Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz premierowych pozycji - ostatnio pojawiło się też dużo produkcji, które już dawno miały swoje premiery w CANAL+, np. produkcje Universalu (np. "Szybcy i wściekli 9"), Monolithu (np. "Spirala: Nowy rozdział serii Piła") czy Kino Świat ("Zupa nic", "Żeby nie było śladów"). 

Ogólnie świetny serwis za te pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

Polskich premier w polskiej wersji Amaona jest akurat dużo udostępnionych darmowo , na innych wersjach  ich po prostu nie ma za darmo i  są tylko są tylko do kupienia. :P   

Tak działa większość serwisów, część filmów jest w abonamencie a za filmy dostępne w innych serwisach trzeba płacić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marian_w napisał(a):

Tak działa większość serwisów, część filmów jest w abonamencie a za filmy dostępne w innych serwisach trzeba płacić dodatkowo.

 

Akurat nie , Amazon Prime jest lokalną usługą  przypisaną do konta kraju i nie ma sie dostępu do polskich produkcji w innej lokalizacja niż Polska z polskim kontem Amazona.  :/ 

 

Większość serwisów udostępnia dostęp  zgodnie z glokalizacją bez względu na lokalizację konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskim Amazon Prime Video pojawiło się Prime Video Channels - póki co jest ich pięć (nie jest potrzebna zewnętrzna aplikacja - działa to na zasadzie jak "Kanały w Canal+Online). Na początek 7 dni za darmo, potem płatność w zależności od kanału:

-Qello Concerts by Stingray (koncerty) (10zł)
- Hayu (produkcje lifestylowe, dokumentalne i reality show od NBCUniversal) (19,99zł)
- OUTtv (produkcje LGBT+) (10zł)
- Pash (produkcje dla dzieci i młodzieży od ZDF i Studio100) (14,99zł - tutaj okres próbny dłuższy, bo 14dni)
- Stingray Karaoke (muzyka karaoke) (10zł).

 

Z tłumaczeniami różnie. Znalazłem takie z polskim tłumaczeniem, ale sporo jest tylko w języki oryginalnym, bez napisów polskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mają. I są dostępne za darmo np. w Samsung TV Plus w różnych regionach, nie spotkałem się z tym, żeby ktoś te kanały traktował jako premium. Dziwny ruch Amazona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, k05 napisał(a):

Z tłumaczeniami różnie. Znalazłem takie z polskim tłumaczeniem, ale sporo jest tylko w języki oryginalnym, bez napisów polskich. 

 

Praktycznie wcale nie ma polskiego, z ponad 20 kanałów  co przeglądałem i których nie ma w Polsce teraz dostępnych nawet produkcje w oryginalnym serwisie jeśli są po polsku brak ich w kanałach z tłumaczeniami a co dopiero z lektorem.   

Nie wiem czy to nie czasem  jakieś ograniczenia licencyjne albo ograniczenia ze strony dystrybutora odnośnie wersji językowych w trial. Jak zwykle królują napisy w języku angielskim i rodzimy filmu, czasami rosyjskie, niemieckie, hiszpańskie czy włoskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...