Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Trzepią po kieszeni, trzepią... Od 1 marca:

Cyfrowy Basic: bez zmian

Cyfrowy Komfort: bez zmian

Cyfrowy Sport HD: 12 zł

Analogowy Rodzinny: 47,49 zł

Analogowy Komfortowy: 65,99 zł

 

Toż to masakra z tymi cenami...

 

Polsat Sport zamiast BBC Entertainment. Wejdą do analogu Polsat News i Polsat 2, a zniknie Tele 5, RTR Planeta i Fashion TV. BBC, Tele 5, RTR i F TV będą w ofercie cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Każda zmiana oferty programowej czy ceny daje możliwość rozwiązania umowy w ciągu 10 dni roboczych". Szkoda tylko, że Multimedia wymyśliła taki patent, że jak ma się umowę z jakąś promocją (bo np. jesteś stałym klientem czy coś), to nie można nic zrobić z tą umową - trzeba czekać do jej końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rexon, z tego co wiem, jeżeli nie masz kanałów które będą wycofywane, to nie dostaniesz Polsatów. Jeżeli nie masz RTR to pewnie nie dostaniesz któregoś z Polsatów.

 

@szymaxx, czyli mam rozumiec, że jak moja babcia ma umowę z 15% rabatu do końca sierpnia, to nie może rozwiązać umowy w związku z podwyżką ? Może źle zrozumiałem bo jak tak, to popraw mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List z MM i opadła mi szczęka (IPTV). Na dzień 1 marca faktyczna liczba kanałów to np. Komfort 55, Komfort Plus 77 Sport HD 6. Ale od tej samej daty mają obowiązek dostarczać odpowiednio 50, 68, 3 kanały bez względu na to jakie!!!! Czyli nie dość że mogą wyp.... to jeszcze nie będzie można zapewne - wg nich - wypowiedzieć umowy.

 

 

Na szczęście teraz można :) A więc Jambox plus internet 25Mb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy macie promocję czy nie nic nie zmienia. Kupowaliście inny produkt/usługę i jak nowy wam się nie podoba możecie z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji. W innym wypadku operator mógłby dawać super promocje po czym podnosić ceny bazowe o 200-300% i nikt by nie mógł nic zrobić. Na szczęście to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tu mi odpowiecie,ostatnio dostałem rachunek za internet,podrożał o parę groszy przez ten VAT,pytanie czy multimedia powinna poinformować o podrożeniu usługi choć mam podpisana umowę na 49zł i czy powinna powiadomić mnie z możliwością rozwiązania umowy jeśli tego nie akceptuje,spotkałem się z jedna firma jimsat kabel i jak oni podnieśli tylko za telefon a internet pozostał tu bez zmian,to dają możliwość rozwiązania umowy,to jak to jest w mm,mogę rozwiązać umowę jeśli nie poinformowali mnie o podwyżce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM informowała o podwyżce VAT jeszcze na fakturach za listopad napisane tam było że jak nie akceptuje nowych cen to mogę zrezygnować z jednomiesięcznym wyprzedzeniem z tym zastrzeżeniem że ze względu że to podwyżka VAT odgórnie ustanowiona przez rząd to w wypadku gdy abonent zdecyduje się zerwać umowę multimedi będzie przysługiwało prawo odszkodowawcze czyli ogólnie bulę karę bo to nie z ich winy jest podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież MM nie podnosi swoich cen, czyli cen netto. To rząd podniósł podatek i MM nie ma z tym nic wspólnego. Dlatego w związku z podwyżką podatku VAT nie można zerwać umowy bez konsekwencji. Co by było gdyby wszyscy w Polsce zrywali umowy za telefonię komórkowych, za Internet, czy telewizję, itd? Za zerwanie umowy kary na pewno się nie uniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

To jakiś dramat. Dzisiaj z analogu wyrzucli Sportklub i Zone Europa. Ten pierwszy przenieśli do Komfortu. Może zasypiemy ich mailami o włączenie Eurosportu 2. To wstyd, że nie ma go w ofercie!

Zwracam honor! Przesunęli te kanały na inne częstotliwości. Ale my chcemy Eurosport 2!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego że zauważyłem kilka nowych kanałów ale gdzie podział się kanał sportowy ESPN America oraz ESPN Classic?? jeszcze ostatnio go oglądałem po co mi Polsat Cafe i Polsat Sport jak tam nic nie ma nawet na nSport nic nie ma heh a przynajmniej mogłem oglądać NHL, NFL, NBA i MLB oraz NCAA nie mówiąc o ciekawostkach z program Classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...