Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Poczta generalnie działa.

 

Prawdopodobnie część adresów IP może być na spam liście. Można to sprawdzić tu:

 

http://whatismyipaddress.com/blacklist-check

 

Najlepiej skontaktować się z nami żebyśmy wysłali mail do barakudy, jeśli faktycznie jest na liście, ewentualnienapisać samemu. Dodatkowo najlepiej zmienić hasło do poczty.

Z tego co widzę to duża pula naszych/waszych adresów widnieje na tej liście. Jak wysyłam maile z telefonu przez konto u Was to wychodzi bez problemu. Dodatkowym problemem jest że na swojego maila co jest od jeszcze czasów ICP dostaję mnóstwo spamu a nigdzie nie podawałem tego maila a używam go bardzo sporadycznie.

Kolego Inea.pl co radzisz. Podejrzewam że zmiana IP niewiele da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#inea, wg zaleceń skorzystałem z czatu, adres mam odblokowany, ale jest ale...

rozpoczynałem rozmowy z trzema konsultantami, od początku wyjasniajac o co chodzi,

 

dobrze byłoby by albo rozmowy te po jakims czasie nie były automatycznie rozlaczane bądź konsultanci się nie rozlaczali

i jeszcze jedno, konsultantowi nie wystarczla informacja o lokalizacji uszkodzenie o moim nazwisku i imieniu, potrzeby był pesel i nr dowodu

/te ostatnie informacje chyba zbędne/ posiadam zapis rozmow do dyspozycji

 

#tygrysek, masz możliwość na eboa, zwiększenia poziomu ochrony poczty, bądź dolozenia dodatkowego filtru dla swego konta

 

obsluga serwerowej ochrony antyspamowej spamassassin beznadziejna, przypuszczam ze nie aktualizuja czarnych list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#inea, wg zaleceń skorzystałem z czatu, adres mam odblokowany, ale jest ale...

rozpoczynałem rozmowy z trzema konsultantami, od początku wyjasniajac o co chodzi,

 

dobrze byłoby by albo rozmowy te po jakims czasie nie były automatycznie rozlaczane bądź konsultanci się nie rozlaczali

i jeszcze jedno, konsultantowi nie wystarczla informacja o lokalizacji uszkodzenie o moim nazwisku i imieniu, potrzeby był pesel i nr dowodu

/te ostatnie informacje chyba zbędne/ posiadam zapis rozmow do dyspozycji

 

Faktycznie w tym przypadku tak szczegółowe dane nie są niezbędne, w końcu nie chodzi o zamówienie czy rezygnację z usługi.

Jeśli chodzi o czat, to nie jest kwestia rozłączania konsultantów, tylko auto rozłączanie przy braku aktywności. Z jednej strony rozumiemy, że może to powodować takie sytuacje, z drugiej nie rozłączane rozmowy "blokują" kolejkę..

 

co z republika hd? W poniedzialek mowilíscie 2dni gora dzis piatek

 

coming soon. w poniedziałek było to napisane bardzo orientacyjnie - trzymajmy się tego, co jest w oficjalnych komunikatach, czyli 'w najbliższych dniach'. parę kwestii pozostaje do dogrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#ineo, jw. ja pozostaje w oczekiwaniu, konsultant przedluza sprawdzanie, rozeznanie, bądź nie wie co zrobić i nastepuje rozlaczenie.

abonenci nie blokują.

to chcialem zaznaczyć w poprzednim wpisie, ze trzem konsultantom musialem przedstawiać swoja usterke.

trudno sobie wyobrazić abonenta, który oczekuje na rozwiązanie by się rozlaczal, a oczekiwanie nazywać bezczynnoscia.

oj nie ladnie, wszystko na abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, nie rozumiemy się, po przedstawieniu swojej usterki konsultantowi, konsultant pisze sprawdzam, ja pozostaje w oczekiwaniu, co mialbym robic by polaczenie nie zostało rozlaczone???? jaka aktywność mialbym okazac????? wykazuje spokoj i zaufanie , i zostaje rozlaczony bo spokojnie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, nie rozumiemy się, po przedstawieniu swojej usterki konsultantowi, konsultant pisze sprawdzam, ja pozostaje w oczekiwaniu, co mialbym robic by polaczenie nie zostało rozlaczone???? jaka aktywność mialbym okazac????? wykazuje spokoj i zaufanie , i zostaje rozlaczony bo spokojnie czekam.

 

Weryfikuję, jak to działa.

 

Pytanie do INEApl. Czy promocja na Internet Stacjonarny + Mobilny v 2.2 z 27.08.2012 już jest zakończona? Chciałem zamówić, ale Pani konsultantka powiedziała, że jest za późno.

Pozdrawiam!

 

Tak. Promocje nie funkcjonują raczej dłużej niż parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dograli czegoś z nadawcą.

 

Ja jednak liczyłem na coś więcej, a tu lipa. Tyle mówili o poprawie oferty :(

 

W super HD jak pakiet się nazywa HD to powinny być główne wersje kanałów HD, a nie dublowanie wersji SD. Może warto zastąpić kanały SD innymi.

 

Ciekawe czy we wrześniu jeszcze mogą mnie zaskoczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dograli czegoś z nadawcą.

 

Rozumiem, zdarza się. Ale może warto zmodyfikować informację na stronie www?

 

https://satkurier.pl/news/89992/vectra-a ... d-110.html

A jednak inne sieci mogą z pewnym wyprzedzeniem poinformować o nowościach w swojej ofercie?

 

Podsumowując nowości w INEA:

Sundance HD, Fox HD, TLC HD, tv republika HD *, Lech tv *, Nat Geo Wild HD, National Geographic HD, TVP Poznań

 

* jeszcze nie włączone

 

Multiroom PVR

 

Czekamy na nowy soft do dekoderów ADB oraz nareszcie poprawnie działający EPG na modułach CAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA, dlaczego wprowadzasz w błąd nieprawdziwymi informacjami na swojej oficjalnej stronie www?

 

http://www.inea.pl/pag/pl/1483.php

 

TV republika HD? przepraszam, gdzie on jest dostępny?

 

Świetnie, że podlinkowałeś do tego komunikatu, bo w nim wyraźnie jest napisane, że kanał się POJAWI, a nie, że się POJAWIŁ i jest DOSTĘPNY, co próbujesz sugerować.

 

axn crime i axn scifice jest zastapiane przez axn black i axn white ciekawe czy inea to zrobi czy utnie całkiem te kanały.

 

Tradycyjnie przy rebrandingu kanałów będą one dostępne dla dotychczasowych Abonentów, oczywiście pod nowymi nazwami

 

 

 

@INEA

Można liczyć na wsparcie S-Recommendation (Samsung) u was w przyszłości?

 

Wracając do tej kwestii, po zasięgnięciu opinii DTV. Na chwilę obecną nasze dekodery nie wspierają funkcjonalności S-Recommendation, a jego wdrożenie wiązałoby się z dużą ilością zmian w oprogramowaniu m.in. dekoderów.

Aktualnie niektóre dekodery mogą wyszukiwać podobne wydarzenia wyszukując je z przewodnika epg, lecz to oczywiście nie to samo.W tym momencie nie planujemy wprowadzenia tej funkcji, lecz nie wykluczamy iż w przyszłości ta lub podobna opcja zostanie wprowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z nowym softem do ADB PRV ,kiedy można się spodziewać aktualizacji softu ,jak duże zmiany będą w tym sofcie ...

 

Jak długo trzeba czekać na ten tablet Kiano ,bo jest przysyłany po podpisaniu umowy na 4-pak

 

czy można spodziewać się dołączeniu jakiś nowych kanałów?

 

pozdrawiam serdecznie ...... : 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...