Skocz do zawartości

Kablówka - Toruń


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W danym miejscu zazwyczaj jest tylko jedna sieć kablowa. Nie będziesz miał wyboru tylko będziesz musiał założyć taką jaka jest w danym bloku, akademiku itp. Okablowanie np. bloku przez dwie sieci to naprawdę wyjątki.

 

Wybierać możesz tylko między platformami cyfrowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Mam Multimedię. Jak wiadomo oferta telewizji kablowej w MM dla fana sportu jest strasznie słaba. Interesuje się sportem, jednak nie mogę go oglądać bo w MM jest tylko TVP Sport, PS, PS Extra i Sportklub. Strasznie brakuje Eurosportu. Jak tylko mogę przestrzegam wszystkich znajomych przed wyborem właśnie Multimedii.

W ostatnie dni moja frustracja związana z brakiem Eurosportu jest wyższa niż kiedykolwiek. Jest tak wysoka, że zastanawiam się nad jakąś ofertą TV cyfrowej.

W grę wchodzi CP i N, ale jest jeden problem. Żeby mieć Eurosport i Eurosport 2 muszę zapłacić minimum 38 zł. Za równo w N jak i w CP interesują mnie kanały sportowe. Potrzebuję waszej porady, czy nie da się wykombinować coś tańszego...

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Można Eurosport oglądać całkowicie za darmo. Musisz mieć ustawionego Hot Birda 13E i Astrę 19,2E. Potrzebujesz dwóch tunerów satelitarnych (jeden może być nawet analogowy). Jeden tuner podłączasz do sygnału z Astry a drugi do sygnału z Hot Birda. Dlaczego aż dwa tunery... Bo Eurosport z Astry w wersji cyfrowej nadaje tylko z niemieckim komentarzem a w analogu jest do wyboru niemiecki i angielski. Za to z Hot Birda nadawany jest tylko polski komentarz (bez wizji). Z jednego tunera będziesz miał wizję a z drugiego fonię. Trochę to skomplikowane ale dzięki temu można oglądać Eurosport po polsku bez płacenia nawet grosza comiesięcznego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...