Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@michalx1974 są też klienci, dla których usunięcie większości z tych kanałów nie było wielką stratą. Mnie blokowały tylko TVP HD (który i tak zniknął) i National Geographic Channel HD. Z początkiem sierpnia zdecydowałem się jednak zmigrować na petardę - oszczędzam 20 zł, dostaje szybszy internet i jedyne co tracę to wspomniane NGC HD. Na razie jeszcze mi go nie wyłączyli i niezmiernie cieszą mnie informacje, że zostanie przywrócony jak również z faktu, że pojawią się nowości w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 są też klienci, dla których usunięcie większości z tych kanałów nie było wielką stratą. Mnie blokowały tylko TVP HD (który i tak zniknął) i National Geographic Channel HD. Z początkiem sierpnia zdecydowałem się jednak zmigrować na petardę - oszczędzam 20 zł, dostaje szybszy internet i jedyne co tracę to wspomniane NGC HD. Na razie jeszcze mi go nie wyłączyli i niezmiernie cieszą mnie informacje, że zostanie przywrócony jak również z faktu, że pojawią się nowości w HD.

 

Każdy ma wybór mi niestety nie odpowiada Petarda - chociażby ze względu na brak kanałów filmowych - to że jest paczka Filmboxów to trochę (zresztą jest już na tyle słaby że nie jest oferowany jako osobny pakiet)- wolałbym UNIVERSAL CHANNEL, 13 STREET CHANNEL, oraz CBSy i AXNy).

Internetu nie posiadam z Inei. Mam wolniejszy w TP/ORANGE i przez kilka lat nie było żadnego większego problemu - jeśli już się pojawiał od razu był upust.

 

Poprzednio miałem INEA MAX w tej chwili tylko Standard HD a zastanawiam się nawet nad pseudo Oszczędnym dla lokalnych kanałów. I pewnie jeśli oferta nie zachwyci wybiorę CP.

 

Druga sprawa to o ile dublowanie takich kanałów HD jak i SD gdy mają taką samą ramówkę nie powinno być liczone jako osobne kanały tylko jeden. Nie dotyczyło by to tylko NICKELODEON ,oraz DUCK TV które mają rożne ramówki, a nie są w nowej ofercie. Pozostałe się powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to o ile dublowanie takich kanałów HD jak i SD gdy mają taką samą ramówkę nie powinno być liczone jako osobne kanały tylko jeden. Nie dotyczyło by to tylko NICKELODEON ,oraz DUCK TV które mają rożne ramówki, a nie są w nowej ofercie. Pozostałe się powtarzają.

 

Kanałów HD, które się nie dublują jest więcej. Są to: Eurosport 2 HD, nSport HD, Polsat Sport Extra HD, TV Asta HD, Fashion One HD, Fightbox HD. Te kanały są na liście INEA w jakości SD, ale nie są dostępne w żadnym pakiecie dostępnym w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale pisałem już tylko o tych które zostały zamienione z wersji SD na HD.

 

Te które wymieniłeś słusznie nie są dublowane bo i po co (skoro mają taką samą ramówkę) - Inea będzie miała możliwość wprowadzania do oferty dekodery wyłącznie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę mam nadzieję że oferta się uatrakcyjni - jak wyrzucili ponad 30 kanałów to może teraz też dołączą coś koło 30

 

Nie, tylu nie będzie - bardziej w okolicach 10. Wiadomo, że rozłożone w różnych pakietach, dla różnych Abonentów, ale tak samo było z tą podkreślaną 30.

 

Z początkiem sierpnia zdecydowałem się jednak zmigrować na petardę - oszczędzam 20 zł, dostaje szybszy internet i jedyne co tracę to wspomniane NGC HD. Na razie jeszcze mi go nie wyłączyli i niezmiernie cieszą mnie informacje, że zostanie przywrócony jak również z faktu, że pojawią się nowości w HD.

 

NGC HD tuż tuż. I to od Standard HD (Komfort HD również)

 

Będzie jednak multiroom PVR oraz umowy (3 paki) na 12 miesięcy z tego co mi powiedziano.

 

Tak, będzie Multiroom PVR, 3 paki i nowe 4 paki z niespodzianką również.

 

Druga sprawa to o ile dublowanie takich kanałów HD jak i SD gdy mają taką samą ramówkę nie powinno być liczone jako osobne kanały tylko jeden. Nie dotyczyło by to tylko NICKELODEON ,oraz DUCK TV które mają rożne ramówki, a nie są w nowej ofercie. Pozostałe się powtarzają.

 

Załatw, żeby nadawcy dawali drugą wersję w gratisie to wtedy możemy tego nie liczyć. Skoro jednak obie wersje kosztują, to staramy się dla nich znajdować miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "starzy" klienci dostaną .............. Lech.tv? i .....? chociaż ja akurat nie mam jakiegoś parcia na nowe kanały, mile bym coś widział np. History HD oraz powrót TVP HD

Mnie bardziej interesuje multiroom PVR oraz nowy soft do ADB PVR a z racji zbliżającego się terminu końca umowy jakieś nowości w 3-pakach lub ew. jakiś bonus dla stałych klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga sprawa to o ile dublowanie takich kanałów HD jak i SD gdy mają taką samą ramówkę nie powinno być liczone jako osobne kanały tylko jeden. Nie dotyczyło by to tylko NICKELODEON ,oraz DUCK TV które mają rożne ramówki, a nie są w nowej ofercie. Pozostałe się powtarzają.

 

Załatw, żeby nadawcy dawali drugą wersję w gratisie to wtedy możemy tego nie liczyć. Skoro jednak obie wersje kosztują, to staramy się dla nich znajdować miejsce.

 

Tutaj nie ma czego załatwiać skoro operatorzy idą w HD to niech idą, ale w takim razie może warto dogadać się i dogadując się udostępniać tylko HD, a kanały w wersji SD zastępować nowymi kanałami. Wiadomo że musiałby być okres przejściowy, aby wszyscy abonenci wymienili swoje dekodery SD na HD - a to już jest możliwe - tylko trzeba by ustalić jakąś rozsądną datę rozprowadzania dekoderów SD.

 

W takim razie dlaczego w wykazie nie ma całej paczki C+ w wersji SD?? Wiadomo że nie jest już sprzedawana, ale w wykazie mogła by być.

 

Taka prośba do strony z pakietami, czy loga stacji nie mogły by być większe? Tak jak w Tesacie http://www.tesat.pl/dla-domu/telewizja/ ... ny-hd.html

Są bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "starzy" klienci dostaną .............. Lech.tv? i .....? chociaż ja akurat nie mam jakiegoś parcia na nowe kanały, mile bym coś widział np. History HD oraz powrót TVP HD

Mnie bardziej interesuje multiroom PVR oraz nowy soft do ADB PVR a z racji zbliżającego się terminu końca umowy jakieś nowości w 3-pakach lub ew. jakiś bonus dla stałych klientów :)

 

Pisaliśmy przecież parę postów wyżej, że sporo kanałów będzie dodana do Standard HD/Komfort HD/Wygodnego HD. Prośba o odrobinę cierpliwości z dywagacjami i chyba przede wszystkim dobrej woli, bo potem wchodzi ktoś niezorientowany, czyta takiego posta i jest wprowadzany w błąd

 

Starzy klienci są gorzej traktowani jak nowi;-)

 

Trochę brak sił na dyskusję z takim mitem. Przecież starzy klienci tak samo jak nowi dostają nowe kanały, bardzo często mogą skorzystać z nowych promocji, a jeżeli nie chcą zmian, mogą pozostać przy dotychczasowych warunkach. Powiedzcie, w ilu i jakich usługach jest tak, że w ramach podpisanej i obowiązującej umowy otrzymuje się jej udoskonalenia (nowe kanały, darmowe hotspoty)?

 

Taka prośba do strony z pakietami, czy loga stacji nie mogły by być większe? Tak jak w Tesacie http://www.tesat.pl/dla-domu/telewizja/ ... ny-hd.html Są bardziej czytelne.

 

W przygotowaniu jest nowa strona www. Będziemy zbierać sugestie co do niej. Uprzedzając pytania - nie ma w tej chwili terminu, kiedy się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście aktualny cennik internetowy?

 

Użytkowanie dodatkowego Terminala abonenckiego 1,2

 

1) Opłata nie dotyczy usług świadczonych w technologii xDSL. Użytkowanie dodatkowego Terminala abonenckiego podłączonego bezprzewodowo do modemu WiFi Dostawcy usług jest zwolnione z opłat.

2) Opłata dotyczy Terminali abonenckich podłączonych bezpośrednio do Wyposażenia dodatkowego Dostawcy usług.

 

Po tylu latach nareszcie to sprecyzowano w cenniku i jak macie swój router to płacicie tylko za niego niezależnie co jest dalej!

 

No i jest w nim też niedostępny jeszcze w żadnym pakiecie internet Ultra Fast Plus - 250 Mbps/10 Mbps

 

Odrobina cierpliwości to ile dni do ogłoszenia oferty, bo jestem bardzo ciekaw.

 

Na fejsie pojawiła się informacja o 12 sierpnia i kolejnych poniedziałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "starzy" klienci dostaną .............. Lech.tv? i .....? chociaż ja akurat nie mam jakiegoś parcia na nowe kanały, mile bym coś widział np. History HD oraz powrót TVP HD

Mnie bardziej interesuje multiroom PVR oraz nowy soft do ADB PVR a z racji zbliżającego się terminu końca umowy jakieś nowości w 3-pakach lub ew. jakiś bonus dla stałych klientów :)

 

Pisaliśmy przecież parę postów wyżej, że sporo kanałów będzie dodana do Standard HD/Komfort HD/Wygodnego HD. Prośba o odrobinę cierpliwości z dywagacjami i chyba przede wszystkim dobrej woli, bo potem wchodzi ktoś niezorientowany, czyta takiego posta i jest wprowadzany w błąd

 

INEA, zawsze staram się być obiektywny w tym co pisze, jak coś mi się podoba to nie oszczędzam pochwał, czy w mojej wypowiedzi jest coś złego? Nikogo nie zamierzam wprowadzać w błąd swoim komentarzem i sądzę, że osoby czytające to forum nie wyciągną wniosków z jednej mojej wypowiedzi :)

Zmiany o których powoli zaczynamy się dowiadywać akurat dla mnie są całkiem ok i na niektóre czekałem z niecierpliwością i nie ukrywam, że chętnie czegoś konkretnego już bym się dowiedział :) myślę o multiroom PVR (w jakiej będzie formie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...