Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj "szatkowanie" obrazu było na PULS 2, TVP ROZRYWKA, oraz problemy z odbiorem TVR (tutaj obraz się zatrzymywał).

 

Co do brakujących kanałów których brakuje to po petardzie doszło ich jeszcze więcej. Ja już nie liczę że w tym roku coś jeszcze dojdzie. (poza LECH TV) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście @andi mówimy po za kanałami C+,HBO, CINEMAX, TV REPUBLIKA. :!:

 

Aha bym zapomniał będzie jeszcze TV Swarzędz (info od nadawcy).

 

Zobaczymy jak będzie, ale tłumaczenia INEI już mnie nie przekonują żeby chcieli "uatrakcyjnić ofertę tv. Teraz pewnie poczekamy znów kilka lat aż będzie lepsza oferta TV.

 

Chyba że IDEA DLA INEA coś da. http://www.inea.pl/idea/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz pakiet? Ten najniższy? Jestem ciekaw, czy przy przepisywaniu na światłowód jest wybór między IPTV a HFC. W najniższym pakiecie nigdy nie było wyboru, wiec może jak zmienisz na wyższy to dostaniesz z powrotem dekoder podłączany kablem antenowym.

 

A tak w ogóle to chyba jednak technik Ci trochę ściemnił, bo niestety Inteki to kiepski sprzęt i często tak działają.

 

Pakiet Oszczędny HD. Z tego co mówili monterzy wynika, że przy tej opcji nie można wybrać HFC (bo tak planowałem) tylko zostaje iptv. Zdaje sobie że inteki do cudów techniki nie należą, ale jak już wszystko ma być na takim najwyższym poziomie (światłowody i cała masa różnych usług) to może warto żeby sprzęt abonencki nie był wąskim gardłem, a szczególnie tv, czyli podstawowa usługa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IPTV moduły nie będą działać. Sprzęt abonencki w Inei ostatnio niestety jest wąskim gardłem, np. routery 8Level czy właśnie Inteki. Oszczędny na światłowodzie możesz mieć tylko po IPTV, ktoś na tym forum pisał, że to dlatego, że na światłowodzie nie są w stanie zagłuszać analogu i miałbyś więcej kanałów w analogu niż w cyfrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Słuchajcie, jako wieloletni abonent INEA generalnie chwalę sobie jakość świadczonych usług...

...ale ostatnio w ramach promocji przeszedłem na światłowód i mam pakiet 3 usług - tv, tel i net.

Wszystko fajnie i ładnie, gdyby nie te zacinki w tv. Wcześniej na kablu antenowym nie było żadnych problemów, wszystko chodziło bez zarzutu, ale teraz obraz momentami się zatrzymuje, głos ucieka, chwilami powstaje pikseloza. Bez względu na kanał i porę dnia, czasem często, czasem trochę rzadziej. Po zgłoszeniu tego faktu przyjechał fachowiec i stwierdził, że wynika to ze zbyt mocnego sygnału, bo jeszcze wszyscy abonenci nie są podłączeni, więc jak będą to problem zniknie.

Czy myślicie że tłumaczenie instalatora brzmi sensownie i może to być przyczyną problemów?

 

Pozdrawiam

 

Podrzuć proszę na PW dane o lokalizacji świadczonej usługi. Zweryfikujemy temat.

 

Wczoraj "szatkowanie" obrazu było na PULS 2, TVP ROZRYWKA, oraz problemy z odbiorem TVR (tutaj obraz się zatrzymywał).

 

Co do brakujących kanałów których brakuje to po petardzie doszło ich jeszcze więcej. Ja już nie liczę że w tym roku coś jeszcze dojdzie. (poza LECH TV) :(

 

Michał, dzięki za opisane problemy - nic konkretnego się nie działo, ale sprawdzimy z czego mogły wynikać.

 

Lech TV w czwartek. Co jeszcze? Zobaczymy, póki co żadnych informacji do zdradzenia nie mamy.

 

@INEA, co z:

- nową stroną www, parę tygodni temu o tym informowałeś,

- czy już wiadomo, kiedy apka + nowy soft do dekodera ADB, dla wszystkich?

- co z polską czcionką w modułach CAM przy EPG?

 

Zmiany na stronie w przygotowaniu. Appka mobilna - dziś/jutro podsumowujemy dotychczasowe uwagi i zobaczymy co zmieścimy w wersji 'startowej', od tego też będzie uzależniony termin.

Polska czcionka - temat chwilowo wstrzymany ze względu na kwestie techniczne połączenia z Tesatem.

 

Aaa i jeszcze FOX Sport - spokojnie, zobaczmy jak ten temat się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w lech TV, poza rezerwami, będą jakieś mecze?

Przecież żadnych praw, z tego co mówili, nie mają.

 

edit:

źródło: Inea/satkurier.pl

 

24 października 2013 roku ruszy klubowa telewizja Lech TV. Kanał będzie dostępny tylko w sieci kablowej Inea. Nadawca otrzymał już koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na nadawanie (więcej tutaj). Zakłada ona, że kanał będzie miał charakter informacyjno-publicystyczno-sportowy. W jego ramówce znajdą się: serwis informacyjny na temat Lecha i autorskie materiały prezentujące klub i zawodników „od kuchni”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...