Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

.............

 

Posiadam stara oferte i chwale nikt níe zmuszal was do przejscia a nowemu korzystac z inea sa alternatywy. Po co ta zazdrosc...

 

Jaka zazdrość? Ja np musiałem zmienić pakiet ze wzg. na sytuację finansową. Ale chętnie bym do starej oferty wrócił - tyle że nie mogę. A nowa oferta no cóż jak dla mnie za słaba co do ceny. Wolałbym płacić trochę więcej ale żeby przynajmniej były wszystkie kananały z naszej sieci (bez premium )

 

Nie w każdym miejscu masz możliwość zamontowania anteny satelitarnej. Mi okna z mieszkania wychodzą zupełnie przeciwnym kierunku niż HB. Tyle że mam zainstalowaną na dachu bloku (umowa - zgoda spółdzielni).

 

A co do promocji to CP widać że chce zdobyć klientów. Kiedyś były okienka otwarte CANAL+czy HBO teraz ZERO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero? A nie jest tak, że każdy nowy klient może mieć Silver za darmo przez 2 miesiące? Tak, wiem, że to tylko nowi, ale nie mów, że jest zero :) Co do HBO to w zeszłym roku mieli spory kryzys sprzedażowy i u praktycznie wszystkich operatorów były jakieś promocje. Jestem ciekaw, co z tym Cinemaxem, czy faktycznie są ugadani z Polsatem, czy też będą promocje u innych operatorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowa wychodzi drozej o 15zl niź super hd ktory z pvr 94zl ile sie nie myle. Wiec to nikogo nie zbawi. Nie mowilem kontretnie o danej osobie ale poczytaj posty to zobaczysz ta zawisc ze inni maja. Zaraz andi powie ze kloce sie. Ale mowie prawde nikt nikogo do niczego nie zmuszal. A ze nowi sie burza o cos czego nie bylo w umowie to szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA: czy przyjście techników po zgłoszeniu usterki kończy się na zmierzeniu sygnału dostarczanego z klatki/piwnicy itd. do mieszkania a dalej to kliencie radź sobie sam w instalacji rozgałęźników, puszek i wzmacniaczy? Jeśli sam sygnał wchodzący do mieszkania anteną główną jest prawidłowy to panowie po prostu sobie idą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

Nie chcę wszystkich kanałów dostępnych na rynku bo patrząc na kablówki jest to nie realne cenowo.Tylko Ale skoro z oferty znika kilkanaście polskojęzycznych kanałów z nowej oferty (a są w dalszym ciągu dostępne dla starych pakietów - ciekawe ilu abonentów posiada jeszcze stare pakiety), to chcielibyśmy mieć dostęp do tych przynajmniej kanałów.

Jeśli chodzi o opłaty dla nadawców to w takim razie czy opłaca się Wam trzymać kanały w kablu do których TYLKO część abonentów posiada dostęp - a których i tak nie można dokupić? Normalnie jak pakiet MEGA PREMIUM - dla wybrańców. :(

 

Michał, doskonale wiesz jak wyglądają sposoby rozliczania się nadawców z operatorami. To, że coś jest w kablu, to nie znaczy, że jest kosztowo bez różnicy ile osób będzie kanał odbierać. Część kanałów wróciła właśnie dlatego, że udało się wynegocjować odpowiednie stawki - co więcej, są teraz szerzej dostępne, niż wcześniej.

 

Gdzie Superstacja gdzie MGM HD gdzie History Hd i Fox Life Hd TVP Hd?

 

Tradycyjne sympatyczne pytanie, tradycyjna sympatyczna odpowiedź - jeśli dołączenie któregoś z tych kanałów będzie domknięte, będziemy o tym informować.

 

Inea jest jedyną siecią siecią kablową w Polsce gdzie niema TvpHD

 

To nie jest prawdą.

 

Fakt jest taki, że pewnie ok. 80% abonentów wiszą takie akcje, jak i to, czy będzie dostępny kanał np Discovery Historia czy nie będzie. Grubo ponad połowa abonentów posiada pakiety minimalne i nie są zainteresowani waszymi "ideami", więc o skalę czego wam chodzi?

 

O taką, że jeśli jakaś pozycja zbierze 100 czy 200 głosów, to wygląda inaczej, niż powtarzanie co kilka tygodni tych samych postów , przez te same osoby (patrz wyżej).

 

@INEA

 

Mam stary cyfrowy dom 4.0 i pakiet ekskluzywny, kilka dni temu zgłaszałem awarię koło południa i konsultantka po przyjęciu zgłoszenia zaproponowała nową ofertę za 179 zł. Jestem jeszcze na "lojalce" więc jak wiadomo nie mogę zmienić oferty na niższą, chyba że marzy mi się kara. Konsultanci też to powinni wiedzieć, więc dlaczego proponują niższą ofertę?

 

Z pewnością konsultant nie zaproponował nic, co wiązałoby się z karą umowną. Trudno się precyzyjnie ustosunkować, bez wiedzy ile pozostało do końca umowy itp.

 

Pytanie do INEA: czy przyjście techników po zgłoszeniu usterki kończy się na zmierzeniu sygnału dostarczanego z klatki/piwnicy itd. do mieszkania a dalej to kliencie radź sobie sam w instalacji rozgałęźników, puszek i wzmacniaczy? Jeśli sam sygnał wchodzący do mieszkania anteną główną jest prawidłowy to panowie po prostu sobie idą ;)

 

Standardowo, jeśli dalsza instalacja była realizowana przez nas, to również zajmujemy się jej konserwacją i za nią odpowiadamy. Jeśli była instalowana samodzielnie przez Abonenta, to już leży to w gestii Abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoje przed wyborem operatora telewizji i prównywałem ceny. Jako fan piłki nożnej.

Dla mnie dużo atrakcyjniejsze jest NC+ za 99pln mam 6 x canal+

W inea pakiet superHD 80 + 50 za 6 x canal+ = 130

To co trace z inei, to jest smiech na sali, siatkówka w polsacie mnie nie interesuje.

 

Dziwi mnie brak porównań na tym forum do ofert operatorów satelitarnych.

Widac że inea jest droga , w moim przypadku, jako kibica piłki nożnej.

Warto to nagłaśniać, z korzyścią dla abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że gdybym miał możliwość powieszenia czaszy to wygłupiałbym się z INEĄ?

W innej lokalizacji miałem starą enkę. Przeżyłem szok, jak zobaczyłem jakość kanałów z kabla :evil:

Ale niestety teraz nie mam wyboru. Jeśli tylko będę miał możliwość uciekam z inei - oferta, a zwłaszcza jakość obsługi jest kiepska.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie brak porównań na tym forum do ofert operatorów satelitarnych.

Widac że inea jest droga , w moim przypadku, jako kibica piłki nożnej.

Warto to nagłaśniać, z korzyścią dla abonentów

 

Nie każdy wybierając operatora kieruje się kanałami sportowymi. Czy w tej cenie 99 masz już multiroom? Jaki koszt instalacji anteny satelitarnej i instalacji w mieszkaniu kabli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy wybierając operatora kieruje się kanałami sportowymi.

Fakt, ja nie :)

Czy w tej cenie 99 masz już multiroom? Jaki koszt instalacji anteny satelitarnej i instalacji w mieszkaniu kabli?

109 z multiroomem - w cenie wszystkie C+ (40HD)

Kable? Oni już chyba mają po wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikałem w szczegóły oferty, bo i tak teraz nie mam szans na powieszenie anteny :)

Ale reasumując, wszyscy operatorzy, tak naprawdę, maja oferty porównywalne.

Różnice są wręcz kosmetyczne.

No i na wszystkich forach wszyscy narzekają na wszystkich :lol2:

Z reguły piszą ci niezadowoleni, bo zadowolony nawet nie wpadnie na to, żeby na jakiekolwiek forum wejść.

Widać to choćby tutaj, gdzie jest określona liczba piszących i w porównaniu z ogólną liczbą abonentów to kropla w morzu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły piszą ci niezadowoleni, bo zadowolony nawet nie wpadnie na to, żeby na jakiekolwiek forum wejść.

Widać to choćby tutaj, gdzie jest określona liczba piszących i w porównaniu z ogólną liczbą abonentów to kropla w morzu :mrgreen:

ja pisze pozytywnie o inea chyba jako jedyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Słuchajcie, jako wieloletni abonent INEA generalnie chwalę sobie jakość świadczonych usług...

...ale ostatnio w ramach promocji przeszedłem na światłowód i mam pakiet 3 usług - tv, tel i net.

Wszystko fajnie i ładnie, gdyby nie te zacinki w tv. Wcześniej na kablu antenowym nie było żadnych problemów, wszystko chodziło bez zarzutu, ale teraz obraz momentami się zatrzymuje, głos ucieka, chwilami powstaje pikseloza. Bez względu na kanał i porę dnia, czasem często, czasem trochę rzadziej. Po zgłoszeniu tego faktu przyjechał fachowiec i stwierdził, że wynika to ze zbyt mocnego sygnału, bo jeszcze wszyscy abonenci nie są podłączeni, więc jak będą to problem zniknie.

Czy myślicie że tłumaczenie instalatora brzmi sensownie i może to być przyczyną problemów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzył przez moment i stwierdził że to jest taka przyczyna i nie szukał dalej...a innego dekodera nie mam, wcześniejszy oddałem, miałem ADB, teraz INTEK po iptv.

Jaki masz pakiet? Ten najniższy? Jestem ciekaw, czy przy przepisywaniu na światłowód jest wybór między IPTV a HFC. W najniższym pakiecie nigdy nie było wyboru, wiec może jak zmienisz na wyższy to dostaniesz z powrotem dekoder podłączany kablem antenowym.

 

A tak w ogóle to chyba jednak technik Ci trochę ściemnił, bo niestety Inteki to kiepski sprzęt i często tak działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...