Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, swordfish napisał(a):

Jak masz sprzęt Apple, w aplikacji Apple TV dodajesz inne serwisy jako osobny kanał na liście do wyboru. Sprzęt Apple wykrywa instalację aplikacji vod i proponuje synchronizację z ATV.

Możesz wtedy przeglądać tytuły w ramach jednej aplikacji.

Aha, no to mnie nie dotyczy, ale dzięki za uświadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ktosiu napisał(a):

Zwykle używam JustWatch , mam tam wszystkie serwisy dostępne.

Te co nie mają aplikacji bez problemu idzie oglądać przez przeglądarkę. 

Ale to jednak nie jest integracja tak jak w Hub'ie, który integruje Ci serwisy jakby były częścią głównego serwisu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie integracja jest identyczna bo finalnie materiał odtwarza dopiero uruchomiona właściwa aplikacja a nie aplikacja AppleTV+.

 

Pewnie jak kupisz subskrypcje przez Apple to masz pełną integracje przez hub. 

 

 

Ale w sumie w każdym przypadku integracji kilku serwisów w jednym łatwiej jest wyszukać coś interesującego albo coś co się ogląda nie pamiętając na jakim serwisie jest dostępne. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkySho kupione w aplikacji Amazona odtwarza się w aplikacji Amazona.
Materiały SkySho zintegrowane z Apple TV odtwarzana są w aplikacji SkySho. Poza tym SkySho, HBO, D+ nie kupisz w Apple TV.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

Jak dla mnie integracja jest identyczna bo finalnie materiał odtwarza dopiero uruchomiona właściwa aplikacja a nie aplikacja AppleTV+.

Nie jest identyczna, tak jak Ci wcześniej napisałem, integracja jest tak jakbyś miał te treści w aplikacji Apple TV, jak prawdziwy hub a nie tylko link do aplikacji z daną treścią.. masz historię oglądania.. kontynuacji odcinków.. kolejkowanie.. i wszystko to co w treściach bezpośrednio z Apple TV czy Apple TV+ - tego nie masz w JustWatch.. do tego dochodzi natywna integracja systemowa z urządzeniami jak iPhone/iPad. plus notyfikacje i cała reszta z widgetami włącznie... 

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...