Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez hd bez sd ale to pewnie dlatego ze mam pakiet hd no to teraz oby nie bylo jaj u mnie bo w pon mialrm jechac do biura mm aby podpisac papiery na przedluzenie pakietu hd c+ nie chcialbym miec nie milej niespodzianki ze nie bedzie mozna juz tego zrobic bo wejda nowe umowy a ja przez pomylke zostane z canal + sd ktorego sie ogladac nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że szkoda. Dzięki za rzeczowe informacje. Właśnie przed momentem dzwoniłem na BOK i zamówiłem pakiet HD, który zostanie włączony w poniedziałek - oficjalnie. Niby prosiłem panią, że chciałbym jak najszybciej, aby został uruchomiony, więc uprzejma telefonistka oznajmiła, że kliknęła na "AKTYWUJ" :) hehe :) Ciekawe ile w tym prawdy? Interesujące jest też to, że z włączaniem usług przez infolinie są takie oóźnienia, skoro przez dekoder można mieć od ręki. Pozdrawiam - mogli by dać te kolejne programy w wejsji SD ;P

 

Co byście się nie zdziwli jak będzie regulamin na platyne. A jak wyłącza wam to ci dziś włączyli? I wtedy płacz bo inny pakiet trzeba będzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez hd bez sd ale to pewnie dlatego ze mam pakiet hd no to teraz oby nie bylo jaj u mnie bo w pon mialrm jechac do biura mm aby podpisac papiery na przedluzenie pakietu hd c+ nie chcialbym miec nie milej niespodzianki ze nie bedzie mozna juz tego zrobic bo wejda nowe umowy a ja przez pomylke zostane z canal + sd ktorego sie ogladac nie da

 

Lepiej sobie przedzwoń na infolinię i szybciej to załatwisz, bo możliwe że to o czym piszesz jest w planach, bo pani telegrafistka musiała popytać w tym celu, czy mogę sobie włączyć HD na starych warunkach, czyli za dwa piwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez hd bez sd ale to pewnie dlatego ze mam pakiet hd no to teraz oby nie bylo jaj u mnie bo w pon mialrm jechac do biura mm aby podpisac papiery na przedluzenie pakietu hd c+ nie chcialbym miec nie milej niespodzianki ze nie bedzie mozna juz tego zrobic bo wejda nowe umowy a ja przez pomylke zostane z canal + sd ktorego sie ogladac nie da

 

Lepiej sobie przedzwoń na infolinię i szybciej to załatwisz, bo możliwe że to o czym piszesz jest w planach, bo pani telegrafistka musiała popytać w tym celu, czy mogę sobie włączyć HD na starych warunkach, czyli za dwa piwka.

 

Obecny regulamin pakietu c+ hd to 2 programy gwarantowane. Mm nie musi w jego ramach świadczyć wam więcej. Ja czekam na nowe promocję albo stracę albo zyskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Witam! I gratuluje Wam i MM sukcesu jeśli chodzi o paczke Canal+. U mnie pojawila się pelna paczka Canal+. Nawet w HD sa. Znaczy się ja nie mam wykupionego pakietu Canal+ ale lista EPG się zmienila. Zastanawia mnie jedno, niby miejsca u mnie nie ma na nowe kanaly te co w sierpniu uruchomiono, w analogu nic nie ubylo, to jakim cudem wsadzili u mnie w HD kanaly Canal+ ? Skoro wsadzili kanaly Canal+ to czemu nie odpalili tamtych 11 w HD? Nierozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na spokojnie wszyscy którzy mieli wykupiony pakiet C+HD dostali dostęp do nowej paczki .Natomiast abonenci którzy mieli wykupiony C+ ale w SD również mają dostęp do fulla?

To co macie dziś to otwarte okno. Z info jakie mam regulaminy nowych pakietów będą na dniach. Sami zapytajcie na infolinii. Tu się może jeszcze coś zmienić. Ci co mają sd tylko nie mają full. Tylko sd obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez hd bez sd ale to pewnie dlatego ze mam pakiet hd no to teraz oby nie bylo jaj u mnie bo w pon mialrm jechac do biura mm aby podpisac papiery na przedluzenie pakietu hd c+ nie chcialbym miec nie milej niespodzianki ze nie bedzie mozna juz tego zrobic bo wejda nowe umowy a ja przez pomylke zostane z canal + sd ktorego sie ogladac nie da

 

Lepiej sobie przedzwoń na infolinię i szybciej to załatwisz, bo możliwe że to o czym piszesz jest w planach, bo pani telegrafistka musiała popytać w tym celu, czy mogę sobie włączyć HD na starych warunkach, czyli za dwa piwka.

 

Obecny regulamin pakietu c+ hd to 2 programy gwarantowane. Mm nie musi w jego ramach świadczyć wam więcej. Ja czekam na nowe promocję albo stracę albo zyskam.

 

Racja, ale jak ktoś jest w gorącej wodzie kąpany, to sam wiesz :P. Poza tym już wcześniej zamierzałem kupić HD, ale jakoś wylatywało mi to z głowy, więc jeśli nie zyskam to raczej nie stracę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pewne info ale powiem tak, jak ktoś myśli o C+ to niech jak najszybciej biegnie/dzwoni i go aktywuje razem z HD, bo mocno się zdziwi jak wejdzie już cennik na nową paczkę: Silver, Gold, Platinium. Dobrze radzę (kolega z serwisu mnie nigdy nie okłamał :D).

Jakiś czas temu rozmyślaliśmy tutaj nad ewentualnymi cenami za nowe paczki od NC+, no i powiem wam, że ciesze się z zawartej umowy na starych warunkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w Szczecinskim biurze nawet nie wiedzieli ze uruchomiono paczke canal + pewnie od pon beda mieli jakies informacje oficjalne co z paczkami czy zostana wybrakowane czy bedzie migracja itp itd na info z infolinni nie warto sie powolywac mi stara umowa konczy sie we wrzesnie a nowa juz podpisane jest na rok ale canal + na 6 misiecy tylko tak czy innaczej nowa puki mi nir podlacza mimo ze podpisana moze ulec zmianie w razie czego

 

Co do platyny moj strzal 69/79 zl w promocji 49/59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się skończy, ale być może korzystniej niż w Vectrze. Tam w cenniku jest 89 (!!) zł za platynę, w promocji - 49,90 zł. Abonenci, którzy do tej pory (do wprowadzenia family 1,2 itd.) mieli pakiet SD lub HD dostali dostęp do wszystkich kanałów C+ z SD lub HD. Moi rodzice płacą w ten sposób 39.90 za HD i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...