Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

dzem, niepotrzebna uwaga, każdy ma prawo do własnych odczuc

mecenas nie wspomniał ze masz tak samo myslec

mnie by chodzilo, aby była taka możliwość wyboru operatora jak w przypadku telefonii stacjonarnej.

inea wykorzystuje infrastrukturę tpsa, i proponuje podlaczenie telefonu stacjonarnego do siebie.

jestem ciekaw, gdyby pojawil się operator telewizji kablowej czy inea udostepnilaby swoja infrastrukure innemu operatorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leckow

Co do wypowiedzi dzema to pozostawie bez komentarza !!! to nie pierwsza i zapewnie ostatnia kontrowersyjna uwaga z jego strony .....

Natomiast tak jak napisałeś, każdy ma prawo do własnej opinii i po to właśnie jest to forum, żeby podzielić się swoimi uwagami, sposrzeżeniami, co nam się podoba a co nie.

Ja dzięki temu forum już wielokrotnie skorzystałem z jakieś informacji, którą na próźno możnaby otrzymać bezpośrednio z INEI.

 

Moje zdanie jest takie: INEA w wielu rzeczach mogłaby się poprawić, coś zmienić, podwyższyć przede wszystkim jakość swoich pracowników (przeznaczyć więcej środków na szkolenia, doszkalania ich wiedzy niejednokrotnie z elementarnych pojęć) Co do oferty to też jest wiele rzeczy do poprawienia, ja osobiście na internet nie narzekam, działa bez zarzutu. Co do telefonu stacjonarnego to trudno mi się wypowiedzieć (mało korzystam) ale póki co co wezmę słuchawkę do ręki sygnał jest, dodatkowe usługi działają (blokada zastrzeżonych numerów, CLIR, itp) TV - brakuje kilku kanałów, kilka jest zbędnych - mam nadzieję, że własnie dzięki temu forum coś i w tym temacie ulegnie zmianie.

 

Ogólnie koledzy - dobrze, że to forum jest, wymieniajmy swoje uwagi, opinie, nie obrażajmy się i kontrolujmy naszego operatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończył się okres promocyjny na Canal+ to mogę z niego zrezygnować?

Jeśli mowa o 2+ miesięcznej promocji z ostatniego cyfrowego domu, to trzeba wypowiedzieć do 25 ostatniego darmowego miesiąca. Inaczej przedłuży się na rok w cenie 29,90 za Silver. Jest to raczej nieopłacalne - tylko 2 kanały, nawet wobec 39zł za następny pakiet, gdzie są nie tylko dwa C+ family ale też dwa C+ filmy. Sport to już 49,90. Generalnie drożyzna Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie tematy np. o Multimedii właśnie, to nie będziecie narzekać :) Tak to jest jak Inea jest monopolistą to zawsze ludzie będą marudzić, tymczasem w miejscach, gdzie oprócz Inei są też inne firmy jakoś Inea trzyma przy sobie abonentów. Co do udostępniania łącz to nie jest wykluczone, że w przyszłości Inea będzie do tego zmuszona, w końcu dostają jakieś dofinansowanie na budowę światłowodów. Sama Inea korzysta z łącz innych firm, np. na Winogradach gdzie jest WTvK, korzystała z łącz Tesatu, często też we współpracy z lokalnymi kablówkami świadczy usługi telewizji w innych miastach w Wielkopolsce. W drugą stronę już tak różowo nie jest, nie kojarzę żadnej konkurencyjnej firmy, która świadczy usługi na łączach Inei, nawet była jakiś czas temu sprawa z Maverickiem na Ratajach, gdzie spółdzielnia utrudniała Maverickowi wejście do bloków, no i okazało się, że ludzie ze spółdzielni są powiązani z Ineą. Ale nie oni jedni tak robią, właściciel Echostara jest powiązany z jakimś developerem i w niektórych blokach mamy tylko Echostar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja konfidentow nie lubie... Wyrazam swoje zdanie i tego nie zabronisz. A mecenas odkad pojawil sie zachwala jaka to inea piekna i wspaniala... Internet czesto nawala, hotspoty kiepskid, softy przekladane, brak szacunku do klientow byle wybolic. Czy inea liczy sie klientami? Ile was chcialo jakies kanaly dala wam je? Pokera gdyby nie wylaczyli nadalbylby... Tv dziala nie mowie nie ale jest zle skomponowana oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z inea nie mam nic wspolnego... nie powiedziałem nigdzie i nigdy ze jest super wow i za[beep]ista druga po Bogu...

sam sie z nimi woziłem jak pojawiał sie bład E8 u mnie nikt nic nie wiedział 4 razy dekoder wymieniali itp ale od roku wszystko dizała jak powinno nawet lepiej...

 

ale serio net - zero zastrzeżeń... tv całkiem fajnie - moze nie jestem wymagajacy jak wy z Pnia w domysle sknery - nie obrazajac nikogo a traktyujac to stwierdzenie satyrycznie - nie wymagam wszystkich dostepnych programów w promocyjnej cenie 19,90... i nie oburzam sie ze ich nie ma... nie ma to trudno jakos sie zyje z tym...

 

telefon stacjonarny jest mi rownie potrzebny jak krzesło elektryczne, mobilny net mam ale w abo z play'a wiec i hotspoty srednio mnie interesuja zwlaszcza ze jestem z konina i poznanskie autobusy widuje stojac w korkach jedynie. Net 100 to dla mnie max po wifi i tak wyciagam tylko płowe a kobla nie bede ciagnał - w przenosni i dosłownie

 

wiec moze warto przestac sie czasem spinac a zaczac lekko spogladac na swiat

mi jak cos nie pasuje kupuje i nie uzywam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam nie byłem do konca szczery - inea mnie przekupiła pendrajwem 1GB

dostałem w ramach przeprosin za problemy z dekoderem (bład e8) ale łatwiłem wszystko grzecznie itd

brak postawy roszczeniowej w stylu ma byc i ch*j mnie obchodzi ze nie ma bo przeciez płace a mozna zdziałac wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Czy w związku z rozpoczęciem testów aplikacji, która będzie współpracowała z nowym oprogramowaniem dekodera możesz określić, kiedy możemy spodziewać się nowego softu?

Dzisiaj mój dekoder, nie chciał ze mną wogóle współpracować, musiałem zrobić pełny reset !!!!! Co się dzieje???? Mam nadzieję, że nowe oprogramowanie nie zamuli go jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...