Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem abonentem operatora Inea prawie trzy miesiące z usługami:TV i internet.Obydwie usługi funkcjonują bez zarzutu.Jestem także abonenetem NC+ ze względu na kanały filmowe typu premium.Napewno każda firma ma swoją politykę cenową,możliwości pozyskiwania takich ,a nie innych kanałów itp.Jedno mnie jednak zastanawia...jak to jest,że u operatorów stricte satelitarnych, możliwe jest uzyskanie cen nieporównywalnie niższych,niż np. w niektórych kablówkach.Sam chętnie włączyłbym kanały filmowe w Inei,jednak cena jest zaporowa,zmuszająca do wyboru innej opcji.Niezrozumiałe jest także roczne zobowiązanie przy wyborze kanałów typu premium.Oczywiście rozumiem argument,dajemy wybór,chcesz-płać,nie chcesz,nikt nie zmusza...jednak czy nieraz za nieco mniej nie warto mieć więcej?

Myk jest taki, że promocje w nc+ dotyczą głównie kanałów premium, które produkuje właśnie nc+. Tak więc jeżeli nc+ samo sobie obniży ceny to nie musi stosować dumpingu, natomiast gdybyś chciał w kablówce pakiet Canal+ za 20 złotych to kablówka musiałaby sporo zapłacić. Poza tym taka Inea nie ma co się równać z nc+ czy Polsatem pod względem ilości abonentów, więc nie może dostać też aż tak korzystnych warunków finansowych jak oni. Trzecia i najsmutniejsza rzecz to fakt, że Inea nie ma porządnej konkurencji na większości obszarów działania, więc nie musi się aż tak starać obniżać cen. W miejscach gdzie występuje Inea i East & West nasycenie Inei zazwyczaj nie przekracza 20% - info od zaufanego pracownika Inei :) Mimo tego, że net z e&w jest o wiele gorszej jakości ludzie nie chcą płacić czasem dwa razy tyle.

 

Ineapl - ja wychodzę z założenia, że telewizja i net ma działać, więc wolałbym więcej kanałów (zwłaszcza, że te, które były wymieniane są wartościowe) niż dłużej działającą telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

Mam modem alcatel lucent I-241G i swiatełko 250mb/s,

Do modemu mam podpiwtego wdr4300 pod wan, z wyjscia lan w wdr4300 podpiety jest switch do którego podpiete sa 4pc, 3konsole,4tv. Bede ponosił dodatkowe koszty zwiazane z iloscia urzadzen? Da sie to obejsc? Adresu mac nie podawalem.

2 pytanko dekoder adb hd pvr vod musi byc podpiety skretka i koncetrykiem? Czy wystarczy koncetryk? Jak skretka to bezposrednio z modemu czy przez switche tez moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod alcatel lucent I-241G masz wpięty swój router, to on nadaje adresy IP poszczególnym urządzeniom i wszystko gra. Jeśli byś podpiął tylko switch, to wtedy byś musiał zgłosić każdy adres MAC do Inei. Dekoder możesz podłączyć samym koncentrykiem. Tutaj masz opis wyjść zapożyczony od kolegi @shider:

I - indoor (do użytku w pomieszczeniach)

2 - 2 porty POTS (gniazda telefoniczne)

4 - 4 porty Gigabit Ethernet (pierwszy to internet, ostatni jest dla VOD)

1 - 1 port RF Video (gniazdo antenowe)

G - Gigabit (stąd wniosek, że ma porty gigabitowe)

B - niestety nie wiem - może region

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was moi drodzy pytanie , czy ci ktorzy maja privat spice z automatu dostana brazzers tv ?

ps wszystkiego najlepszego w nowym roku a przedewszystkim zdrowia bo kasiora to rzecz nabyta raz jej jest wiecej raz mniej , poproswtu spokojnego 2014 w miare bezstresowego tego Wam zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...