Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

playboy jak to playboy, coś rzucił na forum i wszyscy się podniecają, przecież nie pierwszy raz ściemnia, że coś się dowiedział, tak i to jeszcze z infolinii, hahahahahahahahaha, :brawo::brawo::brawo::brawo:

 

Mnie bardziej niż nowe kanały interesuje zmiana w pakietach, może skrócenie umów do 12 miesięcy, nowy soft do dekoderów ADB, nowy dekoder, multiroom PVR, nowe rozwiązania np. Zdalne programowanie dekodera przez www, itp. a kanały będą miłym dodatkiem do wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jakaś awaria na Jeżycach bo ani u siostry ani u szwagra net nie działa. Niestety nie ma mnie w domu aby sprawdzić.

 

Była wczoraj awaria w tych okolicach, w nocy udało się ją usunąć.

 

A ja dalej wymagam kanałów serwisowych nc+

 

Jak słusznie zauważyłeś są to kanały serwisowe nc+ . Paczka, którą oferuje nadawca telewizjom kablowym dotyczy kanałów z rodziny CANAL+. Nie jest to jedno i to samo. Jeszcze raz napiszemy - kanały te pojawiły się trochę z zaskoczenia, głównie dlatego, że sytuacja, również programowa tuż po fuzji nie była w pełni uregulowana. Czy te kanały w ogóle jeszcze zaistnieją jest sprawą otwartą, ale jeśli tak - będziemy się o nie starać, zresztą już wcześniej podjęte były odpowiednie kroki.

 

Na infolinii pojawiła sie taka informacja.

 

Widzimy, że posty playboya już trafiły do kosza. Trudno się do nich odnosić - z naszej strony jeszcze raz: nowych kanałów w sierpniu/wrześniu będzie kilka i będą to wartościowe kanały, o których niejednokrotnie wspominaliście. Jakie i do jakiego pakietu - jeszcze kilka dni cierpliwości i pojawią się pierwsze z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea.pl kiedy potwierdzisz wiadomość o oczekiwanym przez miliony abonentów edusat hd w ofercie tv trzymasz to w takiej tajemnicy wstydzisz sie tego dodania czy jak :?: zapewne szykujesz kolejna niespodzianke tvr hd. pare kanałow chca dodac -pewne to jest to że zabrano z oferty ng hd i ngwild hd jesli teraz one powróca bedzie to smieszne kto daje i odbiera ten.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea.pl kiedy potwierdzisz wiadomość o oczekiwanym przez miliony abonentów edusat hd w ofercie tv trzymasz to w takiej tajemnicy wstydzisz sie tego dodania czy jak :?: zapewne szykujesz kolejna niespodzianke tvr hd. pare kanałow chca dodac -pewne to jest to że zabrano z oferty ng hd i ngwild hd jesli teraz one powróca bedzie to smieszne kto daje i odbiera ten.....

 

Dziękujemy za cenny komentarz, ale poprosimy jeszcze o odpowiedź na wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twoja promocja Wiosenna promocja Canal+ dobiega końca.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty z nowym okresem promocyjnym. W tym celu skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem tel. 61 222 22 22 lub odwiedź Biuro Obsługi INEA. Zapraszamy."

o tak, tak atrakcyjna promocja że w okresie popromocyjnym płacę 39,90 a w promocji będę 49,90 jak przejdę na nową :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo inea jesli to prawda to wielki+ jeszcze mgm hd i fox live hd i history hd i bedzie pieknie

 

No własnie że podobno foxlife zniknie, ale same kanały na pewno na plus:) :D Problem tylko taki że te kanały nie dojdą w jednej partii tylko częściowo podobno:) Do początku września ma jednak wszystko dojść:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów będzie więcej, więc spokojnie uda się to podzielić na 3-4 rzuty :) Swoją drogą to ta infolinia strasznie wyrywna...

 

No własnie że podobno foxlife zniknie, ale same kanały na pewno na plus:)

 

zdaje się, że podmiana dotyczy tylko starych pakietów - tam FOX SD zamiast FOX Life , a FOX HD niezależnie. Ale jeszcze sprawdzę tę informację.

 

Ja mysle ze to bardziej kwestia umow z nadawcami:)

 

a ja myślę, że bardziej kwestie przygotowania technicznego i korzyści komunikacyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Informacja przekazana przez konsultanta była taka; Dziś dopiero co dowiedziałem się że będą to kanały Fox HD, Nat Geo Wild HD itp

 

Nie chcę mówić jakich informacji udzielono mi jeszcze podczas rozmowy, :D

 

dla pewności jednak udałem się do BOA aby to potwierdzić i owszem potwierdzili :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...