Skocz do zawartości

Pierwsze real foty, mają już wersje sklepową


Loluki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem napisać, że na HDTV Polska mają foty, ale ciągle serwer wywala - dzięki za wklejkę - chyba się tam nie pogniewają ;)

 

Także do redakcji dotarł (w końcu) jeden, ale jutro mamy deadline numeru - i weź tu w kilka godzin opisz odbiornik. P. Sulisz pewnie go teraz w ostre testy wziął, bo trzeba go wybadać najdokładniej jak się da, a czasu mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - punkt dla nich 8) Nadal brakuje ręcznego strojenia, dopisywania kanałów itd. - uważam, że to za mocne "obostrzenie" (tzn. przesadzają). No ale idą do przodu :D

 

Co do DiSEqC - no dobrze, ale skąd on wie na jakie satelity ten DiSEqC jest :?: Bo coś mi się wydaje, że DiSEqC jest tu rozumiany jako HB + Astra (co więcej wyboru portów też nie widzę, więc HB zawsze musi być na LNB 1, a Astra na 2). No jak na "telewizję nowej generacji" to rozwiązanie rodem z kamienia łupanego, no ale zawsze to coś :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym DiSEqC ?

 

Mam 3 konwertery Astra, Hotbird, Astra 2, obsłuży ?

 

Astra 2 nie ruszy, a tak jak pisałem wcześniej Hot Bird musi być na 1, Astra na 2 i do tego lista jest odgórna, więc nie wszystkie kanały są wciągnięte nawet z tych dwóch HB + Astra 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...