Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego premiera na canal+ i canal + HD nie może byc o tej samej porze??

 

A no dlatego, że Canal+ Film został stworzony przede wszystkim do tego, aby widz sam sobie mógł wybrać dogodną godzinę oglądania premierowych filmów. Czyli jeżeli nie pasuje Ci o 20-ej na Canal+ to możesz sobie obejrzeć o 22:30. I taki był zamysł. Na dzień dzisiejszy bardziej potrzebny jest Canal+ Sport 2 HD niż Canal+ HD. Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że nie ma Canal+ HD

Premiera jest na Canal+ SD o 20 a pierwsza powtórka na canal+ Film o 22:30 i tu Canal+ Film na wersje HD swojego kanału i dlatego trzeba czekac do 22 30 na emisje HD

O 20 00 jest tylko emisja w SD

A co za sens by miała emisja jednego filmu premierowego na 3 kanałach o tej samej godzinie??

 

@taiszo, a dla mnie lepiej niech dadzą Canal+ HD aby na premiery HD nie czekac kilku godzin, ja mam akurat PVR to mi to rybka ale nie kazdy ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozwiązaniem byłoby przeniesienie premier filmowych do CANAL+ film? Godzina emisji zostałaby niezmieniona, a zainteresowani abonenci uzyskaliby możliwość obejrzenia takiej premiery w technologii HD. Powtórka danego filmu odbywałaby się po kilku godzinach w CANAL+. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mecze piłki nożnej są transmitowane na CANAL+ wtedy gdy nie mieszczą się w ramówce CANAL+ sport i CANAL+ sport2, np. wtedy gdy rozgrywane są równocześnie trzy (lub więcej) szlagierowo zapowiadające się spotkania piłkarskie w różnych ligach europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga francuska zazwyczaj im się nie mieści i na Canal+ nie ma meczów. W szczególności jak gra polska liga. No i trzeba spojrzeć jakie mecze ligi włoskiej były w Canal+. To były hitowe i najbardziej prestiżowe spotkania. Raczej powinny one być transmitowane w HD a nie tylko w 16:9. :>

Dlatego uważam że to sprawa koncesji i ewentualnie umów z wytwórniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj C+ pokazuje tylko jeden mecz ligi francuskiej podczas danej kolejki, ale to samo w zasadzie dotyczy Hiszpanii czy też Włoch. Tylko, że jeśli jest już tam jakiś klasyk to zawsze (bez wyjątku) znajdzie się w ramówce i nie ma możliwości, że C+ go nie pokaże. Weź sobie pod uwagę jeszcze to, że prawa do ligi francuskiej (jak i do ligi polskiej) ma także Orange Sport. Natomiast jeśli chodzi o prestiż danych rozgrywek to moim skromnym zdaniem od wielu lat liderem w tym względzie jest angielska Barclays Premier League i z tego co zauważyłem to najwięcej jest właśnie transmisji meczy z tej właśnie ligi. Tam po prostu jest mnóstwo meczy na najwyższym poziomie. W każdej (bez wyjątku) kolejce po kilka. Oczywiście nie tylko to świadczy o prestiżu, ale również to ile kosztują daną stację telewizyjną prawa do konkretnej ligi oraz jaka jest jej wartość sportowa. Dla mnie bezapelacyjnym liderem w tym względzie jest właśnie liga angielska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat kilka spotkań ligi włoskiej na sezon jest pokazywana w Canal+. I mi chodziło o to . Sam uważam angielską za najlepszą lige i cieszę się żę nawet cztery mecze na kolejke są. Mogli by dawać więcej hiszpańskiej ale na razie to nierealne. Przynajmniej przez najbliższe sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wynik oglądalności pierwszego odcink "24 godzin".

Według AGB Nielsen Media Research Pierwszy odcinek obejrzało ponad 25 tyś. osób co dało 0,18 %udziałów w rynku.

Jedt to dość zaskakujące jak dla mnie gdzyż serial ten emitowany jest z rocznym opóźnieniem. A zarazem świadczy o dobraej drodze jaką obrał Canal+ emitująć i kupując seriale.

Dla mnie bomba. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo podoba się zestawienie lig w c+, ponieważ mają najlepszą ofertę piłki nożnej wśród dystrybutorów. Premiership rządzi, pokazują szlagiery z Hiszpanii, do tego liga włoska, bundesliga i liga polska. Czasem brakuje może spotkań ligi mistrzów, ale od czego ma się sopcasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych seriali jest zdecydowanie za malo. Ponadto coraz czesciej , jako premiery ida filmy klasy c, ktorych sie nie da ogladac. Canal + spada coraz nizej. Zamaist utrzymywac poziom, lapie jak najwiecej abo, ale potem odbija sie to w repertuarze. Coraz wiecej staroci, coraz mniej hitow. Mogluiby chociaz pokazywac wiecej dobrych filmow europejskich. No, ale widze ze kanal schodzi powoli na psy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało ci filmów europejskich z najwyższej półki. Przeczytaj sobie ofertę Canal+. Tylko chyba Zone Europa może mieć więcej europejskiej produkcji od C+.

I to zazwyczaj nowe produkcje i wiele z nich nawet w polskich kinach nie było. No chyba tylko w tych dla kameralnych na kilkadziesiąt osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo podoba się zestawienie lig w c+, ponieważ mają najlepszą ofertę piłki nożnej wśród dystrybutorów. Premiership rządzi, pokazują szlagiery z Hiszpanii, do tego liga włoska, bundesliga i liga polska. Czasem brakuje może spotkań ligi mistrzów, ale od czego ma się sopcasta.

 

Paulina, ja do Ligi Mistrzów mam Telewizję Na Kartę - na każdą rundę biorę 3 miesięczny abonament i oglądam 2 mecze w każdej kolejce. Dodatkowo z TNK odbieram TVP Sport, który pokazuje mecze eliminacji do MŚ/ME.

 

Podsumowując: C+ z Eurosportem w weekendy + nSport w tygodniu + TVP Sport od czasu do czasu = pełne zadowolenie :) Tylko trzeba będzie coś wykombinować na RPA2010 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...