Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@Gruby Bubu, jak nie ma co oglądać? Nie chcesz to nie subskrybuj nikt cię do tego nie zmusza.

Ja oglądam "Hanna" , "The Grand Tour" ,  "American Gods" sezon 2, czekam na "God Omens". To są tak śmieszne pieniądze za tą subskrypcję, że już 14 miesięcy w tym siedzę. Wkrecilem się również w oglądanie starszych filmów z dzieciństwa. Seria " Back to The future", miodzio. :)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Co miałem obejrzeć to obejrzałem, czekam na 2 sezon "Kleszcza", a seriale oglądam zazwyczaj " na raz" więc Bogów po zakończeniu dopiero odpalę, a kilka miesięcy odpoczynku, to może coś więcej się uzbiera, taka moja opinia i nie ma co się ekscytować bez powodu default_smile.png

P.S.

Za Amazona teraz mi wyjdzie 6euro czyli 26pln a za Netflixa płacę 29-30pln w zależności od kursu za najwyższy plan, więc gdzie tu porównanie ceny i oferty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serial już został dodany do listy odtwarzania :D

https://www.primevideo.com/detail/0MJE7Z2C3YYPJUJ7SC91CTRYSZ/ref=sr_def_c_unkc__3_1_3?sr=1-3&qid=1554398190

 

Edit:

"Kleszcz" sezon 2 wylądował.  Standardowo pozycja 4K HDR + napisy polskie.  :D 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 1.03.2019 o 08:42, Pawop napisał:

@Rasheed, miałem pół roku, potem 2-3 miesiące przerwy, wznowiłem i drugiego miesiąca pobrało pęłną kwotę

Masz rację kolego. U mnie to samo. :/

Pierwszy miesiąc było 2,99 drugi 5,99. Trzeba nowo konto założyć.  Nic nie trwa wiecznie. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 maja premiera 3 sezonu  "Sneaky Pete". Polecam, bo to moim zdaniem jeden z najbardziej niedocenianych seriali Amazona. Wynika to prawdopodobnie z tego, że nie jest to ambitna produkcja celująca w nagrody, a lekki i rozrywkowy serial z naciąganą fabułą. Bardzo wciąga i ma świetną obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się film "Lokalni chłopcy" z FilmRise, miejmy nadzieje że to zwiatun filmów i seriali od tego dystrybutora, bo mają dużo fajnych perełek a są dostępni w wielu krajach w Amazonie, niby jest darmowa apka na Androida i Xboxa, ale brak polskiego tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 01:13, GrubyBubu napisał:

2 seriale dostały polskie napisy "Świat wedlug Bundych" oraz "Pomoc domowa"

"Świat według Bundych" z napisami...ech..wolałbym z lektorem.Jak już coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niedługo, za kilka dni uruchamiają magazyn w Łodzi, czyli typowo już na nasz rynek. Tymczasem nowy film "The Upside" m.in. z Nicole Kidman
www.primevideo.com/detail/B07QMYKRT6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...