Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki za odpowiedź czyli satelita jednak. Pytam bo rezygnuje z NC+ i biorę POLSAT. A to prawda że konwerter w antenie satelitarnej ma istotny wpływ na szybkość przełączania kanałów? Polsat oferuje przy podpisaniu umowy sam konwerter bez anteny czy trzeba na własną rękę szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pezet40 napisał:

Z tego co widzę to dekoder można podłączyć zarówno do anteny satelitarnej jak i do samego internetu bez anteny satelitarnej i cieszyć się wszystkimi kanałami tak?

 

W OTT każdy ISP, jak na razie dostępny jedynie z 4k Lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam PB4K i nie działa mi w nim odbieranie danych po DLNA. Zaznaczam, nie chodzi mi o rolę serwera DLNA, tylko odtwarzacza. Serwer mam własny, skonfigurowany jak należy, udostępnia materiały do TV, dla komputerów itp. Dekoder widzi serwer DLNA, strukturę folderów, ale każdy folder jest pusty. Da się coś z tym zrobić, czy ten model tak ma i mam zapomnieć o sprawie?

 

Serwerem jest Serviio, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, czy został u Was naprawiony błąd z Aktualizacją programu TV co każde uruchomienie EPG? Byłem w APS, wymieniłem dekoder (jak również multiroomy Evo LITE), co doradziła mi infolinia, dalej jest to samo. Ktoś coś może poradzić? Ewentualnie ma jakieś informacje kiedy ten błąd naprawia? Cała heca zaczęła się po zmianie listy kanałów. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie jest nowa aktualizacja. Z tego co widzę po aktualizacji, dioda na dekoderze świeci inaczej (wcześniej przy pracującym dekoderze kolor diody niebieski, teraz turkusowy), po wejściu w polsat box jakby wszystko szybciej działało, przy cofaniu w szczególności na kanałach TVN, nic się nie wiesza tylko cofa od razu, i mam nadzieję że wraz z nową aktualizacją meczący napis tego kanału nie ma.... zniknie. Czas pokarze co jeszcze poprawili a co zepsuli. 

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie większość na +, kanały nie klatkuja po przelaczeniu, dioda inny kolor, epg w końcu działa jak powinien.

Dalej nie działa regulacja głośności przez pilot pb jak również prawy górny przycisk,już zapomniałem co to było

Edytowane przez Adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma wsparcia dla kieszeni dysku 🤦‍♂️💁‍♂️😂 

 

Inaczej odbywa sie wyszukiwanie kanałów ... po przeskanowaniu pojawia sie dodatkowa czynność ZAKOŃCZ

 

I faktycznie poruszanie się w menu , restart catchUP  itp działa jakby " szybciej " 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk faktycznie nadal jest nieobsługiwany, ale widzę w ustawieniach dekodera, że jest możliwość pobrania uprawnień, czyli nie trzeba dzwonić na infolinię, czy logować się do konta, wystarczy w ustawieniach dekodera pobrać uprawnienia, trwa to 3-5 sekund. Duży plus dla Polsatu.  

Edytowane przez Daro1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że poprawiając oprogramowanie przez przypadek w nowym oprogramowaniu została wyłączona telewizja naziemna. Zapomnieli o tym wysyłając nowe oprogramowanie do dekoderów. Teraz będziemy czekać aż wyjdzie nowe oprogramowanie lub też po wielu skargach klientów, zdecydują ponownie wysłać nowe oprogramowanie z włączoną funkcją telewizji naziemnej. Czas pokarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-4k-ultra-box-polsat-evobox-stream-dekodery-hbbtv-ustawa-mininalne-wymagania

 

Przyjęte przez Sejm przepisy o bonie na tunery z DVB-T2/HEVC wprowadzają możliwość karania przedsiębiorców za oferowanie sprzętów niezgodnych z wymaganiami technicznymi ministra cyfryzacji. Zmiany w prawie mogą pośrednio uderzyć w platformy Canal+ i Polsat Box.

 

I w tych wymaganiach miało być Hbb TV, którego Box 4K nie obsługuje.

Coś tam Duda 28 lutego podpisał w sprawie dofinansowania dekoderów DVB-T, ale czy jest tam też o tych wspomnianych w artykule WM wymaganiach nie wiem.

Polsat że zamiast ulepszać woli po prostu ucinać funkcje pokazał już przy okazji Evobox Streama czy TV mobilnej, więc może tutaj mamy to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...