Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zachwalacie że chyba też wypróbuję APV, w szczególności że pojawił się tam teraz serial The Expanse. Z niecierpliwością czekam na premierę sezonu 4. Takie pytanie do stałych użytkowników tego serwisu. Premiery seriali ich produkcji są tam jak na Netflix-ie, czyli rzucają cały sezon 1 dnia, czy też co tydzień pojawiają się kolejne odcinki? A tak poza tym mają darmowy okres próbny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio potrafi mi przerwać oglądanie z komunikatem aby spróbować za jakiś czas. Dziś dwa razy podczas odcinka serialu. Oglądam na Mibox 3 a aplikacja jest z boxa NVidia Shield: Amazon Video_4.2.43-nvidia-armv7a.apk

 

Pobrałem teraz plik:

Amazon Prime Video [4.7.9] ATV pour Xiaomi Mi Box 20.06.2018 - googleplay-armv7a (AndroidPC.es).apk

 

Edytowane przez jerzyk17
Dopisana wersja aplikacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie ma możliwości tworzenia profili.

Wygląda to podobnie jak na HBO GO.

Serwis jest mniej intuicyjny od Netflixa, gdzie masz podawane propozycje po obejrzeniu.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, NobelM napisał:

Dzięki za odpowiedź. A można tam tworzyć profile użytkowników, tak jak w Netflixie, czy jest jeden, jak w HBO GO?

Jest jeden. Tak na marginesie to i tak serwis przeszedł małą metamorfozę , bo jeszcze kilka miesięcy temu usługa nie miała spolszczenia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz kosztuje APV? Wchodzę na niemieckiego Amazona, a tam wyskakuje mi tylko oferta na 30-dniowy trial i potem 7,99 € miesięcznie. Czy już oferty 2,99€ przez pół roku, a potem 5,99€ już nie ma? Jeszcze dodają kanały telewizyjne - Eurosport Player i filmy STARZ (w Polsce chyba nie zadziała bez kombinowania vpnem). 

W jakim kraju rejestrować usługę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wchodzisz na Amazona bez VPN , czyli Polska ;) Masz 2,99 EUR na poł roku, 7 dni trial. Po pół roku 5,99 EUR.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Wchodzisz na Amazona bez VPN , czyli Polska ;) Masz 2,99 EUR na poł roku, 7 dni trial. Po pół roku 5,99 EUR.

 

 

OK, źle wchodziłem, bo przez stronę Amazon.de. Do samej usługi APV jest dedykowana strona primevideo.com Tam wszystko po staremu - 2,99€ przez 6 miesęcy, potem 5,99€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się skusiłem i zakupiłem subskrypcję APV.

Po kilku odcinkach "The Grand Tour", mogę stwierdzić, że UHD naprawdę daje radę w tym serwisie - piękny obraz.

Ciekawa opcja z tym X-Ray, można sobie na szybko podejrzeć, co to za aktor i inne ciekawostki.

 

Co polecacie do obejrzenia ? (The Expanse, The Grand Tour i MR. Robot jest już na liście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

O tak,zgadzam się z przedmówcą,  pierwszy serial, który zacząłem oglądać po zarejestrowaniu konta.

Na razie I sezon.

Świetny klimat, ciekawa fabuła , polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...