Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dariusz.walowski34

Polsatbox rozsyła sms i e-mail , że aplikacja Disney + jest już dostępna na dekoderach Polsatbox 4k i Polsatbox lite 4k. To kłamstwo bo dekodery z nagravision dalej mają starą wersję oprogramowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75 stron tematu..

Szybkie pytanie warto wymienić dekoder Polsatu na dekoder 4K.

Mam "zwykłego" evoboxa. Umowa do grudnia. Za pakiet telewizyjny płacę 30 zł.

Subskrypcja na Disney+ w promocyjnej cenie na rok kończy mi się w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lakiman napisał(a):

75 stron tematu..

Szybkie pytanie warto wymienić dekoder Polsatu na dekoder 4K.

Mam "zwykłego" evoboxa. Umowa do grudnia. Za pakiet telewizyjny płacę 30 zł.

Subskrypcja na Disney+ w promocyjnej cenie na rok kończy mi się w czerwcu.

Nie warto następny złom z rodziny Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem smsa. Proponują kontakt tel.w sprawie jakieś super oferty wraz z wymianą na ten dekoder i dostępem do Disney+ 

Pewnie to dopiero początek, im będzie  bliżej końca aneksu.

Zdają sobie też pewnie sprawę , że roczne subskrypcję na Disney + będą się wkrótce kończyć.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lakiman napisał(a):

75 stron tematu..

Szybkie pytanie warto wymienić dekoder Polsatu na dekoder 4K.

Mam "zwykłego" evoboxa. Umowa do grudnia. Za pakiet telewizyjny płacę 30 zł.

Subskrypcja na Disney+ w promocyjnej cenie na rok kończy mi się w czerwcu.

Tutaj same marudy wiec trudno cos sie dowiedziec. :)

Z mojej perspektywy, jak lubisz nagrywacrozna rzeczy i ogladac  po dlugim czasie nie zmieniaj!
Jesli nie zalezy ci na nagrywaniu ale lubisz np wlaczyc cos co lecialo do 3h temu na dowolnym kanale, lub do tygodnia wstecz na wybranych to super opcja na nowym dekoderze.

Cos za cos jak to mawiaja.
Ja osobiscie juz sie przyzwyczailem ze prawie nic nie mozna nagrac (bardzo mocno ograniczone) ale za to czesto lubie cos wybrac z programow ktore lecialy wczesniej i wtedy przewijac tylko reklamy :)

Edytowane przez jordan87
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jordan87 napisał(a):

Tutaj same marudy wiec trudno cos sie dowiedziec. :)

Z mojej perspektywy, jak lubisz nagrywacrozna rzeczy i ogladac  po dlugim czasie nie zmieniaj!
Jesli nie zalezy ci na nagrywaniu ale lubisz np wlaczyc cos co lecialo do 3h temu na dowolnym kanale, lub do tygodnia wstecz na wybranych to super opcja na nowym dekoderze.

Cos za cos jak to mawiaja.
Ja osobiscie juz sie przyzwyczailem ze prawie nic nie mozna nagrac (bardzo mocno ograniczone) ale za to czesto lubie cos wybrac z programow ktore lecialy wczesniej i wtedy przewijac tylko reklamy :)

Jakie są te wybrane jest gdzie spis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458pogratulować 👏usunięcia podstawowej funkcji, która była zawarta w oryginalnym sofcie, tak jak w Evo PVR, czyli usuwania kanałów powyżej 1000, wyszukanych przez siebie ręcznie. Niby można zaznaczyć potwierdzić, ale niestety nie usuwa. W dekoderach HDxxx też była zza czasów pomarańczowego menu. Potem dostały one czarne, funkcja stała się nie aktywna. A ty pisałeś, że w kolejnej edycji softu będzie. Której nie ma do dzisiaj. I tak samo będzie w tym dekoderze, też się nie doczekamy. Bravo technicy PB bravooo. 🤣😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie kanałów powyżej 1000 nie jest opcją która działać musi, a co najwyżej może - o tym chyba zapomniałeś lub nie wziąłeś pod uwagę. Przypominam że sprzęt operatora służy do korzystania z oferty operatora i w tym zakresie ma działać, a nie np. zabaw z listą kanałów i tego typu co sobie wymyślisz - to nie koncert życzeń. Jeśli chcesz się bawić w dodatkowe opcje które sobie wymyślisz, to należy kupić sobie odpowiedni tuner gdzie będziesz mógł się wykazać i napisać sobie odpowiednie pluginy jeśli oczywiście potrafisz, a od operatora skorzystać modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opensourceCzłowieku, usuwanie kanałów, śmieci powyżej pozycji. 1000 których się nie chce, a wyszukiwanie robiło się dla innego kanału, od zawsze było domeną tego operatora. W dekoderach HDxxx była od zawsze potem ja usunięto. W dekoderach Evobox jest po dziś dzień. W dekoderach 4K była do lutowej aktualizacji. A ponoć o gustach się nie dyskutuje. 🤣😂

Wiesz mnie sprzęt niezależny nie rajcuje nie mam na to czasu, są rzeczy ważniejsze niż telewizja w życiu. Owszem nie potrafię. Tu cie zmartwię listy Ulubione były są i będą, głównym elementem dekoderów PB, która to konkurencja nie dawno wprowadzalia. Jakoś innym wolno krytykować nabijać się z bugow w sofcie. A co powiesz na temat braku dysku w PB 4k? Też operator nie musi go udostępniać? A wydawalo mi się że nagrywanie to już standard? 😁😄

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie kanałów i brak dysku - idealne porównanie. Wyjaśnij jakie to ma znaczenie skoro za układ listy kanałów i ilość kanałów decyduje operator i abonent dostaje gotowy produkt, a jeśli się nie podoba to nikt na siłę nikogo nie trzyma - każdy ma wybór. Co do dysku jeśli operator faktycznie ma taką funkcję w ofercie i jeszcze się tym chwali to jak najbardziej pretensje są uzasadnione. W przeciwnym razie to również są twoje wymysły albo życzenia co mogło by być, a nie jest. Napiszę jeszcze raz - jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji to inwestujesz we własny dekoder. Innej możliwości nie ma i wylewanie żali co mogło by być, a nie jest nic nie da.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jest tu na forum przedstawiciel działu technicznego PB, który czyta wszystkie sugestie. A skoro funkcja usuwania była w wielu dekoderach, i jest nadal w części, a w innych jej nie ma została usunięta to tylko kwestia dobroci operatora. A przecież są własne listy ulubione które można sobie ustawiac jak się chce. Operator decyduje tylko o swojej głównej liście. Reszta leży we własnych preferencjach abonenta. 

Jak to nie jest ten dekoder ma kieszeń na dysk, ponoć w testowych partiach dekodera był tak pisał user @patryszq Który też miał uzasadnione pretensje. Więc nie rozumiem o co ci chodzi?

Można pisać sugestie a @support458na pewno je czyta. Ciało 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mati06 napisał(a):

Na szczęście jest tu na forum przedstawiciel działu technicznego PB, który czyta wszystkie sugestie.

Jeśli naprawdę w to wierzysz że ktoś się tym przejmuje, to musisz być bardzo naiwny. :) Podpisując umowę zgadzasz się na pewne zasady więc jeśli to nie jest funkcja która wpływa na to co masz w umowie czyli np. na poprawny odbiór kanałów za który płacisz abonament to nie licz na to że coś się zmieni, to wszystko są dodatkowe koszty. Oczywiście ponarzekać każdy sobie może ale efektów z tego raczej nie będzie.

 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2023 o 11:06, Mati06 napisał(a):

@support458pogratulować 👏usunięcia podstawowej funkcji, która była zawarta w oryginalnym sofcie, tak jak w Evo PVR, czyli usuwania kanałów powyżej 1000, wyszukanych przez siebie ręcznie. Niby można zaznaczyć potwierdzić, ale niestety nie usuwa. W dekoderach HDxxx też była zza czasów pomarańczowego menu. Potem dostały one czarne, funkcja stała się nie aktywna. A ty pisałeś, że w kolejnej edycji softu będzie. Której nie ma do dzisiaj. I tak samo będzie w tym dekoderze, też się nie doczekamy. Bravo technicy PB bravooo. 🤣😂

Polsat Box zna ten problem że jest problem z usuwaniem kanałów od pozycji 1000 i niby działają technicy Polsatu a to wyszło po ostatniej aktualizacji z tym Disney+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się  update'u Nagravision do 1.8.9, D+ się oczywiście pojawił, boczne menu no i HDMI CEC zaczął w miarę sprawnie działać (nie tylko ON/OFF, ale tez i reszta opcji) - nie wiem czy to kwestia tego update'u czy po prostu na nowo wgrany soft poprawił komunikację - najważniejsze że da się z jednego pilota sterować TV i dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...