Skocz do zawartości

[Cyfrowy Polsat] Jak oceniasz ofertę HD ???


Digi
 Udostępnij

Jak oceniasz ofertę HD Cyfrowego Polsatu w stosunku oferta/cena  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ofertę HD Cyfrowego Polsatu w stosunku oferta/cena

    • 1 - Tragicznie, słaba oferta, cenowa masakra
      19
    • 2 - Raczej słabo, nie powinni się nią chwalić
      14
    • 3 - Ani dobrze ani źle
      5
    • 4 - Całkiem dobra, może nie super ale chyba sobie kupię :)
      1
    • 5 - Super oferta, wysoka jakość, rozsądna cena
      0


Rekomendowane odpowiedzi

2. Raczej nie powinni się nią chwalić (Polsat Sport HD to ciągłe powtórki, HBO HD cały czas testy i mało filmów w HD, Eurosport HD to jeden dobry kanał z tej oferty). BBC HD może coś poprawi w ofercie HD. Cena też wysoka. 6 zł za jeden kanał. Już widzę, jak ludzie rzucą się na ich ofertę kanałów w wysokiej rozdzielczości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na jakiej podstawie tak źle oceniacie CP HD? Zrobiliście porównanie ile musi zapłacić abonent n czy Cyfry jeśli chce mieć Eurosport HD i HBO HD? Może ktoś policzy? Być może 6 zł to drogo jak za jeden kanał ale w innych platformach koszty są jakby ukryte. No i CP i Cyfra mają jedna wielka zaletę dla osób zainteresowanych HD. Udostępniają moduły i karty, CP przynajmniej teoretycznie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ani Cyfrowy Polsat ani Cyfra+ nie dopuszczają do myśli tego że kanały HD mogły by się znaleźć w podstawowej ofercie a nie jako opcje dodatkowe. Moim zdaniem przynajmniej część kanałów HD powinna się znaleźć w standardowych pakietach, tym bardziej że kanały takie jak np. Eurosport HD nie jest nowym kanałem z inną ofertą tylko upscalowaną kopią kanału w SD o podwyższonym bitrate. Poza tym dodanie jakiegoś kanału w jakości HD do np. Familijnego zmobilizowało by część osób do zakupu dekodera HD, bo zwyczajnie zyskiwali by więcej kanałów i lepszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - 3. Kanały HD nie są złe, ale Polsat źle pomyślał z cenami za kanały. Kanały HD, które mają taką samą zawartość, jak kanały SD, powinny być za darmo. Dla reszty powinien być jeden pakiet po 6 zł ze wszystkimi kanałami, a nie 6 zł za każdy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie che się policzyć to tak na szybko :D Bez wnikania czy ceny są aktualne i nie ma innych kombinacji, promocji :D

 

n (bez promocji) jeśli się nie mylę, nigdy nie interesowałem się tą platformą, trzeba wziąć min. dwa pakiety.

SPORT I MOTORYZACJA (16 zł) + drugi pakiet (16zł) + HBO (25zł) = 57 zł

 

CP

PAKIET FAMILIJNY (37.90 zł) + Pakiet tematyczny HBO (20.00 zł) + HBO HD (6zł) + Eurosport HD (6zł) = 69,9 zł

 

Cyfra+

PAKIET PODSTAWOWY (40 zł) + OPCJA PREMIUM HD (9 zł) + OPCJA EUROSPORT HD (5 zł) = 54 zł (w sumie 4 kanały HD)

PAKIET PODSTAWOWY (40 zł) + HBO (29 zł) + OPCJA HBO HD (6 zł) + OPCJA EUROSPORT HD (5 zł) = 80 zł

 

Jeszcze należałoby porównać ofertę kanałów SD i wtedy dopiero wypowiedzieć się nt. atrakcyjności bądź nie danej platformy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z tym co powiedział JamesBond007, kanały HD które ramówką nie różnią się od SD powinny być dołączane do pakietu zawierającego już taki kanał. Np. HBO HD dołączany do pakietu HBO, Eurosport HD do pakietu sport a kanały Polsat Sport HD i ewentualnie nowe np. BBC HD powinny być jako opcje dostępne razem lub oddzielnie (ale najwyżej po 4 zł za kanał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z lekka odstraszająca. Według mnie powinni kanały HD powrzucać do poszczególnych pakietów. Np. HBO HD do opcji HBO bez zmiany ceny, a np. Polsat Sport HD, Eurosport HD, i jakby było BBC HD do pakietu Familijnego i lekko podnieść cenę tak gdzieś powiedzmy o 1,1zł. To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni kanały HD powrzucać do poszczególnych pakietów. Np. HBO HD do opcji HBO bez zmiany ceny, a np. Polsat Sport HD, Eurosport HD, i jakby było BBC HD do pakietu Familijnego i lekko podnieść cenę tak gdzieś powiedzmy o 1,1zł. To tylko moje zdanie.

To nie lepiej zrobić osobny pakiet za 1,1 zł? :D A co tam, jak szaleć to szaleć, za 1,5 zł :lol:

Już gdzieś pisałem że Polsat na razie nie pakuje się w HD bo nie ma sensu. W jakimś artykule wyczytałem że liczba telewizorów HD wzrosła od czerwca 2007 do czerwca 2008 z 6 do 11%. Pewnie tylko połowa z nich jest zainteresowana jakością HD, reszta kupiła LCD czy plasmę dla szpanu :D Kiedy n czy Cyfra+ odpowiednio wypromują HD wtedy uderzy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić tak: dać HD DO FAMILIJNEGO. podnieść cenę do 40zł. Dla wszystkich . I juz. Ci co nie mogą odbierać HD wybrali by sobie jeden pakiet dodatkowy z relax mix . Czyli sport, bajki , muzyka filmy. I w dodatku dopłacić pozostałość cenowa. Lub poprostu płacić po staremu 37.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dekodera HD i po tym jak została przedstawiona oferta HD przez CP raczej go nie będę miał. To załóżmy, że CP podniósł by cenę na familijny, ale by nie mówił, że to za HD tylko za BBC, które zostały wprowadzone w zeszłym roku :wink: Druga możliwość to brak podwyżki.

 

GieKa jak się nie pakuje skoro wprowadził kanały HD, to po co je wprowadzał, na [beep]ę one.

Laki13 przykładowy 1,1 zł to taki wielki wydatek miesięcznie, jak już napisałem wyżej nie mam dekodera HD, nie jestem zamożny jak wszyscy abonenci CP bo byśmy byli pewnie w C+ albo w N-ce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóżmy, że CP podniósł by cenę na familijny, ale by nie mówił, że to za HD tylko za BBC, które zostały wprowadzone w zeszłym roku :wink: Druga możliwość to brak podwyżki.

Założenie, że CP wprowadza do Familijnego kanały HD, podnosząc jego cenę i że zaczyna wmawiać abonentom, że to przez dodanie kanałów BBC, które wprowadzono w ubiegłym roku nie ma już praktycznie sensu, bo ta podwyżka już była - w styczniu o 2,90 zł wzrósł abonament za pakiet Familijny przecież :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie, że CP wprowadza do Familijnego kanały HD, podnosząc jego cenę i że zaczyna wmawiać abonentom, że to przez dodanie kanałów BBC, które wprowadzono w ubiegłym roku nie ma już praktycznie sensu

To był żarcik.

 

Tylko, że abonenci SD mogliby z okazji podwyżki zerwać umowę i CP na tym by stracił :)

Nie będą zrywać, bo jak ktoś ma umowę to podwyżka w tym momencie nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...