Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wszystkim nagle zniknęła usługa NAGRAJ  , restart , pauza , 7dni wstecz działa . Tylko nagraj wyparowało 

 

EDIT 

 

Zaczęło działać nagrywanie , ot tak sprawdziłem i działa ale tylko na tych kanałach z tej listy  :

 

4FUN DANCE1) , 4FUN KIDS1) , 4FUN.TV1) , Polsat Comedy Central Extra HD, Polsat Crime&Investigation HD, Polonia 11) , Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature HD, Stars TV1) , Stopklatka TV HD1) , TELE 51) , TV Okazje1) , WP HD1), ZOOM TV HD1) , TV Republika, WPOLSCE.PL1) , 13 Ulica HD1) , AXN Black, AXN HD, AXN Spin HD, AXN White, BBC Brit HD, BBC Cbeebies, BBC Earth HD, BBC First HD, BBC Lifestyle HD, Comedy Central HD, Da Vinci1) , Disney Channel HD1) , Disney Junior1) , Disney XD1), E! Entertainment HD1), Epic Drama HD1), Fight Box HD1), FOX Comedy HD1), FOX HD1), Golf Channel Polska HD1), H2 HD, History HD, Kino Polska HD, Kino Polska Muzyka1), Kino TV HD, Lifetime HD1), MTV Live HD1), NICK Music1), MTV Polska HD, MTV 90s1), NAT GEO People HD1), NAT GEO Wild HD1), National Geographic HD1), Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons HD, Novela TV1) , Paramount Channel HD, Romance TV HD, SCIFI Universal HD1), VH1, Water Planet1)

 

 

Eleven Sports ELEVEN SPORTS 1 HD, ELEVEN SPORTS 2 HD, ELEVEN SPORTS 3 HD

Cinemax Cinemax HD, Cinemax 2 HD.

FilmBox FilmBox Action, FilmBox Arthouse, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Premium HD.

HBO z HBO GO HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD.

Rozrywka2) Brazzers TV, Hustler HD, Private TV HD, Redlight HD, Vivid RED HD, Vivid Touch

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to taki mix EVO PVR ale z funkcja z EVO HD i LITE czyli nPVR , aż tak niczym się nie różni - ten kto korzysta z serii EVO nie będzie mieć problemu z obcykaniem obsługi PB4K  , ale szacuneczek za chęci ☘☀

 

W PB4K fajne jest to że obojętnie kiedy przełączę na dany kanał zawsze mogę się cofnąć o 3h wstecz , w klasycznym PVR bufor zawsze zaczynał sie od momentu włączenia kanału cos co przegapiłem już mi umknęło :D 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł wczoraj. Aktywował się po telefonie na infolinię w ciągu 5 minut. Ponawianie sygnału na ICOK nic nie dawało. Na razie dekoder nie jest taki zły. Całkiem fajnie śmiga. W instrukcji jest napisane że można umieścić własny dysk w kieszeni. Czy ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryszq napisał:

 

 

W PB4K fajne jest to że obojętnie kiedy przełączę na dany kanał zawsze mogę się cofnąć o 3h wstecz , w klasycznym PVR bufor zawsze zaczynał sie od momentu włączenia kanału cos co przegapiłem już mi umknęło :D 

No tak, tylko, że jakość obrazu międzu przekazem satelitarnym a tym buforem internetowym  - to wieeelka przepaść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...