Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się 3 artykuły w aktualnościach na stronie Multimedii, datowane na dziś...

http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/6c6c342c26aa2293c2f73f4addaadb9e


W treści 1-go newsa jest to o czym pisaliście wcześniej...t.j 29 programów HD w pakiecie Superbox i 39 programów HD w pakiecie Maxbox..mógłby ktoś rozwinąć jak rozumieć te ilości HD, bo w poprzednich wypowiedziach tego nie znalazłem...


Ilości ogólne się nie zmieniły....tj 113 dla Superbox'a i 133 dla Maxbox'a


http://www.multimedia.pl/pakiet_drony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, jak podmienią ? Albo będą musieli usunąć duble lub wersje SD albo będą musieli wszędzie zredukować analog. A przecież było pisane, że nie zredukują analoga tam gdzie jest większa ilość klientów tv analogowej, bo nie będą "urzynać łba kurze która przynosi im złote jajka". To niech teraz mi jakiś "mędrzec" lub "jasnowidz" powie w jaki sposób nagle te kanały się pojawią tak ażeby był "wilk syty i owca cała" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i zostałem poinformowany, że kanały zostaną dodane (nie wiem jakie) tylko w miejscowościach gdzie jest/będzie pełna oferta cyfrowa. Proces wyłączania telewizji analogowej lub jej ograniczania jest prowadzona w 53 miastach (nie wiem jakich), ale nie jest to Częstochowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i zostałem poinformowany, że kanały zostaną dodane (nie wiem jakie) tylko w miejscowościach gdzie jest/będzie pełna oferta cyfrowa. Proces wyłączania telewizji analogowej lub jej ograniczania jest prowadzona w 53 miastach (nie wiem jakich), ale nie jest to Częstochowa. 

 

"nie wiem jakie"  "nie wiem jakich"  -  i to jest właśnie Multimedia. Tak trudno upublicznić nazwy tych 53 miast ? Tak trudno podać nazwy wprowadzanych kanałów ? Wielka tajemnica trwa.... :wink:

 

Oczywiście,że nie w Częstochowie.U nas TV analogowa póki co ma się bardzo dobrze (53 kanały) .

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały pojawią się wszędzie tam, gdzie ostatnio zaistniała TVN Fabuła (albo była modernizacja). Nie mam precyzyjnej informacji nt. Południa. Nie jest to powiązane z redukcją analoga. Nie ma takiej potrzeby, bo będzie podmianka za kilka kanałów SD. Uprzedzałem, że taka sytuacja może mieć miejsce. :P

I tak jak mówiłem, nie ma i na razie nie będzie oficjalnego komunikatu o redukcji. Tylko klienci z tych redukowanych miejscowości, jeśli mają analog na fakturze, dostaną stosowną informacje. Reszta ludzisk z tych terenów, musi poczekać na pisemko, informujące o podmiankach w DTV kilku kanałów na wersje HD. Tak, "poczekać" ma istotne znaczenie, bo Puls HD, Puls2 HD, Fokus TV HD, Stopklatka HD, Polsat News HD, Republika HD, Cinemax HD i Cinemax2 HD nie pojawią się od razu. W każdym razie, u mnie tak było. ;)

I tu pewnie pojawia się pytanie: "A co z całą resztą?". Tego niestety jeszcze nie wiedzą sami. "Jak się opłaci" - usłyszałem.

Najlepsze, że to nie koniec "ciekawych"przygód z MMP. Dalsze części w przyszłym roku. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poprawka: Nie wiem, czy to dotyczy Południa.

 

Całego Południa na pewno nie. Ale skoro jestem po "modernizacji" i mam takie programy jak ci z MMP S.A. i miałem dodane nowe /jak TVN Fabuła HD/

to praktycznie to samo jak u ciebie przed redukcją analoga.Więc rozumiem że raczej dotyczy.

Chociaż póki nie włączą wszystko jest możliwe. Do końca roku włączą ? Masz jakieś info ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak znalazło się miejsce na podmiane 4 kanałów HD, a wcześniej na te 6 już nie... :P Nie rozumiem tego. Skoro technicy twierdzą, że wszystkie częstotliwości są zapchane na maxa i są tylko wolne tzw. awaryjne - PPV itd., to jak oni chcą to pomieścić? No chyba, że "utną" coś z tego HD. ;)

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się postem  neuro:

Najpierw niech wywala trochę z analoga .Wczoraj rozmawialem z technikiem u mnie w bloku. Wszystkie częstotliwości są na maxa zajęte, muszą coś wywalic żeby co innego dodać. Zwłaszcza jeśli chodzi o kanały HD.

Post z listopada, TVN Fabułę dodali we wrześniu.

 

A skąd ta informacja, że usuną jeszcze 7 dubli SD?

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...