Skocz do zawartości

Co współczesny telewizor w 2021 roku powinien mieć na przyszłość? jakie parametry? itd.... 


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie da się przewidzieć co będzie potrzebne np. za 5 lat. Jeżeli kupisz model z tego roku i UHD to powinien posiadać wszystko to co niezbędne na dzisiaj.

Kupowanie bo coś nam się wydaje że się przyda nie ma dużo sensu. Kup to czego potrzebujesz i nie warto przepłacać bo nie przewidzisz co będzie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że "przyszłość" może się zmienić w ciągu roku, czy dwóch.

Telewizor to dziś w zasadzie komputer,a najbliższe porównanie to smartfon z dużym ekranem.

Jak to w komputerach trwa wyścig nowych technologii. Żaden telewizor nie będzie zawierał technologii która pojawi się za rok, czy za dwa na rynku.

Zatem nie kupisz już sprzętu na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem LG 32LM6370PLA bo taki chciałem. Mamusia kupiła natomiast LG 43UP75003LF. Nie patrzyłem na przyszłość a tylko kupowany był sprzęt na TERAZ. Niestety za kilka lat i tak czeka nas wszystkich zmiana sprzętu na nowszy.

Z komputerami, smartfonami jest tak samo, nie da się kupować sprzętu na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę polecam x94j telewizor Sony z Google tv za 5 lat system będzie strasznie mulił ale nadal najnowsze aplikacje będą działały żaden inny system smart tv nie zapewni tak długiego "wsparcia" jeśli oled to LG c1 albo sony a80j ale oled 5 lat nie wytrzyma jeśli samsung to za 2 lata przestanie być "smart" i trrzeba będzie kupić jakiegoś tv box-a   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra promocja na 65 c1 oled od lg

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-oled-65-cali-lg-65c11lb-589899-zl-neonet-418252#comment-7485096

Ja oleda (świadomie) nie kupuje 

Kupił już ktoś na forum 75x95j i może się podzielić opinią..... sam zamówiłem ale u mnie w małym pokoju się nie zmieści a i cena zrobiła swoje więc czekam na x95j w 65 calach. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 09:00, dvbtowiec napisał:

Problem polega na tym że "przyszłość" może się zmienić w ciągu roku, czy dwóch.

Telewizor to dziś w zasadzie komputer,a najbliższe porównanie to smartfon z dużym ekranem.

Jak to w komputerach trwa wyścig nowych technologii. Żaden telewizor nie będzie zawierał technologii która pojawi się za rok, czy za dwa na rynku.

Zatem nie kupisz już sprzętu na lata.

Czemu nie?Ja mam kineskopowy 21 calowy od 2007 roku i wciąz działa i wystarcza . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dekodera telewizor do niczego się nie nadaje. Zatem Ty nie masz już telewizora, Ty masz monitor :)

Naziemna telewizja zawiera także kanały w streamingu HbbTV. 

Także nie korzystasz z pełnej oferty naziemnej telewziji. Żaden dekoder nie ma tych funcjonalności. 

Używasz odbiorników w sposó minimalistyczny. Widocznie Ci to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...