Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

C+sport 3 na razie będzie tylko w platformie C+ niestety nie określili się czy w ogóle

dadzą go gdziekolwiek indziej.

 

EDIT:

 

Nie może byc jest info o HBO HD i C+Sport2

 

http://inea.pl/strony/1/i/548.php

 

ale najciekawszy jest koniec:

 

W najbliższych dniach w INEA w ramach testów pojawi się program Nat Geo Wild HD, dostępny dla Abonentów Pakietu Podstawowego Cyfrowego HD. W kwietniu spółka przewiduje dodanie do oferty kolejnych nowości, w tym Eurosport HD i Eurosport2 HD.

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna do oferty wchodza NA 100 %

 

dlugo wyczekiwany CANAL+ SPORT 2

 

zapowiadany od 2008 roku HBO HD

 

NAT GEO MUSIC

NAT GEO WILD HD test

NATIONAL GEOGRAPHIC HD -- emisja oficjalna zamiast testowej

EUROSPORT HD - powrot z EMISJI TESTOWEJ do oficjalnej

EUROSPORT 2 HD

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się doczekaliśmy C+sport2, :brawo: dziwi mnie jedynie fakt wprowadzenia go jako emisji testowej? trochę to bez sensu bo przecież jest to kanał w cenie całej paczki C+ no chyba,że po emisji testowej INEI podwyższy abonament za cały pakiet, nie wykluczone :lol2: . Co do pozostałych programów to cieszy mnie pojawienie NAT GEO WILD HD. Miałem okazję oglądać ten program i muszę przyznać,że dla miłośników dzikiej przyrody jest to niezła gratka. Podejrzewam,że będą wprowadzać sukcesywnie po parę kanałów aby ciągle było "wysokie napięcie" na naszym forum :D Ciekaw jestem co będą robić dzisiaj w nocy? i czy rano będą już HBO HD i C+SPORT2?

 

Jacroza, info z media2.pl to kopia oficjalnej informacji z INEI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem za glupi bo nie rozumiem o co chodzi heh...2 miesiace temu zakupilem pakiet Canal plus i posiadam wszystkie cztery czyli canal+,film,sport,sport2 wiec co to za nowosc???czy to o czym piszecie bedzie dostepne bez zadnych dodatkowych oplat czyli w abonamencie podstawowym???bez dodatkowej oplaty jak mam teraz za canal plus 29,90???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...