Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u was, ale jak włączę wyszukiwanie to znajduje mi 146 kanałów a mogę oglądać tylko, 130 czyli te 16 testów leci, ale nie mamy do nich dostępu.

I nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale wczoraj wieczorem na stacjach radiowych Test 1 i 2 pojawił mi się komunikat, że materiał jest dozwolony od lat 18 i było trzeba wpisać kod, ale po wpisaniu po chwili pojawiał się komunikat, że brak dostępu.

Grzebią coś jak nic to dobra wiadomość dla nas.

 

8)8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znamy już jedenaście kanałów SD i w zasadzie wszyskie HD. Bo więcej po prostu nie ma na rynku mediów w Polsce.

SD: BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC Entertainment, Cbeebies, N Sport, Sportklub, Sportklub +, Discovery Historia, Nat Geo Wild, Hustler TV, Canal + Sport 2.

 

Zostaje jeszcze tajemniczych 6. Ma ktoś jakiś przeciek?

 

Nat Geo Music to zostaje jeszcze tylko 5 tajemnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z czata:

 

k:

czy to prawda ze od 16 marca bedzie hbo hd ?

 

Dyspozytor2:

tak

 

k:

czy to prawda ze bedzie on kosztowac 6 zl extra ?

 

Dyspozytor2:

taka jest cena cennikowa

 

kr:

jaka to bedzie promocja na jakiej zasadzie ?

 

...

 

Dyspozytor2:

ok. Dostalem info ze o HBO moge Panu napisac

 

Dyspozytor2:

MIESIĄC AKTYWACYJNY - (1)HBOPAK - wg. Cennika; (2)Cinemax=0 zł; (3)Program HBO HD=0zł. MIESIĄCE PEŁNE - (1)HBOPAK - wg. Cennika; (2)Cinemax=12 mc x 0 zł, później wg. cennika; (3)Program HBO HD=12mc x 0zł, później wg. cennika

 

Dyspozytor2:

czyli skrotowo HBO HD oraz Cinemax gratis do HBO przy umowie na 12 miesiecy

 

k:

czy cos od wtorku jeszcze wejdzie razem z hbo hd ?

 

Dyspozytor2:

tak Canal + sport 2

 

k:

i co jeszcze ?

 

Dyspozytor2:

slyszalem o 26 ale czy to prawda to nie mam informacji

 

...

 

A tak na deser z rozmowy z innym konsultantem.

 

....

 

k:

czy mozna w poniedzialek juz cos pytac

 

Dyspozytor2:

mozna pytac. Jak cos INEA zdradzi to poinformujemy Pana

 

...

 

Kurna a z kim ja rozmawiałem jak nie z konsultantem inei na czacie inei.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale jak włączę wyszukiwanie to znajduje mi 146 kanałów a mogę oglądać tylko, 130 czyli te 16 testów leci, ale nie mamy do nich dostępu.

I nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale wczoraj wieczorem na stacjach radiowych Test 1 i 2 pojawił mi się komunikat, że materiał jest dozwolony od lat 18 i było trzeba wpisać kod, ale po wpisaniu po chwili pojawiał się komunikat, że brak dostępu.

Grzebią coś jak nic to dobra wiadomość dla nas.

 

8)8)8)

 

U mnie jak wyszukuję to nie znajduje nowych testów tylko cały czas 130 kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem w następujący sposób:

 

Miesiąc aktywacyjny czyli np.marzec:

1. HBO Pak (HBO,HBO2,HBO Comedy) = 0 zł, bo aktywacja następuje pomiędzy 16-31 marcem,

2. CINEMAX = 0 zł

3. HBO HD = 0 zł

 

Miesiące od 2-12

1. HBO Pak (HBO,HBO2,HBO Comedy) = 26 zł

2. CINEMAX = 0 zł

3. HBO HD = 0 zł

 

Wg.mnie całkiem dobra promocja !!!

Mam nadzieję,że na pozostałe nowości programowe w tym nowe programy HD też będzie ciekawa promocja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnosnie dekodera cyfrowego..zalaczylem sobie canal plus niewiedzac ze odbiera tylko przez dekoder...a on jest u rodzicow w pokoju i nie chca mi go dac teraz heh:] wiem ze jest usluga multiroom ale jak dla mnie troche za droga...jest jakis zamiennik dekodera?? ten z tv na karte tez jest technisata...jakbym tam wlozyl karte z tego z inei to by odbieralo mi?? jak mam ten problem rozwiazac:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z tv na karte tez jest technisata...jakbym tam wlozyl karte z tego z inei to by odbieralo mi??

 

Ten dekoder TNK Technisata jest dekoderem satelitarnym , więc nie odbierze Ci kanałów z INEI, potrzebował byś dekoder, który odbiera sygnał kablowy - tylko nie wiem czy karta INEI nie jest sparowana z dekoderem.

 

Pozostaje Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta na 100% jest sparowana z dekoderem :censored::crazy:

ja mam pytanie z innej beczki chce zmienic sobie pakiet na HD i wiem ze sa 2 dekodery jeden z jakimis problemami a drugi ponac lepszy czy ktos kto posiada ten pakiet hd mogl by mi po krotce opisac ktory lepszy jest dekoder??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ADB a teraz mam technisata, oczywiście bierz technisata, zdecydowanie lepszy pod każdym względem !!!!

 

Czy u Was też jest awaria w odbiorze programów? u mnie w odbiorze cyfrowym brak jest TVP1,TVP2,TVP Info,TVP Polonia a w odbiorze analogowym na tych kanałach jest fatalny odbiór, co więcej dekoder cyfrowy nie potrafi w tej chwili wyszukać żadnych kanałów????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekodery ADB to wygladem te same skrzynki co N i odwrotnie :)

 

 

ciekawe czy PVR w INEA tez beda TECHNISATA :)

bo jak narazie wiadomo

ze VOD w inea bedzie dzialac w oparciu o kanal zwrotny i internet i filmy nie beda ''zgrywac" sie na dysk dekodera tylko bedziemy je ssac za pomoca INTERNETU :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...