Skocz do zawartości

HBO przez 3 miesiące gratis tylko do 30.09 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy to co napisał bogdan425 w tym temacie platforma "n" - pytania początkującego jest prawdą ? Najlepiej niech ktoś poda jakiegoś linka w celu zweryfikowania tej informacji :)

Chciałem skorzystać z tej promocji od 01.10 i nie wiem czy jeśli poczekam ten jeden dzień to się nie załapię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację uzyskałem z infolini n-ki - wtedy, kiedy Pani zadzwoniła do mnie z ofertą jak w temacie.

Kto jeszcze chciałby skorzystać z promocji HBO przez 3 miesiące gratis to musi zamówić jeszcze dziś.

Aktywacja HBO trwa do 72 godzin, tak, że już nie będą to trzy pełne miesiące :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację uzyskałem z infolini n-ki - wtedy, kiedy Pani zadzwoniła do mnie z ofertą jak w temacie.

Kto jeszcze chciałby skorzystać z promocji HBO przez 3 miesiące gratis to musi zamówić jeszcze dziś.

Aktywacja HBO trwa do 72 godzin, tak, że już nie będą to trzy pełne miesiące :(

 

Ja dzwoniłem dzisiaj na infolinie i zamówiłem tą promocje.Od razu miałem aktywne kanały HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj i praktycznie od razu kanały były aktywne :) Dowiedziałem się też, że w sumie to nawet lepiej zamówić pod koniec miesiąca bo i tak wyłączają na koniec 3 miesiąca. Czyli np. zamawiasz 8 września i zgłaszasz chęć zrezygnowania z HBO w dniu dajmy na to 7 grudnia. Wyłącza ci dopiero na koniec grudnia i trzeba wtedy dopłacić ;] No chyba, że zadzwonisz do nich pod koniec listopada, wtedy wyłącza ostatniego dnia danego miesiąca :) W takim wypadku niestety te parę dni nam przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...