Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A który ma opcje 5ghz-ten tylko do tv iptv po światłowodzie ? Ja mam GPONA na koncentryk i będę właśnie wymieniać na GPONA z WiFi bo jak jeden z userow tu pisał TP link jest "dziwny" i wg inea obsługuje 1gb net a wg niego ma problem z NAT a inea tego nie widzi . Tłumacze im a oni i tak swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy prędkość z routera prywatnego czy od inei czy z GPONA bo to też zasadnicza różnica :) a jaka wciagasz prędkość po WiFi bo gpon ma opcje 5ghz z wbudowanym wifi

ONT -> switch -> pc, Wi-Fi mam tylko 2.4 GHz, ok. 100 Mb/s.

 

Testowy plik pobierało z prędkością 112 MB/s (896 Mb/s).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła sygnału szału nie robi, zależy od tego gdzie byś miał tego Huawei a gdzie odbierał internet przez WiFi. Jak np. przez 2 ściany i parę innych sieci sąsiadów to już słabo będzie, chyba że włączysz szerokość pasma na 20Mhz ale wtedy automatycznie obcinasz prędkość o połowę czyli około 50Mb/s wyciągniesz.

Ja mam GPON w w zamieszkanej piwnicy i tam z niego jest sieć bezprzewodowa. Są jeszcze 3 kondygnacje ale na każdej z nich osobny router ustawiony jako Acces Point.

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym opóźnieniem, wynik pomiaru łącza:5599635704.png

Powiem Ci chłopie, że cyfry robią wraźenie i ten upload.....tylko zazdrościc. Ja wyciągam "tylko" 250/10 przydałoby się /25 ale nie mam moźliwości aneksowania umowy !!! bo płacę 229,90 i nic się podobno nie da zrobic. Jednak INEA nie potrafi znaleźc rozwiązania, daliby np możliwośc obecnym, którzy przywiązani są umową terminowa dodatkową opcję np za 5 zł/m-c zwiększenie upload? Napewno wiele osób chętnie by z tego skorzystało

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj , kilku osob , bo mi powiedziano ze ustalono kwote 5zł +/- w gore lub doł roznicy gdzie mozna podpisac umowe , 

 

jesli masz full i placisz 229 a nowy full 224 to powinni sie zgodzic bo NOWA UMOWA jest na 24mce , nie wiem jak z rabatem ale tak mi powiedzialo chyba z 6 osob jak dzwonilem i ich sprawdzalem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do eboa i widzę duże zmiany. Co dziwne, zniknęło sporo informacji, w tym tak podstawowa, jak nazwa oferty (promocji) z której korzystam oraz okres przywiązania. Też tak macie, czy może jestem ślepy?

Wszyscy tak mamy, "dobra zmiana" zawitała również i do inei :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma już wymogu aby klient miał wgląd w pełne swoje dane dotyczące umowy online - data rozpoczęcia i zakończenia umowy , aktualna promocja itp dane. UOKiK nie wymaga takich regulacji i czy czasem nie czepiali się jakiegoś operatora że tych danych nie udostepnial? Myślę że czas zapytać siły wyzsze o to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś gdzieś obiło się o uszy w kwestii o tym , że operator musi ONLINE dać dostęp do pakietu danych jesli mowimy i INETRNECIE , ilość , transfer itp info , być moze faktycznie nie ma wymogu by ONLINE mieć dostep do wszelkich informacji dotyczaocyh tego co mam w pakiecie umowie , od do kiedy itp , myslalem ze to powinno byc , jednal w przypadku INEA nic mnie nie zdziwi zeby tylko mogli znow ze wszystkiego sie wyłgać . Sorry ze chce miec dostep do informacji do tego za co place , pakiety paczki bla bla bla ... no sorry inea ze znow cos od Was chce by bylo POPRAWNIE wykonane dla abonenta . 

 

Mysle ze nie tylko ja twierdze ze OBECNA mojaINEA a dawne EBOA to jakas kpina :) no ale my klienci sie nie znamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...