Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak rozumiem nie da się dokupić do dwupaka dekoder PVR? I czy są jakieś opłaty jednorazowe w tel. stacjonarnym (trochę gubię się w tych cennikach)?

 

Korekta:

- przy 2PAKach brak PVR

- jeśli chodzi o opłaty aktywacyjne przy telefonii stacjonarnej to zależy czy miałoby to być w pakiecie czy stand-alone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwiony zostal jakis content do Lech tv?

Litości, jaki "content"? Programy, treści, zawartość, itd... Trzeba rozwijać swój język a nie go zaśmiecać :-).

 

Rozumiem, że jeśli stary 3-pak (Max HD + PVR) przedłożył mi się z automatu do listopada (o 6 miesięcy), to do tego czasu nie mogę przejść na nowy 3-pak, Tak? Pytam, bo nowy byłby tańszy, z powodu PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli stary 3-pak (Max HD + PVR) przedłożył mi się z automatu do listopada (o 6 miesięcy), to do tego czasu nie mogę przejść na nowy 3-pak, Tak? Pytam, bo nowy byłby tańszy, z powodu PVR.

 

Jeśli chodzi o przejście z jednej oferty na inną to zawsze prośba o kontakt z infolinią/BOA, bo tu bywa bardzo różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli stary 3-pak (Max HD + PVR) przedłożył mi się z automatu do listopada (o 6 miesięcy), to do tego czasu nie mogę przejść na nowy 3-pak, Tak? Pytam, bo nowy byłby tańszy, z powodu PVR.

 

Jeśli chodzi o przejście z jednej oferty na inną to zawsze prośba o kontakt z infolinią/BOA, bo tu bywa bardzo różnie.

 

Może komuś przyda się informacja, że po rozmowie z infolinią wiem, że w sytuacji opisanej powyżej przejście na nowy 3-pak jest możliwe.

Daje to małą oszczędność i canal + przez 2 miesiące, więc wg. mnie warto.

Miło, że mamy wreszcie zmianę na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny kanal discovery hd wylatuje z pakietu max hd stad pytanie co za ten kanal dojdzie do max hd? Dlaczego inea nie informuje o wylaczeniu z oferty kanalu fox life co daje mozliwosc zrezygnowania z pakíetu max w trybie natychmiastowym? Czy tak ciagle kanaly bedace w dodatkowych pakietach beda trafiac do podstawowych? Prosze inee o odpowiedz na me pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna polityka

 

w ofercie byly NGC i NG WILD .i zniknely

 

a teraz wielki comeback i wielka akcja ze to " NOWE " kanaly , hmmm robicie z ludzi jeleni niestety ... a szkoda bo spoko z was firma ...

 

Wytłumaczenie jest bardzo proste - na wcześniejszych warunkach umów z nadawcami te kanały najzwyczajniej w świecie "nie mieściły" się w pakietach. Teraz te kanały możemy dodawać i to często do niższych pakietów niż były wcześniej.

 

#ineo, jak sobie przypominam miał być również przyjazny wykaz kanalow tv,

czy można się spodziewac w najbliższym czasie??

 

To element zmiany strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzem

 

Jak już wcześniej ja i inni pisali o starych pakietach to zobaczysz. Teraz INEA rozwija WYŁĄCZNIE nowe pakiety

(stare będą miały ewentualnie zamienniki - było kilka TVP HD --> BBC HD, KIDS.CO --> DUCK TV teraz będziesz miał SUNDANCE CHANNEL HD w MAX HD),

aż sam zmienisz pakiet na nowy SUPER HD bo sam uznasz że jest lepszy.

 

Ja zrezygnowałem z INEA MAX i jak na razie nie zmieniam zdania o pakiecie SUPER HD - wg. mnie jest słaby co do ceny, ale to jest moja opinia.

Są jednak abonenci zadowoleni.

 

I dlatego nowe kanały będą trafiać głownie do nowych pakietów.

 

Ja czekam aż zostaną włączone wszystkie kanały - może ewentualnie we wrześniu się zdecyduję, a jak nie to CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już mało komu opłacać się będzie pozostanie w starych pakietach. Co do listy kanałów, prosimy tutaj o to od niepamiętnych czasów. Powinna być lista łatwa do wyszukiwania w przeglądarce oraz pdf A4 do wydrukowania sobie. Obecne obrazki nie spełniają żadnej z tych ról, a do tego są zbyt małe i zupełnie przez to nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...