Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Między Family Sport a TVP Sport jest taka różnica, że ten drugi kanał pokazuje transmisje na żywo. I to nie byle jakie : Pokaże Igrzyska w Sochi, Mundial w Brazyli. Fajnie byłoby zobaczyć je w HD. Ale nie jest konieczne, po co Inea ma dublować kanał? Jeśli nie ma możliwości zastąpienia obecnej wersji SD, to nie ma to większego sensu. Jeśli ma być TVP Sport HD, a innych brakujących kanałów nie będzie, to lepiej zamiast dublu kanału dodać np Extreme Sports, Motors TV, Sportklub czy inne kanały, nie tylko o tematyce sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanału TVP sport hd super ostry jak TVP HD Ale inea zamiast dodawać kanały bardzo dobrej jakości śpi snem zimowym!!! Kiedy coś się zmieni? Kiedyś inea Reklamowala kanały Hd hasłem super ostra jakość a dziś już nie ma co reklamować gdzie MGM HD Gdzie Fox LifeHD HistoryHD nic nowego ciekawego:-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielilem na dwie partycje 330GB na timeshift i nagrywanie i ta partycja jest w formacie samsungowskim niewidocznym dla komuterów. Druga to ntfs pod biblioteke zdjec, filmow i muzyki. Ale to zdecydowanie za maly dysk po prostu roku uzywania i doswiadczen. Przydalby sie przynajmniej ze 2TB na samo nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na modemie wifi Cisco (EPC3925) otrzymanym od Inea pochowane jest w jakiś sposób 50 % ustawień konfiguracyjnych, te karty są po prostu delikatnie mówiąc dość okrojone, a oryginalne instrukcje z netu od tego sprzętu pokazują co innego (100% funkcji ustawień routera). Idzie to jakoś odblokować / wgrać inny, oryginalny firmware ? Hmmm reset do fabrycznych w jakiś sposób ? Oczywiście chciałbym mieć dalej neta ;]

 

PS. Korzysta ktoś z maila w INEI ? Działa to w ogóle, bo u mnie od lat jest ten sam błąd. Teraz z racji nowej umowy i buszowania po eboa przypomniał mi się ten email xxx @inea i ten problem. Przy logowaniu na webmail wiecznie występuje komunikat :

 

BŁĄD: Połączenie pominięte przez serwer IMAP.

Query: CAPABILITY

 

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#mth1985, wejdź na boa i zmień hasło dostępu,

a potem spróbuj zalogować się nowym hasłem

 

Zmieniałem już kiedyś hasło do tego konta i dzisiaj również, nadal otrzymuje jednak ten sam komunikat niezależnie od przeglądarki (ff/chrome/ie), więc w tym względzie nic się nie zmieniło.

 

tez sie zastanawiałem czy mozna wgrac soft ze strony producenta

 

Na googlach się właśnie dowiedziałem, że tylko dostawca może zmienić firmware na tym modemie... i zakładam że dają je z jakimś preinstalowanym już dla inei firmware. Dobrze, że jest chociaż opcja wyboru trybu pracy jako router/bridge , bo z tego co czytam to na UPC zablokowali w ogole tą opcję, przez co nie może pracowac jako zwykły modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TVP1 HD i TVP2 HD były uruchomione w dniu startu, to tylko dlatego, że jest obowiązek bezpłatnego udostępniania kanałów ogólnodostepnych, czyli tych z DVB-T. Jeżeli chodzi o wcześniejsze rozmowy, to akurat TVP powinno zacząć takie negocjacje, bo Inea jest dla nich klientem, a nie sprzedającym. To tak jakbys Ty poszedł do sklepu i Tobie bardziej zależało na sprzedazy towaru sprzedawcy, niż jemu Tobie. Mniejsza ilość chętnych na starcie spowoduje, że nadawca będzie opuszczał cenę od gniazdka, a czy Wy trochę pomarudzicie, to Inei i tak, to nie wzruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...