Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma potrzeby na licytowanie się,co jest atrakcyjniejsze.Każdy ma inną kasę,wymagania programowe,możliwości instalacyjne,wybór konkurencji itp.Jeżeli skoncentrujemy się na jednym aspekcie,a więc co otrzymamy za te same pieniądze od operatorów,będących w naszym zasięgu,to wtedy sprawa jest jednoznaczna.Inea jest mało konkurencyjna,przynajmniej obecnie i tyczy to tak tv jak i internetu.Co do jakości świadczonych usług,to nie mam powodu do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... sam do końca nie rozumiem tego pisma bo do mnie również doszło. Jeżeli podpisywałem umowę na początku września Cyfrowy Dom 9.0 w Czteropaku to również mogę zrezygnować z usług Inea bez ponoszenia konsekwencji? Chętnie przejdę do NC+ bo mam możliwość zamontowania talerza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Inea zaszalała usuwają w analogu kanały tv, żadnej informacji nie ma nigdzie poza zapytaniem jednej osoby na FB!!! Nikt nie potrafi odpisać na maila w ciągu 3 dni.

Jakość kanałów zaczyna się robić tragiczna - dzisiaj DISCOVERY HD obraz się rozlewał. Teraz jeszcze dekoder potrafi się kilka razy na tydzień zawiesić.

Pismo pisał jakiś artysta, skoro nie wszyscy wiedzą co i jak ma wyglądać i kosztować.

 

Ja swego czasu zrobiłem 2 ankiety:

1. http://www.interankiety.pl/ankieta/wyniki/2874.xml

2. http://www.interankiety.pl/ankieta/wyniki/2975.xml

 

Tak można sobie porównać moje ankiety z tym co teraz mamy.

 

Tak jak wcześniej już ktoś zauważył dostaliśmy w wielkiej mierze kanały których nikt nie pisał.

 

Udostępnię kolejną ankietę możecie teraz się wypowiadać.

 

http://www.interankiety.pl/interankieta ... b1a578.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znikanie kanałów w analogu to niemały skandal. Jednym z plusów kablówki jest to, że mogę sobie podłączyć kilka telewizorów i mieć w miarę przyzwoity pakiet na każdym z nich, a teraz ta przyzwoitość bez dobierania i dopłacania za kolejne dekodery jest delikatnie mówiąc wątpliwa. W świetle tego, że ceny również idą w górę przestaje mi się to podobać...

Michał - robisz tutaj bardzo dobrą pracę i podkreślam to kolejny raz, ale niestety mija się ona z celem, bo dobrze wiemy gdzie Inea ma te wszystkie głosy i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam w końcu na odpowiedź na maila - bo takich problemów w TPSA nigdy nie miałem. Może internet nie jest oszałamiający, ale przynajmniej działa, a jak jest awaria to w ciągu 1 lub 2 dni usunięta. Przy większych problemach rabaty - nie muszę się wypraszać o pomoc inne instytucje.

 

A w INEI zawsze jakoś pod górkę.

 

TV nie działa tak jak należy, do tego droga oferta (poprzednio miałem pakiet INEA MAX za cenę 94.80 ale oferta była urozmaicona, teraz SUPER HD jest w porównaniu do poprzedniej oferty BARDZO DROGI ze słabą ofertą).

Teraz nawet nie dzwonią żeby klienta utrzymać. Pełen profesjonalizm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parowania kart z modułami to na pewno nie są parowane. Sprawdzalem kartę z modułem innym niz inea daje i dzialalo jak talala:-) Dekodery owszem sa sparowane z kartami ale moduły CAM nie.

A to ciekawe, bo w punktach Inei mają przypisane konkretne karty do konkretnych modułów. Może sami nie wiedzą? :D Kiedy brałeś moduł?

 

Nie mają przypisanych kart do modułów bo kiedyś w Punkcie Pani osobiście przy mnie wyjęła jedną kartę SMART z pliku kart, który miała w biurku i włożyła do kartonika z modułem, który przyniosła z zaplecza.

Jakiś czas później miałem swego czasu okazję przetestowania zupełnie przez przypadek modułu, który wydaje E&W firmy Fintec. Po włożeniu karty INEA moduł działał bezproblemowo na sieci INEA, więc wychodzi że moduł nie jest sparowany z kartą. \

 

Właśnie... sam do końca nie rozumiem tego pisma bo do mnie również doszło. Jeżeli podpisywałem umowę na początku września Cyfrowy Dom 9.0 w Czteropaku to również mogę zrezygnować z usług Inea bez ponoszenia konsekwencji? Chętnie przejdę do NC+ bo mam możliwość zamontowania talerza :)

 

Z tego co się dziś dowiedziałem na infolinii umowę może wypowiedzieć każdy, kto zawarł umowę przed 01.01.2014 i to ze wszystkich usług bez opłat. Jeżeli ktoś podpisał po 1.01 to może zrezygnować tylko z TV bez żadnych opłat.

 

TV nie działa tak jak należy, do tego droga oferta (poprzednio miałem pakiet INEA MAX za cenę 94.80 ale oferta była urozmaicona, teraz SUPER HD jest w porównaniu do poprzedniej oferty BARDZO DROGI ze słabą ofertą).

Teraz nawet nie dzwonią żeby klienta utrzymać. Pełen profesjonalizm!!!

 

Mnie osobiście widziałby się powrót AXN Black i White oraz dodanie do oferty AXN SPIN. Do tego jeszcze HISTORY CHANNEL i FOX Life i byłbym zadowolony. Ale cóź nie ma się co oszukiwać i tak tego nie dostaniemy.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych pismo które rozsyła INEA odnośnie nadchodzących zmian.

http://news.send24.pl/app/panel/Email.a ... EC736DCBA1

no to faktycznie piszą to indywidualnie. Różnice w porównaniu z tym co ja otrzymałem:

- w punkcie III "(...) zostanie wyłączony program RTL. Ponadto jeśli posiadają Państwo Inea Max lub Inea Świat wyłączony zostanie RTL2 i Super RTL."

- Zamiast TVP Sport HD w punkcie I i IV mam nSport HD :P

- no i w ad.II.2 mam wysokość składowych opłat dla pakietów Komfort/Standard zwykły/hd/pvr zamiast super/hd/pvr

Ale faktycznie brakuje informacji o zmianach w ofercie analogowej, dawniej o poprzednich zmianach w analogu powiadamiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP ABC pikseloza po południu taka, że młody się rozbeczał, że mam mu obraz naprawić.

Co ciekawe z powietrza obraz przyzwoity :)

 

Na tej częstotliwości INEA nadaje POLSAT SPORT NEWS

INEA INSTRUKCJE

ATM ROZRYWKA

SKY NEWS

INEA INFO

KINO VOD 10

KINO VOD 11

LECH TV

RTK

TVP ROZRYWKA

TV REPUBLIKA

TVP ABC

CANAL + FILM 2 SD

 

Nie ma się do dziwić że jakość taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wytłumaczyć sygnał z DVB-T jest poprawny - wiadomo dużo materiałów jest archiwalnych, ale jakość jest w miarę ok, czego nie można powiedzieć o naszej kablówce.

Dokładnie tak.

Różnica w jakości TVP ABC i np. TVP Poznań jest niesamowita.

Pikseloza jest i w inei i w DVB-T. Ale różnica w intensywności jest niesamowita na niekorzyść inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...