Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Extreme jest w pakiecie inea max. Chce wam przypomniec ze kanal familysport nie pojawil sie za kanal sportowy;) tylko typowo tematyczny wpierw poker potem gry wiec bardziej za rozrywkowy.

Chciałem przypomnieć ,ze pakiet Inea Max już od dawna nie jest w ofercie, a więc również Extreme Sports Channel tam nie ma..

 

A co do TVP Sport HD to pozytywny ruch Inei. W sam raz na ceremonie otwarcia Igrzysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jest ono dla Ciebie ważne, ok nie ma co się sprzeczać czyj problem .....najważniejsze, że INEA coś robi a z tego co wiem dekoder ADB3831 ma dostać upgrade i ma zacząć wyświetlać godz. i nr kanału :)

Czekam na info od INEI na temat apki mobilnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym oprogramowaniu do ADB 5810CDX działa zdalne nagrywanie programów. Program zdalnie nagrany ma oznaczenie [R]. Po za tym nowe oprogramowanie potrafi się na kilka sekund zawiesić i nie reaguje na pilota

No właśnie - też to zauważyłem. Bardzo to wkurzające! Dzięki za TVP Sport HD. Jak ktoś może nie rozumieć dlaczego kanał nadający wielkie imprezy NA ŻYWO jest wartościowy, w przeciwieństwie do wielu innych tzw. kanałów sportowych typu FamilySport (których nawet nie dołączę do swojej listy kanałów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme jest w pakiecie inea max. Chce wam przypomniec ze kanal familysport nie pojawil sie za kanal sportowy;) tylko typowo tematyczny wpierw poker potem gry wiec bardziej za rozrywkowy.

Chciałem przypomnieć ,ze pakiet Inea Max już od dawna nie jest w ofercie, a więc również Extreme Sports Channel tam nie ma..

 

A co do TVP Sport HD to pozytywny ruch Inei. W sam raz na ceremonie otwarcia Igrzysk :)

Mylisz się ponieważ np ja mam insą max. co do tvp sport hd zyskają tylko nowi bo nie wszyscy będą mieć poprawę skoro od super hd, ja tego nie oglądam ale inna znowu starych ma gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie irytuje brak nr kanału i/lub godziny niż brak TVP hd... Zobaczymy kolego jacroza jak padnie ci dekoder i dostaniesz ten sam co ja...

 

Wiesz, też mam dekodery z tej serii, ale żeby irytował mnie brak czegoś co daje dodatkowo po oczach to już lekka przesada ... kiedy zegarki są teraz we wszystkim co elektroniczne, w mikrofalach , piekarnikach, telefonach, stacjach pogody, radiach/wieżach.. nie wspominając juz o klasycznych naściennych :lol: Po co kolejny zegarek :? Wystarczy strzałkę na pilocie wcisnąć . Będzie to będzie ale priorytet "problemu" nijak ma się z porównaniem do wcześniejszego braku tvp sport hd ... :smile:

 

Jak ktoś może nie rozumieć dlaczego kanał nadający wielkie imprezy NA ŻYWO jest wartościowy, w przeciwieństwie do wielu innych tzw. kanałów sportowych typu FamilySport (których nawet nie dołączę do swojej listy kanałów).

 

Otóż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że "stary" ekskluzywny też dostanie TVP Sport HD?

 

TVP Sport HD również będzie dostępny dla starych Ekskluzywnych.

edit: dokładnie będą to stary Sport HD i Max HD, a tym samym stary Ekskluzywny + Sport Extra Hd i Super HD, a tym samym nowy Ekskluzywny.

 

Bardziej mnie irytuje brak nr kanału i/lub godziny niż brak TVP hd... Zobaczymy kolego jacroza jak padnie ci dekoder i dostaniesz ten sam co ja...

 

Ten soft również wkrótce otrzyma aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam TVP Sport hd więc wy też musicie mieć na listach,jakość bardzo dobra ,czekamy jeszcze na Polsat News HD oraz TVP ABC tylko tu wersja sd więc jakość może być nie za ciekawa.... tym bardziej że większość będzie materiałów z archiwum więc format 4:3 ...

Co do startu na 17.02 aplikacji w dekoderze czekamy ciekawe czy trzeba będzie dekoder podpiąć pod internet ,szkoda że te dekodery ADB nie mają wbudowanego WIFI ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się ponieważ np ja mam insą max. co do tvp sport hd zyskają tylko nowi bo nie wszyscy będą mieć poprawę skoro od super hd, ja tego nie oglądam ale inna znowu starych ma gdzieś.

 

http://www.inea.pl/dom/telewizja/ :read: to jest aktualna oferta. Nie ma tu Extreme Sports Channel. To ,że ktoś go ma , to nie znaczy ,że jest w ofercie aktualnej.

A co do dodawania TVP Sport HD abonentom starych pakietów , to jest to świetny ruch ,żeby przeszli na nową ofertę ;) Mają wszystko to co w nowej ofercie jest + to czego w niej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...