Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam nie byłem do konca szczery - inea mnie przekupiła pendrajwem 1GB

dostałem w ramach przeprosin za problemy z dekoderem (bład e8) ale łatwiłem wszystko grzecznie itd

brak postawy roszczeniowej w stylu ma byc i ch*j mnie obchodzi ze nie ma bo przeciez płace a mozna zdziałac wiecej

 

Ach ty szczęściarzu jeden! Ty pupilku Inei! Mi w tamtym roku po CZTERECH miesiącach pisania reklamacji i telefonowania "w ramach przeprosin" tylko notatnik z logo Inea przysłali. Oczywiście zwykły, papierowy nie jakiś e-coś tam. :D:D:D:D

A tak poważnie, to też jestem z Konina i jakoś na awaryjność internetu nie narzekam. Praktycznie brak awarii, chyba że przytrafi się jakaś "globalna".

Co do oferty TV to jednak brakuje kilku ciekawych kanałów, o które prosimy Ineę już od kilku lat, chociażby Discovery Historia czy MGM HD, a u innych operatorów w pakietach za podobną cenę są obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery historia przydaloby sie dolaczyc.Po za viasatem brak historycznego kanalu. Z dublowalo sie mi nie wiem jak usunać. Sorry.

 

Tyle że Polsat VIASAT HISTORY jest tylko w starym pakiecie. Tak czy inaczej w nowej ofercie NIE MA żadnego kanału historycznego po za TVP HISTORIA

Ciekawe czy w tym roku jeszcze się pojawi w INEI oczywiście poza tym co było już pisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery historia przydaloby sie dolaczyc.Po za viasatem brak historycznego kanalu.

jak najbardziej jestem ZA :D

miałem go jeszcze w ence i to naprawdę wartościowy kanał.

jeśli się nie myle, za czasów n był na wyłączność ale teraz jest chyba "panną na wydaniu" więc warto się nim zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą skoro w SUPER HD są niektórych kanałów wyłącznie w wersje HD to w takim razie ALE KINO+, KUCHNIA TV+, DOMO TV+ i wiele innych można by zstąpić innymi. Jest pakietyzacja nie było by żadnym problemem aby dodać inne za to kanały, nie było by za to dubli (oczywiście te które mają taką samą ramówkę). Chyba że chodzi tylko o jak największą ilość kanałów w sieci (?)

 

TVP ROZRYWKA mrożenie obrazu około 15 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to powinni dodać do oferty pakiet z kanałami które były w starej ofercie, bo to jest wysoce NIESPRAWIEDLIWE, że ktoś może mieć jakieś kanały, a ja nie, tylko dlatego ,że po dekoder i przejście na telewizję cyfrową zgłosiłem się do Inei później...

A potem dopiero nowe kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sprawiedliwość, tylko o to, że nie zabrali tych kanałów osobom, które mają starą ofertę, żeby nie mogli wypowiadać umowy :) Podobnie jest w nc+, na liście są kanały, które mogą odbierać tylko osoby, które jeszcze nie zmigrowały. Miały być dwie fale wycofań, z drugiej ostatecznie zrezygnowano i np. Cartoon Network jest dostępne tylko dla tych, którzy mają jeszcze Cyfrę+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to powinni dodać do oferty pakiet z kanałami które były w starej ofercie, bo to jest wysoce NIESPRAWIEDLIWE, że ktoś może mieć jakieś kanały, a ja nie, tylko dlatego ,że po dekoder i przejście na telewizję cyfrową zgłosiłem się do Inei później...

A potem dopiero nowe kanały...

 

Wiesz ale posiadacze "starej" oferty mogą również powiedzieć, że nie maję dostępu do nowych kanałów:

FIGHTBOX HD

NICKELODEON HD

DUCKTV HD

FOX HD

FILMBOX ACTION

 

Najlepszym rozwiązaniem byłby dodatkowy pakiet, a właściwie dwa pakiety: dla "nowych" ze starymi kanałami, oraz dla "starych z nowymi. INEA zarobiłaby dodatkowe parę groszy i abonenci byliby zadowoleni, "owca cała i wilk syty" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym bardziej że chętni są :D

 

- FOX LIFE (ewentualnie wersja SD - zastąpić FOX SD)

- AXN WHITE

- AXN BLACK

- CBS ACTION

- CBS DRAMA

- BBC LIFESTYLE

- LOVE

- BOOMERANG

- POLSAT JIM JAM

- NICKELODEON wersja SD (rożni się programem)

- DUCK TV - wersja SD (rożni się programem)

- BABY TV

- EXTREME SPORTS

- POLSAT VIASAT EXPLORER

- POLSAT VIASAT HISTORY

- TVP HD

 

Tym bardziej że nowe nazwy pakietów są "HD" tylko wymienić nieodpłatnie dekodery SD na HD oraz obniżyć opłatę za HD 5 zł (?).

 

Oraz poszerzenie oferty o kilka kanałów filmowych UNIVERSALA i historycznych

 

http://www.inea.pl/idea/

 

Głosujcie na stronie IDEA dla INEA zobaczymy czy coś to da :?: Miejmy nadzieję że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego staremu kto swiadomie nie chce zmieniac pakietu placac osobno za inea max mieli zabrac te kanaly? Nikt nikogo nie zmuszal do przejscia na hd. A myslenie skoro ja nie mam to innym tez zabrac jest chore i dziecinne. Zabierzesz komus porche bo ty nie masz...

 

Ciekawe tylko kiedy abonenci którzy mają stare pakiety sami stwierdzą że ofera pakietów jakie posiadają są nieatrakcyjne.

 

I nikt nikogo nie zmusza tylko skoro piszemy że "chcielibyśmy" te kanały w nowej ofercie i tym bardziej że nikt nie mówi że za darmo najlepszym rozwiązaniem byłby pakiet dodatkowy.

A INEA może oferować dekodery wyłącznie HD. Każdy nawet posiadając zwykły tv starego tupu i tak go podłączy poprzez EURO - EURO, więc problemu nie ma.

 

Zobacz sobie oferty platform cyfrowych - czy jakaś jeszcze oferuje pakiety wyłącznie SD - nie! Chyba TNK została. Reszta wyłącznie pakiety HD (a właściwie z dekoderami HD)

 

A stare pakiety nie będą i tak rozwijanie - może jedynie modyfikacja oferty. Dlatego jeśli ktoś chce aby pojawiały się nowe pakiety musi wybrać SUPER HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIGHTBOX HD

NICKELODEON HD

DUCKTV HD

FOX HD

FILMBOX ACTION

 

Fightbox i FOX mają bez HD, Nickelodeon i Duck TV co prawda nie z tą samą ramówką, ale również wersję bez HD,

Więc nie mają tylko jednego kanału co mają nowi abonenci - Filmbox Action . Bolesna strata , naprawdę.. Bo ja nie mam 20 wartościowych kanałów które oni posiadają.

 

Dodatkowy pakiet jest jedynym rozwiązaniem.

I nikt tu nie chcę zabrać tych kanałów starym abonentom, tylko dodać nowym abonentom w nowym pakiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty TV to jednak brakuje kilku ciekawych kanałów, o które prosimy Ineę już od kilku lat, chociażby Discovery Historia czy MGM HD, a u innych operatorów w pakietach za podobną cenę są obecne.

 

Tyle, że zapewne brak jakiegoś kanału, który jest w naszym pakiecie :) Tak to zazwyczaj działa.

 

Swoją drogą skoro w SUPER HD są niektórych kanałów wyłącznie w wersje HD to w takim razie ALE KINO+, KUCHNIA TV+, DOMO TV+ i wiele innych można by zstąpić innymi. Jest pakietyzacja nie było by żadnym problemem aby dodać inne za to kanały, nie było by za to dubli (oczywiście te które mają taką samą ramówkę). Chyba że chodzi tylko o jak największą ilość kanałów w sieci (?)

 

Ustalenia z nadawcami to raz, a dwa - pamiętaj, że różne kanały w SD są w różnych dawnych, ale wciąż funkcjonujących pakietach i nie wszystko da się ot tak wyłączyć.

 

Najpierw to powinni dodać do oferty pakiet z kanałami które były w starej ofercie, bo to jest wysoce NIESPRAWIEDLIWE, że ktoś może mieć jakieś kanały, a ja nie, tylko dlatego ,że po dekoder i przejście na telewizję cyfrową zgłosiłem się do Inei później...

A potem dopiero nowe kanały...

 

Starą ofertę zastępuje nowa i jest tak w każdej branży - samochody, telefonia komórkowa czy choćby w sklepie spożywczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze droga inea sami musicie przyznac ze oferta sportowa w porownaniu z innymi kablowkami czy platformami cyfrowymi jest bardzo uboga,mozna by cos dodac,zobaczcie sami kanalow bajkowych,muzycznych,dokumentalnych jest sporo,a sport zaledwie garstka wystarczyloby dodac z dwa nowe kanaly i byloby milo........ co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze droga inea sami musicie przyznac ze oferta sportowa w porownaniu z innymi kablowkami czy platformami cyfrowymi jest bardzo uboga,mozna by cos dodac,zobaczcie sami kanalow bajkowych,muzycznych,dokumentalnych jest sporo,a sport zaledwie garstka wystarczyloby dodac z dwa nowe kanaly i byloby milo........ co wy na to?

 

jak dla mnie to kanałów sportowych jest wystarczająco a z bajkami za mało tym bardziej że ostatnio kilka zostało wyłączonych. W nowym pakiecie lepszy by był DuckTv SD zamiast HD bo przynajmniej cała noc coś leci a nie od godziny 20 plansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...