Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dariusz.walowski34

Dzisiaj dzwoniłem do  polsat box i mi powiedzieli że te dekodery z nagravision nie dostaną nowej wersji oprogramowania i zostaną przy wersji 1.4.19 u mnie od początku nie działa dobrze hdmi cec nie dobrze wyłącza tv Co trzeci raz się udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

To jest najgorsze że nigdzie nie ma informacji że zrobili dwie wersję tego dekodera mi jak narazie działa super pozatym cec odpukać z tą nową wersją podobno działają masakra ja mam od lutego umowę dekoder od kuriera nigdzie nie pisało czy ma irdeto czy nagravision oba nie mają karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 11:33, Daro1 napisał(a):

Raczej ty się pogrążyłeś nie sprawdzając tego że dekoder działa z każdym dostawcą. Sprawdź sobie i nie pisz głupot. Osobiście sprawdziłem dekoder na różnych dostawcach internetu i na każdym innym działa. Jeśli dalej uważasz i wierzysz w bełkot polsatu to gratuluję.

No tak sie składa że sprawdzałem kiedyś i sprawdziłem dziś. Nadal nie działa na lokalnym dostawcy wiec nie mozesz powiedziec/napisac ze działa na każdym, bo tak nie jest niestety. Nawet sam komunikat na ekranie po wybraniu IPTV o tym mówi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

Nie wiem dlaczego nie dostałem aktualizacji mam polsat box 4k wersja 1.4.19 u mnie też tak jest mam tv philips jak włączę dekoder włącza się  tv w drugą stronę Już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dwóch szajsungach (2018 i 2022) fatalnie działa CEC z polsat Box 4K/Lite, tak że przestałem korzystać,  brak słów.. z dekoderem C+ 4K, śmigało aż miło, plus menu TV zintegrowane z dekoderem (nagrywanie, ulubione, etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDMI CEC to standard, który nie powinien być uzależniony od TV.. tylko w polsat box ta integracja kuleje.. wszystko inne, Dekoder C+, Apple TV, Xbox, PS5 żadnych problemów, a integracja wychodzi poza klasyczne ON/OFF czy przełączanie kanałów.. może kiedyś to ogarną.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie kwestia TV a dekodera.. bo standard jest jeden, po to są standardy aby ich się trzymać, ale Polacy zawsze coś po swojemu muszą zrobić, więc polsat zrąbał to co miał już dobrze zrobione.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bez problemu ale gdy jest w zasięgu podczerwieni, a po HDMI CEC to porażka.. inne dekodery integrują się normalnie z menu TV, funkcje (nagrywanie, EPG, ulubione, etc) tak jakbyś używał dekodera TV - po prostu bajka, a polsat tylko podstawowe funkcje i tez nie zawsze zadziałają.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...