Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Str. 23, cyt: Ustawodawca nałożył na Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji obowiązek oceny realizacji obowiązku transmisji obowiązkowej określonej w art. 43. ust. 1 nie dając narzędzi do realizacji tego obowiązku.

 

Śmiech na sali.... Jest ustawa ale narzędzi nie ma.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana parametrów nadawania kanałów z grupy TVN. Komunikat dla użytkowników.

 

W przypadku problemów z odbiorem kanałów TVN należy:

1. dla odbiorników Technisat S2-CD i S2-CDe (bez wyświetlacza) - pobrać nowe oprogramowanie:

 

Pobieranie nowego oprogramowania:

 

Należy nacisnąć klawisz Menu, a następnie w menu wybrać kolejno:

Ustawienia -> Ustawienia fabryczne -> Aktualizacja oprogramowania.

 

Dostępność nowej wersji zostanie potwierdzona odpowiednim komunikatem na ekranie.

 

 

2. Jeżeli posiadasz dekoder Technisat z serii "Plus" (z wyświetlaczem numerycznym) kliknij tutaj, bądź skontaktuj się z serwisem firmy Technisat.

 

Po aktualizacji oprogramowania należy przywrócić ustawienia fabryczne dekodera(zgodnie z informacjami podanymi w instrukcji).

 

http://telewizjanakarte.pl/index.php?id=1618

 

Dajcie w końcu Polsat. nie łamcie prawa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie rozumiem takiej sytuacji, kiedy w bliźniaczych ofertach jest, a tutaj Polsatu brak. Widać tutaj celowe działanie na szkodę klienta, może coś zrobił by w tej sprawie NIK? Strzelam, gdyby np. zainteresowali się tą sprawą, albo ich jakoś zainteresować to może być coś się posunęło do przodu, bo teraz to wstyd i hańba, to że lamią jawnie ustawę i mają to w nosie. Weź kurka zabij pieska to od razu we wszystkich mediach jesteś i zrobią z ciebie mordercę, ale złamać prawo i KRRiT na to "przyzwala" to już jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie omieszkałem i napisałem w tej sprawie kilka słów do:

 

1/ Prezydenta RP: listy@prezydent.pl

2/ Premiera RP: kontakt@kprm.gov.pl

3/ KRRiT: skargi@krrit.gov.pl

4/ UOKIK:

5/ Ministra Administracji i Cyfryzacji: smb@mac.gov.pl

 

Pytanie me dotyczy czy obowiązujące w Polsce prawo można bezkarnie łamać....

 

Prosiłbym również o wysyłanie takich zapytań przez użytkowników TNK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery to ja mam ale ten 703 102 502 jest nieaktywny czy coś takiego. Na komórkowy też kiedyś próbowałem i więcej nie mam zamiaru dzwonić bo będzie mnie to kosztować pewnie tyle co doładowanie. Rodzina ma TNK SD. Od trzech lat już tego nie opłacają ale powinni mieć te 6 kanałów bez opłat, a nie mają. Żadnego maila kontaktowego nie podają, dodzwonić się nie idzie. Wie ktoś jak to załatwić?

 

cytat ze strony telewizjanakarte pl:

Dla kart aktywowanych po dniu 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu ważności oferty. Dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności oferty.

oraz

Ważność oferty telewizji na kartę: do 31.10.2016 r.

 

Czyli jeśli aktywowali kartę do dnia 31 marca 2010r (a tak było) powinni mieć te 6 kanałów bezpłatnych (TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Religia.tv, TTV) już do końca, zgadza się?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się zadzwonić na ten numer 703... ("połączenie nie może być zrealizowane", a żadnych zastrzeżonych numer z którego dzwoniłem nie ma) ani też wyciągnięcie karty, ponowne włożenie i zostawienie na godzinę nic nie działo. Postanowiłem zaszaleć i zadzwonić z komórki, konsultant potwierdził że te kanały bezpłatne powinny być, ponowią uprawnienia i w ciągu 24h powinny się pojawić. I rzeczywiście już chyba po minucie były. O Polsat już nie pytałem bo i tak mnie to kosztowało 5 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...