie gwarantowałaby ich przejścia na cyfrę. Firma musi wykazywać zyski przed inwestorami, nie może bawić się w takie ryzykowne podmianki. Zysk nie warty ryzyka. Wszystko w swoim czasie.

 

No płacenie obecnie za kanał filmowy w jakości SD jest śmieszne.

Nikt cię do płacenia nie zmusza.

@Yakuzzi
Tak, HBO na pewno się zgodzi dać tylko jeden kanał w HD. ;) Zresztą i tak brakuje wolnych częstotliwości. Poza tym, są kablówki (np. JMDI z Warszawy), które w ogóle nie widzą potrzeby oferowania Cinemaxów.

Wiem, ciężko się pogodzić z SD, a mnie się łatwo mówi, bo akurat jestem w tej garstce szczęśliwców. Ale nie możecie ignorować faktu, że w tej chwili u większości nie ma możliwości technicznych lub ekonomicznych, dla paczki Cinemax w HD.

------------------
Czytając wasze posty, ogarnia mnie pesymizm i sam mam ochotę ponarzekać. Bo przecież tą dwucyfrową liczbę kanałów HD dla garstki szczęśliwców, Multimedia mogłaby wprowadzić szybciej. I uczynić nas jeszcze bardziej szczęśliwymi. ;) *

* Oczywiście rozumiem, że kanałów nie wrzuca się na pstryknięcie, ale udzielił mi się klimat tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście ale kanały FightKlub HD i SportKlub zniknęły z pakietu Sport HD Extra w momencie pojawienia się w pakiecie Sport HD Champions.

Dodatkowo, FightKlub HD zniknął też z pakietu FunClub.

Podejrzewam, że to celowa zagrywka by fani sportu z niskimi pakietami podstawowymi zmuszeni byli do wykupienia zarówno pakietu Extra jak i Champions ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie w bloku pojawila sie oferta UPC. Jedna z opcji. 145 kanałow. 65 hd Internet 30 za 89 złotych lub z internetem 120 za 99 złotych. umowa 24 miesiące w tym 6 za 0 zł. Nagrywarka 10 zł. Usługi świadczone swiatlowodami. Powiem ze MM ma problem.

Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...