Skocz do zawartości
  • 0

tuner canal + sagemcom model DS 183 CPL (Trzynastka na 13.06.2021).


mss
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Nie mam zbyt dużo energii aby dobrze zakwalifikować moje zapytanie: czy dotyczy ono multiroomu czy samego mojego tunerka, który jest już dość leciwy, ale działa doskonale

z pewnymi stałymi ułomnościami, jaki każdy stary człowiek ma na co dzień ;)

 

ale przejdżmy do mojego? tylko problemu:

 

mo tunerek działa jako drugi na mulirumie NC+ na dwóch osobnych kartach canal+:

 

1) na pierwszym tunerze po resecie fabrycznym nic się nie dzieje, zachowuje się typowo jak zawsze poprzednio (więc nie ma wątpliwości...

 

2) na moim tunerku do jakiegoś czasu po jego wyłączeniu i ponownym włączeniu (także po resecie fabrycznym) jako pierwszy kanał pojawia się na wyświetlaczu 13-ty kanał standardowej listy czyli TVP HD?

 

czy to standardowe zachownie tego tunerka, bo na pierwszym tego ustawienia nie ma, uruchamia się na kanał 1?

 

co jest nie tak, skoro jeden tunerek pokazuję 1 po restarcie, a drugi 13 to może być tylko autosugestia z dzisiejszą datą z kalendarza  :)
 

czy ktoś ma podobnie u siebie? bo lubię 13-kę, ale bez przesady ;)

 

dzięki za wszelkie sugestie, nawet najbardziej odjazdowe ;)

 

pozdrawiam w niedzielę 13-go czerwca 2021...

 

mss

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam DSI83. Pilot przestał działać a w uniwersalnym nie działa wyłączanie. Jak idę spać to zostawiam włączony, wyłącza się po 4 godzinach. Następnego dnia startuje właśnie na TVP HD. Jest to o tyle dziwne że jeszcz z miesiąc temu startował na kanale na którym się wyłączał. Jest to biały dekoder z nc+ na obudowie. Mam jeszcze drugi DSI83 (ale nie mam go pod ręką) w czarnej obudowie z czasów Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...