Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jest dobrze. Lepiej byłoby zostawić sam "+" na Canal+, tak jak było dawniej. No i chyba coś jeszcze kombinują, bo na Canal+ logo jest zdecydowanie wyżej niż na C+ Film i Sport (za to tak samo wysoko jak w wersjach HD). Ogólnie zmiana na plus, chociaż ciężko dostrzec np. napis „powtórka”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo głównego canal+ jest takie samo, jak 14 lat temu sprzed powstania platformy cyfra+. Jak tylko jeszcze zwrócą mi to kultowe"chi-cza" przed filmem, to będę w pełni zadowolony :)

Takie samo? Przecież pierwsze logo to było "C+", a teraz jest "CANAL+"! Przed zmianą był natomiast sam "+". Pierwsza oprawa CANAL+ z tęczowym kołem była najlepsza - taka tajemnicza, a przez to interesująca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jestem w temacie więc proszę mi powiedzieć, co to za kanał CANAL+ SPORT 2 HD na tych logosach? Bo z tego co się orientuję, posiadam tylko wersję SD takiego kanału :P Czyżby jakaś niespodzianka się zapowiadała...? :smile:

 

P.S. W końcu ładniejszy wystrój i kolory kanałów CANAL+. Poprzednio tego brakowało. Zawsze HBO miał ładniejszy wystrój i teraz CANAL+ również to w znacznym stopniu poprawił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo Canal+ Sport 2 HD zostało przygotowane na przyszłość.

 

 

Zwróciliśmy się więc z pytaniem w tej sprawie do Doroty Zawadzkiej, dyrektor ds. komunikacji

CANAL+ Cyfrowy, która odpowiedziała nam, że taki logotyp został przygotowany na przyszłość. Zatem nie jest znana data ewentualnego startu kanału CANAL+ Sport 2 HD.

 

 

źródło: :arrow: satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś należał do tej grupy forumowiczów co mają kolege w Cyfrze? I kolega powiedział ci coś ciekawego? :>

Powiedzmy, że mam znajomego, co ma znajomego, który ma znajomego który słyszał od kogoś w autobusie, że ma znajomego na Sikorskiego, co pracuje w ochronie i jak ten był w toalecie to słyszał fragment rozmowy kogoś kto tam pracuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Canal+ chciał rywalizować z AXN. W grudniu, jak podaje media2.pl, startuje emisja serialu Filantrop.

Biorąc pod uwage zapowiadane seriale i kontynuacje stwarzją wrażenie że stacja ta zaczyna robić się serialowa. Co mnie nawet cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że HBO większość seriali sam produkuje (oczywiście HBO w USA) a Canal+ tylko kupuje. Ale jeżeli już inwestuje w seriale to nie muszą one być od razu USA. Są seriale europejskie i azjatyckie a rynek ten wyraźnie nie jest jeszcze wykupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manga jest odmianą serialu produkowanego w Azji. Ja mam na myśli seriale s-f czy akcji. Ostatnio gdzieś czytałem że koszt serialu w Korei Południowej to około 20 mln. dolarów.

Niestety a Polsce raczej nie spotka się napisów do tych produkcji to po co nadwyrężać programy P2P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam spostrzeżenie Adama 13. Głos komentatorów meczu wyprzedza wyraźnie przekaz obrazu. Jest to bardzo irytujące. Myślałem na początku że to moje kino dom. coś szwankuje. Ale okazuje się że na głośnikach tv jest to samo. Wpadka C+ bardzo poważna. Jak to jest możliwe. Przecież to nie jest oglądanie filmu z dvd na kiepskim sprzęcie. Zreszta to bym mógł wyregulować i dopasować.

Totalna poracha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...