Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego tuner pvr hd vectry od ADB ma błędy a tuner ADB N-ki ma ich o wiele mniej?? :DD

Powod pewnie ten sam co CENY za programy HD, za 48 zl w N mamy 10 programow HD, a w INEA w tej samej cenie mamy ich 0. Za dekoder z nagrywarka placimy jednorazowo 48 zl.(przy abon.48 zl) w INEA bedziemy placic 180 zl. rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z dyspozytorem inea Dyspozytor2:

"Pakiet Sport HD" i "Pakiet Nauka i Natura HD" - mc aktywacyjny = 4,90 zł, 3 kolejne pełne mc x 9,90 zł. "Pakiet Max HD" - mc aktywacyjny = 9,90 zł, 3 kolejne pełne mc x 24,90 zł. :read:

 

Dyspozytor

umowa na 6 miesiecy

 

''Pakiet Nauka i Natura HD"

National Geographic HD polski popularnonaukowy

National Geographic Wild HD polski/angielski popularnonaukowy

Discovery HD SHOWCASE polski/angielski popularnonaukowy

Animal Planet HD* polski popularnonaukowy

 

"Pakiet Sport HD"

Eurosport HD polski/angielski sportowy

Eurosport HD 2 polski/angielski sportowy

Polsat Sport HD polski sportowy

n Sport HD* polski sportowy

 

"Pakiet Max HD"

Eurosport HD polski/angielski sportowy

Eurosport HD 2 polski/angielski sportowy

Polsat Sport HD polski sportowy

n Sport HD* polski sportowy

National Geographic HD polski popularnonaukowy

National Geographic Wild HD polski/angielski popularnonaukowy

Discovery HD SHOWCASE polski/angielski popularnonaukowy

Animal Planet HD* polski popularnonaukowy

MTVN HD angielski muzyczny

TVP HD polski ogólnotematyczny gwiazdki oznaczaja ze pod koniec kwietnia programy sie pojawia w ofercie

 

jednoczesnie od 1 kwietnia rusza test programow BBC oraz rebel TV :brawo: coś dołaczą do oferty

 

Reasumując 1 kwietnia włączają:

 

BBC Lifestyle – Café, Relaks, Max// od 1 kwietnia na okres 2 tygodni promocyjnie, pozniej w paczkach.

BBC Entertainment – Film, Max //jw

BBC Knowledge – Max //jw

CBeebies – Bajka, Relaks, Max //jw

Rebel:TV – Muzyka, Relaks, Max //jw

Eurosport HD – Sport HD

Eurosport 2 HD – Sport HD

 

umowa na 6 miesiecy to jedynie dziwi moze podniosą opłaty po tym okresie

gwiazdki oznaczaja ze pod koniec kwietnia programy sie pojawia w ofercie :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując 1 kwietnia włączają:

 

BBC Lifestyle – Café, Relaks, Max// od 1 kwietnia na okres 2 tygodni promocyjnie, pozniej w paczkach.

BBC Entertainment – Film, Max //jw

BBC Knowledge – Max //jw

CBeebies – Bajka, Relaks, Max //jw

Rebel:TV – Muzyka, Relaks, Max //jw

Eurosport HD – Sport HD

Eurosport 2 HD – Sport HD

 

 

i wychodzi żeby oglądać BBC to musisz wsiąść pakiet max

dzięki w inotelu jest BBC w podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to włączą wiadomo jak to z czatem bajki już tam pisali. :lol2:

Oto przykład:

 

wojtek:

chcialem zapytac ile kanalow i w jakich pakietach wejdzie po 1 kwietnia ?

 

Dyspozytor1:

BBC Lifestyle -paczki Café, Relaks, Max BBC Entertainment - Film, Max

BBC Knowledge - Max

CBeebies - Bajka, Relaks, Max

Rebel:TV - Muzyka, Relaks, Max

Eurosport HD - Sport HD

Eurosport 2 HD - Sport HD

 

wojtek:

a coś jeszcze ?

 

Dyspozytor1:

nic więcej nie zostanie wprowadzone

 

:shock::shock::shock:

 

Jak zawsze ile czatów tyle wersji.

Zero informacji o n Sport HD* i Animal Planet HD*

A swoją drogą to do tych 26 sztuk to nam jeszcze daleko.

 

:crazy::crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobne ceny pakietów HD poza promocją:

Pakiet Sport HD-19,90 zł Pakiet Nauka i Natura HD-19,90 zł Pakiet Max HD 34,90 zł

 

Kanały nSport HD i Animal Planet HD mają być uruchomione do końca kwietnia.

 

Paczka BBC dostępna promocyjnie przez 2tygodnie od 1kwietnia kanał Rebel.Tv dostępny promocyjnie przez 2 miesiące od 1kwietnia.

Info z chatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSport HD uruchomią jak się skończy Liga Mistrzów :) mam do Was prośbę, jak ktoś zdecyduje się na nowy dekoder PVR to niech podzieli się na forum swoimi spostrzeżeniami, jak funkcjonuje,jaki obraz na kanałach HD,czy nie kasuje listy swoich kanałów w momencie skanowania,jak nagrywa, jak się obsługuje,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że w N-ce za 48 zł dostajesz również programy Polsatu i C+?

 

A powracając do INEI, to ukazały się informacje na temat dekodera: http://media2.pl/media/62850-dekoder-z- ... -inea.html oraz https://satkurier.pl/news/53924/dekoder- ... -inea.html ale na stronie www.inea.pl cisza ..... a zapomniałem przecież INEA nie ma wpływu na to co ukazuje się na ich stronie tylko firma zewnętrzna, tak więc są usprawiedliwieni :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam Waszych podniet ale proponuje za to samo ale konkretniej wykupic pakiet N za 48 zł z super dekoderem. Placenie za chwile blisko 150 zl za TV jakos mi sie nie kalkuluje.

 

Brak rowniez: Zone europa, Polsat 2, MiniMini, ZigZap/Hyper, Polsat Sport, National Geographic, Planete, Polsat News, Polsat Cafe, Edusat. Wymienilem tylko programy, ktore sa dostepne w pakiecie za 49,9zl. Ale ja mam zasade, ze kazdy bierze to co oglada. N mnie podniecalo na samym starcie ale po przejrzeniu oferty nie skorzystalem. Zastanawia mnie dlaczego na stronie n nie ma pelnego wykazu tylko jakies durne obrazki z nazwa kanalu? Zeby nie moc porownac oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że w N-ce za 48 zł dostajesz również programy Polsatu i C+?

 

A powracając do INEI, to ukazały się informacje na temat dekodera: http://media2.pl/media/62850-dekoder-z- ... -inea.html oraz https://satkurier.pl/news/53924/dekoder- ... -inea.html ale na stronie http://www.inea.pl cisza ..... a zapomniałem przecież INEA nie ma wpływu na to co ukazuje się na ich stronie tylko firma zewnętrzna, tak więc są usprawiedliwieni :lol2:

 

Dostaje, nie dostaje ... ogladasz te programy ? Czy po prostu jestes maniakiem ktory lubi miec wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakimi to ważnymi kanałami różnią się te polskie platformy? Oprócz kanałów premium typu Canal+, nSport czy Polsat Sport reszta programów jest prawie taka sama. Ważniejsze imprezy sportowe pokazywane w sportowych kanałach Polsatu i tak transmituje Polsat otwarty. Na n-ce brakuje podstawowego Nat Geo, bo ten jeszcze rok ma na wyłączność Cyfra, i tylko to mnie hamuje żeby pie***lić Ineę!

A kablówki gdzie mamy zbiórkę ze wszystkich 3 platform jakie działają na rynku to Vectra I UPC,i tam jest prawie wszystko a nie w za[beep]ej Inei i to za za[beep]iste pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy poczekać aż INEA poczyta na portalach internetowych co włącza bo sama nie wie co i kiedy włącza. :lol2::lol2:

 

A od kogoś przecież muszą się dowiedzieć. Sami powtarzają w kółko że nic nie wiedzą ,albo przekażą do działu marketingu itp.

 

A internet to kopalnia wiedzy, inaczej by Firma nie poradziła sobie ze wszystkim czym się zajmuje. :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...