Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy u nas takie rewolucje ?

 

Inna skala, inna technologia, inne realia. Krótko mówiąc - tak jak w przypadku innych największych operatorów kablowych - na pewno nie prędko.

 

A kiedy u nas takie rewolucje ?

 

Sorry, ale jestem uzytkownikiem WTvK, deklarowane przez dostawce predkosci nie sa do osiagniecia stad ogromna podnieta na tym forum jest zbedna.

 

Nie korzystamy, więc nie zajmiemy stanowiska, natomiast oburzony2 (jak zwykle obecny gdy pojawia się temat wtvk :) ) ma sporo racji wspominając o czynnikach po stronie użytkownika, bardzo często też się z tym spotykamy.

 

Czy aby otrzymać multiroom HD za 0 zł trzeba podpisać nową umowę, czy po prostu dostaje się go do obecnej umowy?

 

Możesz go otrzymać w dotychczasowej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja za pierwszy płacę :)

Za drugi też :)

No to poproszę pierwszy za free :)

 

A tak na poważnie to może zrobić myk rezygnując z multiroom i następnie dobrać je od nowa - wówczas pierwszy miałbym za free.

Tyle, że nie chciałem tyle kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum. Zatem Witam. Za to w INEI od jakiś 150 lat :wink: .

 

Pojawiła się nowa oferta, nowe PAKi. Dostałem ofertę i nowy wykaz programów TV. Ogólnie oferta wydaje mi się lepsza od mojej dotychczasowej: Komfort PVR + MAX HD. Zauważyłem jednak na razie małe braki:

 

* Na najnowszej liście nie ma: * BBC HD, * NatGeoWild HD, które mam obecnie. Co się z nimi stało?

 

* Czy moduły CAM w multiroom są teraz tańsze od zewnętrznego dekodera ADB 5809C, czy w tej samej cenie? Ze swojej strony mogę napisać, że u mnie moduły CAM działają lepiej niż ADB 5809C. Obraz jest ładniejszy oraz się nie tnie, co było bardzo irytujące.

 

* Mam też PVR: ADB 5810CDX. Jest on lepszy niż 5809C, ale są z nim problemy z obsługą za pomocą pilota. Dość często zdarza się, że gdy przewijam strzałką w dół na EPG (tak co 10-20 kliknięcie) to dekoder się wyłącza. Tak jakby pilot "niewyraźnie" nadawał sygnał podczerwieni i dekoder inaczej go interpretował. Bywają też problemy z innymi klawiszami: nie reaguje lub reaguje 2x, po pojedynczym kliknięciu klawisza pilota. Muszę przyznać, że trochę mnie to wnerwia. :/ Pytanie: czy zapowiadana to od jakiegoś czasu aktualizacja oprogramowania wewnętrznego ADB 5810CDX może pomóc, czy może wymienić pilota? Jak jest u Was z tym dekoderem i pilotem?

 

* Internet i telefon ogólnie są OK. Modem Thomson TWG870 strasznie się grzeje, nawet obudowa zżółkła od temperatury, ale działa bez zarzutu. :shock: Podłożyłem coś od spodu, aby poprawić cyrkulację powietrza.

 

* A ha. Niby mogę zmienić umowę na nową-lepszą mimo, że stare opłaty wychodzą wyższe. Jakiś haczyk, czy się po prostu polepszyło?

 

Z góry dzięki za podpowiedzi od "starych wyjadaczy". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich 20 na razie znalazłem, żeby w ADB PVR wyłączyć modem, net, vod. Wpadłem na to sam, jakiś czas temu. Niestety nie pomogło. No nic, czytam dalej. Od końca. :wink:

Co do *NG HD, *NatGeoWild HD rozumiem, że będzie. Ktoś tylko zapomniał wpisać do aktualnego spisu programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to może zrobić myk rezygnując z multiroom i następnie dobrać je od nowa - wówczas pierwszy miałbym za free.

Tyle, że nie chciałem tyle kombinować.

 

Tak poważnie, to chyba jest jedyne rozwiązanie w takiej sytuacji :)

 

@INEA

Można liczyć na wsparcie S-Recommendation (Samsung) u was w przyszłości?

 

Raczej na to szans nie ma, ale postaram się uzyskać więcej informacji.

 

* Na najnowszej liście nie ma: * BBC HD, * NatGeoWild HD, które mam obecnie. Co się z nimi stało?

 

Kanały są w pakietach. O jakim wykazie mowa?

 

* Czy moduły CAM w multiroom są teraz tańsze od zewnętrznego dekodera ADB 5809C, czy w tej samej cenie? Ze swojej strony mogę napisać, że u mnie moduły CAM działają lepiej niż ADB 5809C. Obraz jest ładniejszy oraz się nie tnie, co było bardzo irytujące.

 

Ten sam koszt

 

* Mam też PVR: ADB 5810CDX. Jest on lepszy niż 5809C, ale są z nim problemy z obsługą za pomocą pilota. Dość często zdarza się, że gdy przewijam strzałką w dół na EPG (tak co 10-20 kliknięcie) to dekoder się wyłącza. Tak jakby pilot "niewyraźnie" nadawał sygnał podczerwieni i dekoder inaczej go interpretował. Bywają też problemy z innymi klawiszami: nie reaguje lub reaguje 2x, po pojedynczym kliknięciu klawisza pilota. Muszę przyznać, że trochę mnie to wnerwia. :/ Pytanie: czy zapowiadana to od jakiegoś czasu aktualizacja oprogramowania wewnętrznego ADB 5810CDX może pomóc, czy może wymienić pilota? Jak jest u Was z tym dekoderem i pilotem?

 

Możesz w każdej chwili spróbować wymienić sprzęt. Mamy nadzieję, że wszelkie irytujące bugi w nowej wersji oprogramowania będą usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

 

* Na najnowszej liście nie ma: * BBC HD, * NatGeoWild HD, które mam obecnie. Co się z nimi stało?

Kanały są w pakietach. O jakim wykazie mowa?

O "Wykazie programów telewizyjnych" w "INEA_wykaz_programow_2013.06.pdf", który otrzymałem wczoraj od Pani-Telemarketing wraz z najnowszą ofertą. Nie ma na nim: * National Geographic HD, * NatGeoWild HD, * BBC HD. Przyglądałem się głównie wersjom HD interesujących mnie programów. Teraz zauważyłem, że wykaz jest nieco starawy, no ale dostałem go wczoraj.

 

* Mam też PVR: ADB 5810CDX. Jest on lepszy niż 5809C, ale są z nim problemy z obsługą za pomocą pilota. Dość często zdarza się, że gdy przewijam strzałką w dół na EPG (tak co 10-20 kliknięcie) to dekoder się wyłącza. Tak jakby pilot "niewyraźnie" nadawał sygnał podczerwieni i dekoder inaczej go interpretował. Bywają też problemy z innymi klawiszami: nie reaguje lub reaguje 2x, po pojedynczym kliknięciu klawisza pilota. Muszę przyznać, że trochę mnie to wnerwia. :/ Pytanie: czy zapowiadana to od jakiegoś czasu aktualizacja oprogramowania wewnętrznego ADB 5810CDX może pomóc, czy może wymienić pilota? Jak jest u Was z tym dekoderem i pilotem?
Możesz w każdej chwili spróbować wymienić sprzęt. Mamy nadzieję, że wszelkie irytujące bugi w nowej wersji oprogramowania będą usunięte.

Mam nagrane sporo programów, których nie chciałbym stracić przy wymianie dekodera. Dlatego pytam na forum. Jeśli to normalne, występuje u sporej części użytkowników, to poczekam na aktualizację oprogramowania dekodera lub zaakceptuję taki san rzeczy. Mogę wymienić pilota. Dekoder - w ostateczności. Zależało by mi jednak na odpowiedzi, jakie są wasze doświadczenia w obsłudze pilotem modelu ADB 5810CDX lub od INEI - jakie docierają od nich sygnały o problemach. Chciałbym po prostu uniknąć niepotrzebnych wymian, a zatem kłopotu zarówno dla mnie jak i dla INEI. Jeśli jednak to odosobniony przypadek - nie ma wyjścia.

Poza tym nieszczęsnym pilotem do ADB 5810CDX oraz po wymianie dwóch egzemplarzy ADB 5809C na karty CAM (przerywało, cięło), teraz jestem w miarę zadowolony z jakości usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj - to norma.

Czytałeś wyżej - żeby dostać, tak jak nowi, pierwszy multiroom za darmo to najpierw muszę zrezygnować z dwóch, które posiadam i na nowo zamówić.

Firma lubi generować sobie koszty (wymiana dekoderów i kart, drukowanie papierków, niepotrzebna robota)

Ot, korporacyjka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft mialbyc w lipcu. Inea dodaje fajne kanaly teraz ale powinna pomyslec o wycofaniu niektorych kanalow typu player channel, cbs poza cbs reality sa jak dla mnie beznadziejne, polonia1 i tele5obraz jak z vhs a axn same starocie i obraz sredni.

 

Świetnie, że dodałeś "jak dla mnie". Pewnie nawet tutaj znajdzie się sporo obrońców przynajmniej części wymienionych kanałów.

Co do softu od dawna mówimy o 3 kwartale, a dokładniej końcówce.

 

Czytałeś wyżej - żeby dostać, tak jak nowi, pierwszy multiroom za darmo to najpierw muszę zrezygnować z dwóch, które posiadam i na nowo zamówić.

Firma lubi generować sobie koszty (wymiana dekoderów i kart, drukowanie papierków, niepotrzebna robota)

Ot, korporacyjka :lol2:

 

Nie zawsze się da przewidzieć i obsłużyć zmiany w ramach systemów i umów funkcjonujących czasem przez wiele lat. W tym czasie przejęliśmy kilku innych operatorów, wprowadziliśmy wiele nowych rozwiązań itd. Przy szybkim rozwoju takie sytuacje są niestety nie do uniknięcia - ważne, żeby znajdować rozwiązanie, co tutaj udało się zrobić.

 

A czy będzie nowy soft do dekodera bez dysku?

 

W tej chwili skupiamy się na dekoderze PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft mialbyc w lipcu. Inea dodaje fajne kanaly teraz ale powinna pomyslec o wycofaniu niektorych kanalow typu player channel, cbs poza cbs reality sa jak dla mnie beznadziejne, polonia1 i tele5obraz jak z vhs a axn same starocie i obraz sredni.

 

Świetnie, że dodałeś "jak dla mnie". Pewnie nawet tutaj znajdzie się sporo obrońców przynajmniej części wymienionych kanałów.

Co do softu od dawna mówimy o 3 kwartale, a dokładniej końcówce.

 

Przynajmniej części kanałów się znajdą - akurat według mnie CBS Action by się przydało. Natomiast bardzo wątpię żeby znalazł się tu jakikolwiek obrońca Player Chanell. Powinno one być zastąpione przez kanał typu Extreme ,bowiem tym kanałem, a zwłaszcza lecącym tam WWE jest zainteresowanych wiele abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...