Skocz do zawartości

Disney+ za granicą - dyskusja, ZAP


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jak tego sprawdzić, ale wydaje mi się, że już teraz jest więcej rzeczy "po polsku", niż na starcie Netflixa swego czasu.
Nie pamiętam startu Netflixa ( subskrybuje go od 2017 ) Wiem jedno,  jest więcej tłumaczeń już teraz na Disney+ jak było na poczatku przez  rok dostępności Amazona w Polsce. 



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że taka opcja jest do przemyślenia jak już D+ zawita do PL. Generalnie uważam, że duże platformy powinny mieć 3 rodzaje subskrybcji.: miesięczną, półroczną i roczną. Jak na razie z tego co widziałem, u nas możliwość opłaty w ramach rocznej subskrybcji daje tylko apple tv +. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wiadomo , nie wszystko ma tłumaczenia , ale kiedyś się mieszkało w Leicester i warto język sobie utrwalać :D

Są też klasyki jak "Cleopatra" z 1963 , "Planeta Małp" z 1968. Nawet "Kevin sam w domu" w 4K , bez reklam Polsatu 😂  ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi64 , czy Disney+ oferuje "trial" na rynkach w Europie? Z tego co kojarzę , jak startował , to była taka opcja. Dwa miesiące temu , jak zacząłem subskrybować Disney+ (Niemcy) , to z dniem rejestracji zaczyna się płatna subskrypcje.

Pytam , bo jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w przypadku naszego kraju.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 19:21, Toma441 napisał:

Najprawdopodobniej po starcie D+ Kevina już nie będzie w Polsacie na Święta, bo będzie na wyłączność w streamingu 😉

 12.11.2021 kolejny reboot serii. Tym razem jako "Home Sweet Home Alone". Stare Keviny mogą jeszcze lecieć na Polsacie, ale na pewno nie te nowe wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth sam musialem od poczatku placic,ale wczesniej byl chyba jeden miesiac za darmo. Ale juz w UK,Australia USA byl tylko tydzien darmowy. Na poczatku mialem 3 m-ce Disney+potem zrezygnowalem a teraz mam znowu na 3 m-ce ale za 6.99€ (dostalem taka oferte no i skorzystalem) pozniej znowu zrezygnuje do momentu kiedy pojawi sie korzystna oferta ,niby tylko 2€ ale zawsze cos.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ze u nas bedzie. Na koncie Disney DE mam zakładkę z ich produkcjami.




c9cc7341eb9eb2314ca4845c631a2800.jpg
 
Edit:

@NobelM , @Toma441 , @Pawop   , @Wodnik Szuwarek , @andi64  Disney+ na moim Tizenie z 2017 Zmieniłem region aplikacji TV na USA i śmiga 4K HDR

0527120553aed74b3475369cc308fd27.jpg







 43807688aa0076b7ddfedfe4354795dd.jpg

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...