Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zabawiłem sie dzisiaj w klienta szukającego dostawcy telewizji, oto rozmowa z czata :arrow:

 

Dyspozytor2: Witaj Pawel. Jak mogę Ci pomóc?

 

Pawel: chciałbym podpisać umowe na usłuę tv prosze mi powiedzieć coś o ofercie

 

Dyspozytor2: Poproszę o adres gdzie miałaby być świadczona usługa

 

Pawel: najpierw chciałbym sie dowiedzieć cos o ofercie zanim podejme decyzje waham sie miedzy wami a cyfra

 

Dyspozytor2: Pytałem o adres, gdyż wówczas mógłbym określić co możemu Panu zaproponować. Wystarczy mi określenie miejscowości

 

Pawel: poznań oczywiście, rataje

 

Dyspozytor2: Możemy zatem zaoferować Panu np. Pakiet Pośredni za 15,1 zł, Pakiet Podstawowy Cyfrowy za 49,90 zł i Pakiet Podstawowy HD za 54,9 zł. Dokładny wykaz programów jest dostępny na stronie: http://inea.pl/strony/1/i/91.php

 

Dyspozytor2: w przypadku dwóch droższych pakietów otrzymuje Pan od nas odpowiedni dekoder

 

Dyspozytor2: dekoder umożliwia również dostęp do Pakietów Tematycznych, których wykaz również znajdzie Pan w linku, który podałem

 

Pawel: czy te dekodery mają jakieś funkcje typu vod, pvr czy jest multiroom do drugiego pokoju

 

Dyspozytor2: PVR ma być wprowadzony w marcu, wówczas wprowadzone zostaną odpowiednie dekodery

 

Dyspozytor2: multiroom również jest planowany, jest to kwestia najbliższego czasu, natomiast nie jestem w stanie posłużyć się konkretnymi datami

 

Pawel:czy jesli podpisal bym umowe to w momencie wprowadzenia dodatkowych funkcji o których powyżej wymiana dekodera bedzie mozliwa czy po upływie umowy

 

Zostałeś transferowany do: Dyspozytor2

 

Dyspozytor2: Jest możliwość wymiany dekodera w trakcie umowy, nie stanowi to żadnego problemu

 

Pawel:prosze mi jeszcze powiedziec bo przejrzalem oferte programowa i brakuje kilka interesujacych mnie programów m.in Universal Channel, C+sport2, HBO HD,Eska TV, polsat futbol.... czy jest jakaś opcja na te programy?

 

Dyspozytor2:NA chwilę obecną te programy, jak Pan zauważył, nie są dostępne. Oferta programowa wkrótce ma być poszerzona, ale na temat szczegółow nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy dokładniej się wypowiedzieć

 

Pawel: dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także skorzystałem dzisiaj z chatu i czego się dowiedziałem:

 

- w marcu zostanie wprowadzony dekoder z nagrywarką (pytanie o markę dekodera,odpowiedź brzmiała:niestety nie wiem)

- w marcu zostanie poszerzona oferta programowa (pytanie o kanały pozostało bez odpowiedzi)

- wraz z dwoma powyższymi ma być wprowadzony multiroom (chociaż w tym miejscu odpowiedź brzmiała,że może wcześniej, czyli na dniach)

- data wprowadzenia C+sport2 (ostatni tydzień lutego,pierwszy tydzień marca)

- w marcu pojawi się kolejny numer INEA Kurier (podejrzewam,że z informacjami o nowościach)

 

muszę przyznać,że pracownik był dzisiaj nad wyraz rozmowny, mimo braku konkretów co do dat wprowadzenia oraz kanałach. Cóż pozostaje nam czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu : jakość obsługi prezentowanej przez BOK Inea nie mieści się w kategoriach ktore potrafię nazwać.Przykład : 18 stycznia br. , przerwy w działaniu internetu,sygnał na poziomie 20 decybeli,DNS-y poniżej jakiegokolwiek poziomu,predkość w porywach 1,5 MB zamiast 6 MB.BOK przyjmuje zgłoszenie jednocześnie sprawdzając pracę modemu.Cytat "faktycznie modem pracuje tragicznie".Oczywiście należy czekać 48 godzin.Mija 72 godziny i zero reakcji.BOK przyjmuje reklamację.Mija jeszcze 1,5 dnia i wszystko wraca do normy.Po ośmiu dniach przychodzi technik stwierdzając iż wszystko jest ok.Otrzymuję odmowę uznania reklamacji.Uzasadnienie:w dniu 26 stycznia br. podczas kontroli technik nie stwierdził wadliwej pracy usługi.Tu już chyba nawet na lekarza specjalistę jest zbyt pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki:

W marcu startuje Canal+ Sport 3. Robimy zakłady, kiedy ten program doda Inea?

W 2010 ma pojawić się Canal+ Sport 2, więc ja stawiam, że Canal+ Sport 3 zostanie dodany jesienią roku 2014.

 

;-)

 

Trzeci kanał sportowy Canal+

Nowe pasmo ma ruszyć w drugi weekend marca 2010 roku. Początkowo dostępne będzie wyłącznie dla abonentów odbierających pakiet Canal+ za pomocą satelitarnej platformy Cyfra+ (także abonentów Multipakietu+).

 

Reszta tutaj :wink:

 

http://media2.pl/media/61768-rusza-cana ... ort-3.html

 

W 2014 to może nam C+ Sport 2 dopiero włączą. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DyspozytorKonsultant

Czat rozpoczął się o 10:55:43

 

ID Konferencji: KYG1E0P

Dyspozytor4:

Witaj Adam Wichłacz. Jak mogę Ci pomóc?

 

Adam Wichłacz:

Podobno dzisiaj miał być włączony Canal + Sport 2 tak mnie zapewniano na infolini i do tej pory nie ma!

 

Dyspozytor4:

nie otrzymaliśmy jeszcze informacji na temat konktretnej daty dołączenia tego kanału. Są obecnie konstruowane pakiety i cenniki , wejdą one w życie w pierwszym kwartale tego roku.

 

Adam Wichłacz:

chodzi o te 26 nowych kanałów?

 

Adam Wichłacz:

zmienią się pakiety?

 

Dyspozytor4:

jedynie taką informację posiadamy, gdyż ma również zostać dołaczonych jeszcze kilka programów i zostanie lekko zmieniona oferta

 

Adam Wichłacz:

będzie drożej?

 

Dyspozytor4:

Czy będzie ich 26?? nie wiemy.

 

Adam Wichłacz:

dojdą nowe pakiety czy obecne zostaną zmodyfikowane?

 

Dyspozytor4:

Napewno mogę zdradzić że będą zmiany w pakietach tematycznych, dołączone zostaną takie perełki jak n-sport czy HBO HD

 

Dyspozytor4:

ale tak do końca szczegóły będziemy znać jak oferta zostanie już ostatecznie zaakceptowana i wprowadzona.

 

Adam Wichłacz:

a kiedy to będzie?

 

Dyspozytor4:

są duże szanse że w drugiej połowie marca lub pierwszej kwietnia. Ale powtarzam i proszę tego nie pominąć - oficjalnej informacji jeszcze nie ma.

 

Adam Wichłacz:

a dekodery PVR? Będzie jakaś opłata aktywacyjna? Dopłata do abonamentu? Wiadomo coś w tym temacie?

 

Adam Wichłacz:

Czy też to wejdzie w tym samym terminie?

 

Adam Wichłacz:

?

 

Dyspozytor4:

nie posiadam niestety żadnych informacji na ten temat.

 

Zostałeś transferowany do: Dyspozytor

 

 

N Sport :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co wiemy? że najprawdopodobniej nie będzie to I kwartał tylko kwiecień, że pojawi się: C+Sport2,HBO HD,n-sport (tu niespodzianka !!),bedą nowe pakiety, zapewne nowa, wyższa cena, że prawdopodobnie ale nie na pewno bedzie dekoder PVR, a co z multiroomem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w BOK-u i tez podpytywałem, co i jak pani mi powiedziała, że mieli już zebranie ze swoim szeryfem i potwierdziła mi, że będzie 26 kanałów. :brawo:

Nie potrafiła lub nie chciała mi powiedzieć, jakie to będą jedynie w dłuższej rozmowie wygadała się, że ma pojawić się pakiet HD za określona kwotę. :brawo:

A co do czasu wprowadzenia tego też nie potrafiła powiedzieć dokładnie tu zacytuje ją:

„wydaje mi się, że przed wakacjami”. :/

 

Mam nadzieje, że będzie to jednak wcześniej.

 

:roll::roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie pelna oferta w INEA to:

Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD 54,90 zł

Pakiet Filmbox (Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox HD) 15,00 zł

INEA Club 11,00 zł

INEA Max 27,00 zł

MTVNHD 9,50 zł

Polsat Sport HD 8,00 zł

TVP HD 8,00 zł

Discovery HD 9,00 zł

Pakiet HBOPAK (HBO, HBO2) 26,00 zł

Pakiet Cinemax dla Abonentów Pakietu HBOPAK 10,00 zł

Pakiet CANAL+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film) 39,00 zł

Pakiet CANAL+ HD (Canal+ Sport HD, Canal+ Film HD) 6,00 zł

razem 223,40 zł

Po dodaniu 9 HD oraz 17 SD oraz PVR cena wzrosnie zapewnie do 300-400 zł.

 

Dla porownania:

N - Full pakiet z wypozyczalnia filmow 99 zł + jednorazowo 99 zł za Turbodekoder HD z cyfrowa nagrywarka

CYFRA+ - Pakiet Prestizowy HD + RELAXXX + FRANCE TV + HBO DIGITAL = 223,90 zł 20 zł (dekoder PVR HD) - BEZ PROMOCJI

CYFROWY POLSAT - FULL z dekoderem oraz wypozyczalnia filmow = 157,90 + jednorazowo 199 zł - BEZ PROMOCJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znamy już jedenaście kanałów SD i w zasadzie wszyskie HD. Bo więcej po prostu nie ma na rynku mediów w Polsce.

SD: BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC Entertainment, Cbeebies, N Sport, Sportklub, Sportklub +, Discovery Historia, Nat Geo Wild, Hustler TV, Canal + Sport 2.

 

Zostaje jeszcze tajemniczych 6. Ma ktoś jakiś przeciek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...