Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Coś się stało z TV Wielkopolska w analogu? Zauważyłem że mój telewizor przestał odbierać ten kanał. Na dekoderze ok, ale znikło w analogu. Lokalizacja Poznań Łazarz

 

Spostrzegłem też, że będą nie zalogowanym na stronie http://www.inea.pl/idea/ankieta/ można głosować wielokrotnie w tej ankiecie, a będąc zalogowanym tylko raz można oddać swój głos. Sprawdzone na przeglądarce Firefox 24.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl czy możesz ustosunkować się do mojej wcześniejszej wypowiedzi?

 

@INEApl czy możecie zweryfikować problem z dźwiękiem który występuje od kilku dni na kanale MiniMini+HD? Dźwięk ma pogłos i przeskakuje, a przy muzyce słychać spowolnienia i przyspieszenia. Podobny problem był po rozpoczęciu emisji z kanalem Kuchnia+HD. Moduł CAM i tv Samsung.

 

Problem trwa od tygodnia i zauważyłem go również na teleTOON+HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znow towar wybrakowany

 

!2013-09-30, 03:05:42: SEND - Wiadomość nie została wysłana Odpowiedź serwera - X-Spam: Listed on DNSBL b.barracudacentral.org

 

#ineo, mam pytanie czy jest możliwość telefonicznego skontaktowania się z rzecznikiem praw klienta, bądź kierownikiem boa?

 

mam wrazenie ze przynajmniej te osoby z którymi się kontaktuje nie maja zielonego pojęcia o internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ci pomoże kierownik BOA? Jeśli chcesz z nim pogadać to idź na Polną, Owsianą albo Oświecenia- w godzinach pracy przyjmie cię kierownik. W tego typu firmach nie ma telefonów do biur bo jeśli coś możesz załatwić przez telefon to jest od tego infolinia. Swoją drogą ta poczta icpnet jest o wiele gorsza niż np gmail, nie rozumiem po co z niej korzystacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znow towar wybrakowany

]

 

poszło PW

 

Będą jeszcze jakieś konkursy biletowe dla forumowiczów na następne mecze na INEA Stadion?

 

Zainteresowanie jest dość ograniczone, więc dość oczywiste, to by je zgarnął :) Zapraszamy przede wszystkim na FB INEA Stadion, ale możliwe, że i tutaj coś znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do przedstawiciela INEI: dlaczego w analogu część kanałów (np. TVP2, Puls, Puls2, WTK) nadawana jest w innym formacie (czyli w letterboxie) niż pozostałe? Od czego to zależy i czy nie można tego ujednolicić?

 

Wyjaśniam tę kwestię.

 

Inea-form_nsennns.jpg

 

W analogu Inei większość kanałów np. TVP1, Polsat, TVN, TV4, TTV format 16:9 nadaje ściśnięty do 4:3 (pierwszy screen TVP1). Nieliczne, takie jak TVP2, Puls, Puls2, WTK, TV Wielkopolska nadają obraz 16:9 w letterboxie czyli z dołożonymi czarnymi pasami u góry i dołu (pierwszy screen TVP2). W przypadku telewizora 4:3 nie ma to znaczenia gdyż większość telewizorów 4:3 ma możliwość zmiany formatu ze zniekształconego pełnego obrazu na letterbox (2 pierwsze screeny TVP1) jak i odwrotnie (dwa pierwsze screeny TVP2). Czyli użytkownik telewizora 4:3 może sobie w zależności od upodobań dowolnie wyświetlić obraz 16:9. Co najwyżej musi zmieniać sobie ustawienia ręcznie, ale i tak lepiej dla niego byłoby gdyby wszystkie kanały nadawały obraz 16:9 tak samo. W przypadku formatu obrazu 4:3 na wszystkich kanałach jest tak samo wyświetlany. Problem pojawia się w przypadku oglądania obrazu 16:9 na telewizorze 16:9 na kanałach TVP2, Puls, Puls2, WTK, TV Wielkopolska, gdyż do pasów u góry i dołu dokładane są pasy po bokach (windowbox). Dlatego moje pytanie czy nie można nadawać WSZYSTKICH kanałów w takiej formie jak TVP1, Polsat, TVN czyli bez dołożonych czarnych pasów?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może podacie jakiś konkretny termin kiedy ten nowy soft będzie

 

Zobacz od kiedy masz w swoim dekoderze soft - to sobie odpowiesz jak często pojawia się nowy soft.

Ja jak pamiętam od czasu przejścia na dtv (czas kiedy oferta Canal + była przełączona do cyfrowego prrzekazu.) w Inei chyba JEDEN raz był soft zmieniany - i co najlepsze za dużych zmian nie zauważyłem.

 

Szkoda że nie ma tak często robionych softów jak do zwykłych dekoderów satelitarnych. Platformy też za często nie zmieniają softów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego nowego softu to raczej Inea idzie w kierunku zwiększenia funkcji ,a wolno ten dekoder chodzi bo soft opary jest na javie,musieli by całkowicie zmienić cały soft od nowa a takie coś to tylko producent tych dekoderów wypuszcza .

Moim zdanie powinni zmienić dostawcę dekoderów na inną markę a jest ich sporo.

Został wyłączony kanał Poker Chanel i w zamian jego jest kanał Ginx - jest to kanał poświęcony grom i tematyce komputerowej ale po angielsku nie ma tłumaczenia....

Co do Inea Spot super sprawa dla tych co są klientami Inea aby internet działał dłużej niż 15 min trzeba się zalogować podając IDK i chasło...

To dzisiaj na tyle pozdrawiam .... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...