Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Darmowy 6-miesięczny okres mogą otrzymać posiadacze konsoli PlayStation 5, zarówno wersji z napędem jak i bez. Z oferty mogą skorzystać również osoby, które wcześniej wykorzystały darmowy dostęp do platformy Apple TV+. W celu skorzystania z promocji, należy zalogować się do aplikacji Apple TV+ na PlayStation 5 przy pomocy swojego Apple ID, a następnie zatwierdzić promocję.

https://www.playstation.com/pl-pl/deals/6-months-trial-apple-tv-ps5-offer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy 6-miesięczny okres mogą otrzymać posiadacze konsoli PlayStation 5, zarówno wersji z napędem jak i bez. Z oferty mogą skorzystać również osoby, które wcześniej wykorzystały darmowy dostęp do platformy Apple TV+. W celu skorzystania z promocji, należy zalogować się do aplikacji Apple TV+ na PlayStation 5 przy pomocy swojego Apple ID, a następnie zatwierdzić promocję.
https://www.playstation.com/pl-pl/deals/6-months-trial-apple-tv-ps5-offer/
Skorzystałem.
Subskrypcja bezpłatna do 09.02.22
Dodam , że od kilku miesięcy za Apple TV+ płaciłem.
Wystarczyło zaktualizowac apke i zalogować się. 3231efb04ae0670af6c48f42b2608d02.jpgbd9f8a96ef8566b71fbf068fe5f176a5.jpg

51afdc2d6c59655ac38dcc23731369fd.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję korzystać z przystawki Apple TV 4k i muszę przyznać, że Ci którzy chwalą ten sprzęt chwalą go słusznie. Dla mnie to nowe doświadczenie jeśli chodzi o sprzęt Apple, bo po prostu nie miałem i nie korzystałem. A co do streamingu chyba najlepszy, mimo pewnych oczywistych braków wynikających ze specyfiki naszego rynku. Po prostu korzysta się bardzo przyjemnie. I z tego co widzę, te najważniejsze apki są dostępne. Tylko ta cena... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie widzisz plusy?

Dlaczego twierdzisz, że do streamingu jest najlepszy ?

Kupując np sprzęt z końcem roku , będzie można miec gwarancję aktualizacji , pewności działania urządzenia, dostępności apek itd.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lakiman napisał:

Jakie widzisz plusy?

Dlaczego twierdzisz, że do streamingu jest najlepszy ?

Kupując np sprzęt z końcem roku , będzie można miec gwarancję aktualizacji , pewności działania urządzenia, dostępności apek itd.

 

 

Sprzęt :

- bardzo stabilny 

- czytelny i przejrzysty interfejs 

- szybki procesor,nie laguje

- aplikacje jak Player, czy HBO z którymi miałem różne problemy na innych urządzeniach, tutaj działają bardzo sprawnie

- obraz i dźwięk wyraźnie lepszy (korzystam z głośnika soundbar) , niż np ten, który oferuje Canal + Box 4K przy korzystaniu z tych samych aplikacji. 

- nowy pilot, inny niż ten z poprzednich wersji. 

To takie moje wrażenia "na gorąco". 

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczyło konkretnie: Canal+, Prime Video działają płynniej?

 

Plusem bedzie Viaplay z treściami 4K.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lakiman napisał:

To znaczyło konkretnie: Canal+, Prime Video działają płynniej?

 

Plusem bedzie Viaplay z treściami 4K.

Dokładnie to, czyli np Canal + w wersji na apple tv włącza się bardzo szybko i tak samo szybko działa przechodzenie między poszczególnymi treściami. Nie ma tzw. kółeczka, które pojawia się przy korzystaniu z BOXa zanim np. kanał tv się załaduje. Bardziej obrazowo nie umiem tego opisać.

50 minut temu, salva napisał:

Część streamów okrawanych na Android TV do 25 fps działa na przestawce Apple w 50 fps. 

Tego nie wiedziałem. Ten przeskok jakościowy jest widoczny.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do  telewizora  4K HDR 2016 , z Android 7, warto zainwestować w tą przystawkę  :-)

Puki co,  wolę zaczekać ze zmianą telewizora na nowy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto, bo android tv w telewizorach ma swoje ograniczenia ze względu na tanie, kiepskie wydajnościowo procesory wrzucane do telewizorów. Niezbędne minimum. Przystawka Apple to wydajnościowy killer w porównaniu ze sprzętem na Amlogic itp. 

Multi Live z czterech transmisji działa bezproblemowo, a np śmieszny C+ Box ma problem z utrzymaniem płynności na trzech transmisjach mimo że sprzęt podobno dedykowany pod tę usługę.  O TV nie wspominam, bo nawet nie wiem czy Multi Live jest dostępne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby " tylko" były zagwarantowane treści 4K od Canal+..., z Viapley byłaby dobra opcja, oprócz tego:  HBO GO( Max) i Prime Video, Disney + .. 

Do końca roku trochę czasu zostało,  coś może jeszcze się wyjaśni.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga z 2020 i Tizen tutaj moim zdaniem  ma również swoje minusy, dlatego moim zdaniem warto zainwestować  w jakieś dodatkowe urządzenie i gdybym miał oceniać, oczywiście subiektywnie to :

1. Apple TV 4k - sam telewizor wyraźnie zyskuje, inna półka jeżeli chodzi o jakość i przyjemność korzystania ze sprzętu. Należy też mieć na uwadze, że nasz rynek ...jest nieco zapóźniony względem możliwości tego co oferuje Apple, a najlepiej jego możliwości wykorzystają, ci którzy mają już jakieś sprzęty tej firmy. Wszystko działa w jednym "ekosystemie".

2. Xiaomi Mi Box S - przy wszystkich opisywanych wadach, jako przystawka do streamingu w relacji cena--->jakość - wybór dobry, lub bardzo dobry w zależności od tego kto, czego oczekuje.

3. C+ Box 4k - jednak rozczarowanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałes Play boxa?

Tutaj można sie w zasadzie tylko  przyczepić do stałego HDR ,ale można się go " pozbyć" zewnetrzną aplikacją.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lakiman napisał:

Gdyby " tylko" były zagwarantowane treści 4K od Canal+..., z Viapley byłaby dobra opcja, oprócz tego:  HBO GO( Max) i Prime Video, Disney + .. 

Do końca roku trochę czasu zostało,  coś może jeszcze się wyjaśni.

Gwarancji nie ma, ale jeśli nie masz parcia na zakup, na już i teraz, to śledź promocje. Czarne piątki itp. Ludzie, którzy się skusili widzą różnicę. Gościu posiada najnowszego Chromecasta 4.0 z najnowszym Androidem TV jak również odtwarzacz blu-ray Sony z wbudowaną aplikacją Netflix i ... 

 

plus.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

@lakimanwłaśnie niedawno wydali boxa Apple TV 4K 2021, także czeka cię długoletnie wsparcie nie tylko samego tvOS, ale też aplikacji. Apple zmusza deweloperów do aktualizacji aplikacji wg. narzuconych wytycznych, a w przypadku ich braku aplikacja wylatuje ze sklepu. Znane marki nie mogą sobie pozwolić na to, więc grzecznie aktualizują swoje aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał:

Testowałes Play boxa?

Tak. Pierwszą wersję. Oddałem. Dlatego nie ująłem w swojej ocenie, bo nie mam porównania tego nowego do żadnego z wymienionych. BOX od PLAY - ten pierwszy -wymieniłbym na ostatnim miejscu, po BOXie od C+

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lakiman napisał:

Ok, jestem coraz bardziej przekonany do ewentualnego zakupu urządzenia.  Dzięki za rady. :-)

To jeszcze jeden wniosek na koniec: moim zdaniem aplikacja PLAYER na Apple TV  to najlepsza wersja tej aplikacji jaka jest obecnie na urządzeniach tego typu. Korzystam z playera bardzo często i dosyć długo już i jest to dla mnie nowe doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawop napisał:

Wystarczy 32 GB czy lepiej 64?
Są takie aplikacje jak NBA, Rakuten czy UPC Go?

Myślę, że 32 GB spokojnie wystarczy.

Są te apki, ale....Rakuten TV jest całkowicie w wersji....hiszpańskiej. To jedyny minus jaki zauważyłem jeśli chodzi ten sprzęt. Z tego co czytałem to jakiś globalny problem, bo z tego co wyczytałem, to użytkownicy anglojęzyczni też mają tę wersję. Pewnie jakaś przyszła aktualizacja to załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Wystarczy 32 GB czy lepiej 64?
Są takie aplikacje jak NBA, Rakuten, UPC Go, Ipla czy Spotify? Jest jakaś strona gdzie można sprawdzić jakie są serwisy na ATV?





Rakutena brak, Ipla bardziej nie działa niż działa HBO i Player działają tak samo na Tizenie jak i na ogryzki który lubi złapać „czkawkę” po aktualizacji, pilot lubi strasznie irytować z czasem, ale ogólnie na plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...