Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A propo komórek, po wyszukaniu ręcznym w mojej komórce pojawia się nowy operator, oprócz orange,era,plus,play pojawia się PL16, czyżby to nasza INEA?

 

Oni chyba będą bazować na sieci orange więc nie wiem czy on sie będzie pojawiac jako osobny operator hmmm, ale zobaczymy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wirtualnej telefonii komórkowej, która rusza już 18 stycznia Inea planuje uruchomienie kolejnych usług. Jeszcze w w I kwartale br. ma zostać wprowadzony multiroom, na II kwartał zaplanowano udostępnienie klientom dekoderów z twardym dyskiem, natomiast w II połowie roku pojawi się usługa wideo na żądanie. W dalszych planach jest również uruchomienie telewizji interaktywnej.

 

W II kwartale tego roku Inea zamierza też udostępnić internet mobilny w technologii Wimax, który oparty będzie o budowaną przez operatora infrastrukturę. Operator będzie też modernizować istniejącą sieć w kierunku technologii NGN i DOCSIS 3.0 dzięki czemu będzie mógł zaoferować usługę przesyłu danych z prędkością ponad 100 Mb/s, co może stać się jeszcze w tym roku (obecnie najwyższy pakiet w ofercie ma prędkość do 10 Mb/s).

 

Inea w br. planuje także budować nowe sieci na terenach podmiejskich. Operator nie wyklucza fuzji i przejęć, ale bardziej stawia na współpracę z innymi sieciami.

 

Info z: http://www.tvsat24.pl/post--inea-intern ... 72479.html

 

hmmm nic o nowych kanałach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wyrośliśmy na telewizji. Na przełomie 2008 i 2009 roku penetracja abonentów Pakietu Podstawowego usługami cyfrowej telewizji wyniosła 50 proc. W 2009 roku już 75 proc. i zastanawiamy się nad zmianą strategii, która do tej pory polegała na oferowaniu tej usługi przede wszystkim abonentom właśnie tego pakietu - powiedział Kosiński. - Nie przewidujemy w tym roku wzrostu nasycenia sieci usługą o standardowej rozdzielczości. W tym roku planujemy intensywną sprzedaż telewizji cyfrowej HD oraz wprowadzenie w drugim kwartale usługi PVR - mówił dalej prezes Kosiński.

źródło: http://www.rpkom.pl/index.php?option=co ... =1:artykuy

 

Chyba nowych kanałów w SD w tym roku nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wyrośliśmy na telewizji. Na przełomie 2008 i 2009 roku penetracja abonentów Pakietu Podstawowego usługami cyfrowej telewizji wyniosła 50 proc. W 2009 roku już 75 proc. i zastanawiamy się nad zmianą strategii, która do tej pory polegała na oferowaniu tej usługi przede wszystkim abonentom właśnie tego pakietu - powiedział Kosiński. - Nie przewidujemy w tym roku wzrostu nasycenia sieci usługą o standardowej rozdzielczości. W tym roku planujemy intensywną sprzedaż telewizji cyfrowej HD oraz wprowadzenie w drugim kwartale usługi PVR - mówił dalej prezes Kosiński.

źródło: http://www.rpkom.pl/index.php?option=co ... =1:artykuy

 

Chyba nowych kanałów w SD w tym roku nie będzie.

 

Całe szczęście, że mnie nikt nie spenetrował. Chyba byłem w tych drugich 50 proc. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedawno wprowadziłem się na Osiedle Piastowskie i póki co nie posiadam wykupionej telewizji cyfrowej. Chciałem zamontować sobie nkę, ale płyta wieżowca nie jest skierowana w odpowiednim kierunku (a spółdzielnia nie zgodzi się na montaż anteny satelitarnej na dachu...).

Chciałbym się więc dowiedzieć, czy INEA jest jedyną telewizją dostępną na tym osiedlu?

I czy warto dokupywać pakiety HD?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy warto dokupywać pakiety HD?

Kablówka jest OK w sensie jakości sygnału. Internet dziala dobrze i łącze 6Mbps jest w dobrej cenie. Natomiast programy HD są zdecydowanie za drogie i jest ich mało. Uważam więc że z HD trzeba poczekać, aż urealnią ceny czyli zaczną naprawdę walczyć o klienta. Natomiast ofertę SD można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości programów HD to nie jest już tak źle. Mamy 11 programów. Zastanawia mnie fakt,że włączając Eurosport HD zapomniano o Eurosporcie 2 HD. Natomiast co do ceny to zgadzam się,że jest za drogo. Przede wszystkim brakuje pakietu HD, który zawierałby wszystkie programy HD w cenie np.20 zł za cały pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wolą kasować 100zł za te 11 kanałów (gdy sie skończy promocjyna darmocha). Tyle, że jest w tym jeden haczyk. O ile ludzie zapłacą 20 zł za 2 kanały, bo to nowość, o tyle nie wiem ilu zechce płacić 100 zl za kanałów 10. Bo to już wygląda nieciekawie... Myslę, że ważne, aby teraz nie kupowac HD zmuszając ich do zmiany strategii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea przeznaczy na inwestycje w tym roku 71 mln zł, czyli dwa razy więcej niż w ubiegłym. W planach na najbliższe 12 miesięcy jest wzbogacenie telewizji cyfrowej o funkcjonalności PVR, VOD i multiroom, wprowadzenie internetu w technologii Wimax oraz podwyższenie prędkości w internecie stacjonarnym do ponad 100 Mb/s.

 

Jeszcze w w I kwartale br. ma zostać wprowadzony multiroom, na II kwartał zaplanowano udostępnienie klientom dekoderów z twardym dyskiem, natomiast w II połowie roku pojawi się usługa wideo na żądanie. W dalszych planach jest również uruchomienie telewizji interaktywnej.

 

Z danych udostępnionych przez operatora, wynika, że w 2009 roku Inea miała 103 mln zł przychodów, a jej zysk EBITDA wyniósł 48 mln zł. Na koniec ub.r. z usług świadczonych przez sieć korzystało 134 tys. abonentów, z czego 127 tys. to byli klienci usługi telewizyjnej (w tym 61 tys. telewizji cyfrowej), 67,5 tys. to abonenci usługi dostępu do internetu, a 18,5 tys. posiadało telefon stacjonarny Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak dzownilem i sie pytalem o ten internet czy to prawda, ze bedzie w Inei 100 Mb/s., to pan z obslugi technicznej powiedzial, ze to prawda i w zasadzie juz teraz sa praktycznie gotowi by to wprowadzic, jednak gdy spytalem kiedy dokladnie mozna by sie tego spodziewac by w domu miec takie lacze, to uzyskalem odpowiedz ze Inea wpierw pewnie bedzie lacza 100 Mb/s. wprowadzac dla klientow biznesowych tzn firm itp. , czyli klientow indywidualnych to raczej nie predko to czeka, bo poprostu olewaja takich klientow, a nawet gdyby dali takie lacza do domow, to znajac Inee to pewnie bedzie to kosztowac z 600zl, skoro teraz za 10 Mb/s. trzeba placic az 121,91 zł i do tego ta cena to promocyjna cena bo normalnie koszt to 189,00 zł totalna porazka i smiech na sali, Dla przykladu chello za 200zl daje lacze 120 Mb/s natomiast za 120zl 50 Mb/s. Druga sprawa to znajac zycie nawet gdyby Inea dala lacza 100 Mb/s to wysyl pewnie bylby w granicach 1 Mb/s, jakos nie chce mi sie wierzyc by dali wiecej bo i po co skoro maja monopol w Poznaniu to i tak nikt inny nie przebije ich bo gdyby nwet chcial to Inea nie wpusci ich na swoj obszar dzialania, krotko mowiac jestemy na nich skazani i ich olewczy stosunek do rozwijajacej sie technologi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja kablowa Inea w ostatnim czasie intensywnie rozwija swoje usługi telekomunikacyjne. Po wprowadzeniu kilka dni temu telefonii komórkowej operator planuje zaoferować swoim klientom telewizję w komórce.

 

Info-TV-FM, operator mobilnej telewizji w Polsce, w tym tygodniu zaprezentował pierwsze wyniki pilotażu usługi telewizji w komórce, który został przeprowadzony na kilkudziesięciu użytkownikach. Jak na razie ofertą na zasadach proponowanych przez Info-TV-FM nie są zainteresowani duzi gracze rynku Era, Orange, Plus oraz mniejszy Play. Bardziej otwarci na współprace są mniejsi gracze.

 

Jak podaje dziennik Parkiet, telewizja Inea, która kilka dni temu zaoferowała swoim klientom usługi telefonii komórkowej, jest blisko podpisania umowy z Info-TV-FM. Z informacji gazety wynika, że rozmowy w tej sprawie między firmami są „bardzo obiecujące”. Sieć Ineo za pomocą telefonii mobilnej chciałaby zaoferować m.in. dostęp do regionalnych treści.

 

Źródło: Parkiet

 

W kablu drogie g.... i kiepskie, a sie pchają w komórki z telewizją. :evil: Po co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię:) czekamy już 4 lata? Albo coś wiesz i piszesz, że w tym miesiącu będzie C+S2, albo ja Tobie mówię, że wkrótce INEA wprowadzi 1000 programów w jeden dzień. Konkrety, albo cisza.

 

A jednak:)

Maciej Baranowski: Witaj klient. Jak mogę Ci pomóc?

 

klient: witam

 

klient: Pana mam pytanie, czy prowadzicie chociaż jakieś rozmowy w sprawie C+S2?

 

Maciej Baranowski: już są na zakończeniu i w najbliższym czasie włączamy do oferty ten program

 

klient: żartuje Pan?

 

Maciej Baranowski: nie

 

klient: no to cudownie, 4 lata czekaliśmy

 

klient: jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu?

 

Maciej Baranowski: w tym niestety nie

 

Maciej Baranowski: może w pierwszym kwartale

 

klient: a przed 28 lutego kiedy rusza liga polska?

 

klient: ok

 

klient: pozdrawiam

 

Maciej Baranowski: wzajemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie mailowe "Dlaczego wciąż nie ma Canal + Sport 2 ? Każda sieć kablowa to

ma tylko nie wy. Moim zdaniem jest to policzek wymierzony w abonentów. Już nie

wspominam o innych kanałach których brakuje: BBC 4 kanały, Sportklub, N Sport,

Polsat Futbol i wiele wiele innych."

 

i oto odpowiedz jaką otrzymałem: "

Witam!

 

Na część z tych programów nie mam możliwości zdobycia licencji. Ale z

tego co mi

wiadomo w najbliższym czasie ma już nastąpić włączenie programu C+

Sport 2 i

programów BBC

 

Pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...