Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Moja rozmowa z czatem INEI, uwaga:

 

 

Dyspozytor2:

Witaj tomek, Jak mogę Ci pomóc?

 

tomek:

dobry wieczór

 

tomek:

o ile dobrze pamiętam w grudniu 2008 w Inea Kurier zapowiadaliście Państwo na str.4 tej gazetki "HBO HD już wkrótce w Inea" w miesiącu lipcu ponownie mówiło się o Discovery HD i HBO HD, mogę uzyskać od Pana info, co się stało,że HBO HD nie ma?

 

tomek:

??

 

Dyspozytor2 opuścił konferencję.

 

Czat zamknięty

 

I co koledzy powiedzą na tak błyskotliwą odpowiedź??? :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem takie samo pytanie jak andi i oto odpowiedź:

 

Dyspozytor2:

najwidoczniej nie doszliśmy do porozumienia z nadawcą HBO HD

 

:crazy::crazy::crazy:

 

I standartowe pytanie:

 

wojtek:

a coś wlączycie niedlugo ??

 

Dyspozytor2:

nie mam niestety żadnych informacji na ten temat :(

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXXX napisał(a):

> Witam, miałem dekoder HD "1 generacji" nie pamiętam firmy ale to były

> te pierwsze wydawane był on niestety wadliwy i po jakimś czasie został

> wymieniony przez waszego technika na technisat HD nie ma z nim

> problemów jeśli chodzi o jego pracę. Jest natomiast inny ważny błąd po

> zmianie dekodera zniknęła opcja (jest nieaktywny wybór) w opcjach

> obrazu TV czerni HDMI. Nie musze chyba mówić jak ważna jest ta czerń

> jeśli chodzi o jakość obrazu. Pragnę tylko nadmienić że nie jest to

> wina odbiornika TV ponieważ na starym dekoderze wszystko jest ok.

> Proszę o wyczerpującą temat odpowiedź

 

 

 

 

witam serdecznie,

 

Zgodnie z informacją ze strony producenta dekoderów oraz Centrum Nadzoru, dekoder technisat nie obsługuje takiej funkcjonalności. Niezbędna byłaby zmiana oprogramowania i w przyszłości taka modernizacja może być wprowadzona.

 

Pozdrawiam,

 

Tomasz Z :brawo::brawo::brawo::brawo:

Starszy Konsultant

--------------------------------------------------

 

:|:|:|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea: Komórki w najbliższych tygodniach

 

W najbliższych tygodniach rynek telefonii komórkowej powiększy się o nowego gracza. Jako wirtualny operator (MVNO) na mobilnym rynku zadebiutuje Inea, największa telewizja kablowa w Wielkopolsce.

 

O uruchomieniu telefonii komórkowej przez sieć Inea mówi się już od kilku miesięcy. Jak dowiedział się telekomunikacyjny portal Rzeczpospolitej, uruchomienie usługi jest planowane w najbliższych tygodniach. Operator będzie świadczył usługi w oparciu o komórkową sieć Orange. Początkowo w ofercie dostępne będą usługi głosowe.

 

Telewizja kablowa Inea będzie już drugą w Polsce, która zaoferuje usługi telefonii komórkowej obok telewizji cyfrowej, Internetu i telefonii stacjonarnej. Od kilku miesięcy usługi komórkowe świadczy także telewizja kablowa Aster.

 

Spółka Inea jest największym operatorem regionalnym w Wielkopolsce, świadczącym nowoczesne usługi multimedialne i telekomunikacyjne - telewizję cyfrową i wysokiej rozdzielczości HD, szerokopasmowy internet czy telefon stacjonarny.

 

Źródło: rpkom.pl

 

I po :censored: oni za to sie biorą :?:

 

Oferta TV cena do jakości to dno by zrobili coś od początku do końca w 100 % dobrze a potem brali się za kolejne tematy a nie biorą się za wszystko i po łebkach. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtekn: Wydaje mi sie, ze oferta komorkowa moze byc wprowadzona u roznych operatorow w celu uatrakcyjnienia wizerunku-mam nadzieje ze nie tylko dla konsultantow INEA jak bylo to w przypadku AVON. Poza tym duzo klientow moze chciec placic jedna fakture za wszystkie uslugi. Indywidualnie jestem zdania, ze oferta taka ma racje bytu jezeli bedzie atrakcyjna dla klienta, zwlaszcza takiego ktory korzysta z wielu uslug. Dodatkowo oferta mobilnego netu moglaby byc poszerzeniem oferty standardowego dostepu przy jakiejs tam doplacie i klient bylby very happy szkoda tylko, ze nie bedzie wprowadzona przynajmniej na starcie.

 

apollo: slyszales moze o ochronie danych osobowych? Mysle ze moj imiennik nie bylby zadowolony z tego ze podajesz na szerokim forum jego imie i nazwisko.

 

A tak na zakonczenie ostatnio cicho sie tu zrobilo, a zawsze bylo interesujaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztomasz troszkę piszesz jak konsultant Inei, którym chyba jesteś coś mi się tak wydaje. Co do komórek to taka oferta dla normalnych ludzi ( czyt. np. ja) nie ma prawa bytu nie jest wstanie zaoferować np: ceny połączeń lub aparatów jak silni gracze na rynku. Taka oferta to mi się kojarzy z telefonią pewnego tak zwanego ojca R., która bazuje na niewiedzy klientów i rąbie ich po kieszeni. Te pieniądze, które w to zainwestują mogliby przeznaczyć na poprawę oferty TV lub netu i stworzyć coś na miarę naszych czasów jak na razie to porażka.

 

Co do danych, jeśli są one publiczne na czacie to można je cytować na forum bez przeszkód, bo też z drugiej strony nie wiadomo czy te imiona i nazwiska na czacie też nie są wirtualne żeby lepiej wyglądało.

 

A co do ciszy tutaj to po prostu nie ma zabardzo o czym gadać każdy już chyba swoją porcje jadu wylał na tym forum a z innej strony to, o czym pisać o niekompetencji pracowników czatu czy panienek w bok-u o ofercie, która jest beznadziejna czy np.: o HBO HD, które jest zapowiadane dokładnie rok poprostu się nie chce.

Dlatego youandi to podsumował w 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra to ma oferty:

"Dla umów 18 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny umowy

● Powitalny+ w cenie 29,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 39,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 49,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy"

+ wynajem dekodera HD za 10zl lub SD na wlasnosc za 1 grosz

Przypominam w INEA za Canal + HD bez Canal sport2 zaplacicie jedyne 45 zl. + oplata za pakiet +programy HD + FILMKOX (54,90+9,5+8+8+9+45+15=149,40) + pakiety dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi to kumpel podesłał rozmowa dziś z czata zablefował i dało efekt zresztą sami przeczytajcie.

 

 

krzys]:

doszly mnie plotki ze tuz przed swietami bedzie od inei prezet w formie nowych programow czy to prawda ?

 

Dominik Mikołajczak:

tak mają zostać dodane kolejne kanały

 

Dominik Mikołajczak:

nie wiemy w jakiej formie zostaną uruchomione nowe kanały zazwyczaj jest to powiązane z akcją promocyjną

 

krzys]:

a mozna rabka tajemnicy co to bedzie ?

 

Dominik Mikołajczak:

powinny być dostępne na gwiazdkę ale jak wspomniałem wcześniej nie posiadam dokładnych informacji

 

krzys]:

ale nawet co to bedzie i ile mniej wiecej ?

 

Dominik Mikołajczak:

nieoficjanie wiemy że maja zostać włączone eurosport i eurosport2 hd jeden z kanałów discovery również w hd i trwają rozmowy z hbo nad włączeniem kanłów hbo hd

 

krzys]:

ale kiedy moge sie spodziewac mniej wiecej na poczatku przyszlego tygodnia czy tak tuz tuz na swieta czyli 23 czy 24 ?

 

Dominik Mikołajczak:

sądze że jeżeli wprowadzimy nowe kanały i promocje bedą się wiązały z podpisanie jej w boa to zostaną wprowadzone z odpowiednim wyprzedzeniem ale konkretnego czasu nie znam

 

Oby to była prawda.

 

:jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też od pewnego czasu drastycznie spadła wydajność łączy. Mam 6-megowe łącze a transfery rzędu 1Mb. Czaami trudno oglądać filmiki z youtube. Sprawdzałem na nunion.com i speedtest.net, oba serwisy z reguły wskazują ok 1Mb. Trochę lepiej jest w godzinach przedpołudniowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieoficjanie wiemy że maja zostać włączone eurosport i eurosport2 hd jeden z kanałów discovery również w hd i trwają rozmowy z hbo nad włączeniem kanłów hbo hd

 

Wygląda mi to mało prawdopodobne, dlaczego? przecież z tego co wiem discovery w wersji hd jest już w Inei a innego w wysokiej rozdzielczości nie ma,tak więc nie ma się co napalać. Niemniej gdyby włączyli eurosporty w hd byłoby ok!

 

Może doczekamy się w Inei tego? http://www.dvbnews.pl/news/3534/polsat_ ... a_do_kabla albo http://media2.pl/media/59661-telewizja- ... =tematdnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieoficjanie wiemy że maja zostać włączone eurosport i eurosport2 hd jeden z kanałów discovery również w hd i trwają rozmowy z hbo nad włączeniem kanłów hbo hd

 

Z Discovery to został jeszcze do dołączenia DISCOVERY HISTORIA.

 

Poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też od pewnego czasu drastycznie spadła wydajność łączy. Mam 6-megowe łącze a transfery rzędu 1Mb. Czaami trudno oglądać filmiki z youtube. Sprawdzałem na nunion.com i speedtest.net, oba serwisy z reguły wskazują ok 1Mb. Trochę lepiej jest w godzinach przedpołudniowych.

Pozdrawiam

 

Rzeczywiście masz racje testowałem przez wekend i ani razu nie miałem 6 mega oscyluje w przedziale 4,6 do 5,1 mega. :evil:

 

Ludziska sprawdzicie jak u was i dajcie znać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...