Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

pewniakiem jest zapewne edusat hd ale inea pl kiedy podacie jakie to będą kanały liczę na MGM HD FOX HD FOX LIFE HD NG HD i NG WILD HD może TVPHD???History HD, Viasat Nature HD/

Viasat History HD, TLC HD, AXN HD, Sundance Channel HD, Universal Channel HD,Polsat Film HD, Filmbox Action HD, TV Republika HD,BBC Knowledge HD,AXN Spin HD :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Tak uparcie stosujecie na swojej stronie logotypy kanałów zamiast tradycyjnej listy (choćby takiej jaką udostępnia michalx1974) ale skoro są te Wasze "obrazki" to zróbcie to profesjonalnie.

Od jakiegoś czasu program Euronews jest dwa razy!!!!!!

 

Jest 1 sierpnia czy czegoś się dowiemy o planowanych nowościach w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Jak zwykle w Twoich odpowiedziach można wyczuć bezczelność i lekceważący ton, ale do tego typu dialogu jesteśmy już przyzwyczajeni.

Po pierwsze nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany jeśli chodzi o logotypy, z odpowiedzi wynika, że nie, no trudno. Powiem tylko, że u mnie wyświetlają się dwa logotypy programu Euronews i tyle

A jeśli chodzi o pytanie a raczej stwierdzenie, że już 1 sierpnia to wcale nie wynika, że oczekuję, że w dniu dzisiejszym podacie pełną informację. Wystarczyło napisać, że będzie informacja ale nie dzisiaj tylko np. 31 sierpnia i ludzie dadzą Wam spokój.

A tak wogóle to po wejściu do oferty w styczniu br. "petardy" i wcześniejszym zachwalaniu jej przez Was, tym razem nie spodziewam się niczego co może zaskakiwać, przynajmniej "starych" abonentów.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Jak zwykle w Twoich odpowiedziach można wyczuć bezczelność i lekceważący ton, ale do tego typu dialogu jesteśmy już przyzwyczajeni.

Po pierwsze nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiany jeśli chodzi o logotypy, z odpowiedzi wynika, że nie, no trudno. Powiem tylko, że u mnie wyświetlają się dwa logotypy programu Euronews i tyle

A jeśli chodzi o pytanie a raczej stwierdzenie, że już 1 sierpnia to wcale nie wynika, że oczekuję, że w dniu dzisiejszym podacie pełną informację. Wystarczyło napisać, że będzie informacja ale nie dzisiaj tylko np. 31 sierpnia i ludzie dadzą Wam spokój.

A tak wogóle to po wejściu do oferty w styczniu br. "petardy" i wcześniejszym zachwalaniu jej przez Was, tym razem nie spodziewam się niczego co może zaskakiwać, przynajmniej "starych" abonentów.

Miłego dnia :)

 

Jesteś tu stałym bywalcem. Temat Euronews był poruszany co najmniej kilka razy.

 

Co do kanałów - informacja brzmiała, że kanały będą się pojawiać stopniowo. Nie będzie to jeden strzał, tylko będą rozłożone na sierpień, potem też na wrzesień. Niezliczoną liczbę razy pisaliśmy, że unikamy deklarowania się konkretnych terminów i jeśli możemy o czymś informować to natychmiast to robimy.

 

Powiem szczerze: ja już nie liczę na nic dla nas korzystnego. Przed każdą zmianą Inea zapowiada, że tym razem usatysfakcjonuje ona wszystkich, a potem jest kicha. Odnoszę wrażenie, że na tym forum oni nieźle się bawią.

 

Nie ma rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich. Jak tylko poinformujemy o kilku nowych kanałach, zaraz pojawią się głosy o 30 innych, których nie mamy. A wtedy naprawdę ciężko o dobrą zabawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Niezliczoną liczbę razy pisaliśmy, że unikamy deklarowania się konkretnych terminów i jeśli możemy o czymś informować to natychmiast to robimy.

Piszecie, że nowe kanały pojawią się już w sierpniu.

Jesteście firmą wywiadowczą, że obowiązuje was zachowanie tajemnicy państwowej?

Przecież i tak de facto jesteście monopolistami na naszym rynku więc zabawne są podchody w rodzaju wiemy ale nie powiemy.

To po co w ogóle chrzanić o nowych programach. Zachowujecie się po prostu niepoważnie. Albo wiecie co wrzucacie do oferty w ciągu najbliższego miesiąca i piszecie o tym albo nic nie wiecie i piszecie bzdury dla samego pisania.

Niestety po kilkunastoletniej współpracy z waszą firmą skłaniam się do tej drugiej wersji. Jak każda korporacja, INEA ma dziwne procedury, które wam nakazują jakąś aktywność na forum, ale jest to zwykłe pozoranctwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się po prostu niepoważnie.
A tutaj się ktoś zachowuje jak obrażone dziecko, co zabrano mu lizaka. Dlaczego np. jak firma Apple zwołuje konferencje na wrześień, żeby pokazać nowe produkty nie pokaże ich w czerwcu, skoro i tak wiedzą jak wygląda? Taka jest polityka firmy i tego się trzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea nie działa profesjonalnie, moim zdaniem. Nie sądzę, żeby ta firma odniosła sukcesy na zrównoważonym rynku, przy zdrowej konkurencji. Dopóki spółdzielnie nie wpuszczą na swój teren konkurencji, nic się nie zmieni. My będziemy tutaj bić pianę a oni będą robić swoje i śmiać się nam w nos. Ciekawe dlaczego spółdzielniom zależy na braku konkurencji? :-\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujecie ze oni wypisza wam wszystkie nowe promocje i kanały na dwa tygodnie czy trzy przed wejsciem nowej oferty?? Przecież konkurencja nie śpi, i jakby teraz wszystko wam powiedzieli to przez te 2 tygodnie konkurencja zdążyłaby się przygotować. To normalne że dopiero jak przykładowo nowy kanał wchodzi do oferty informacja jest podawana na kilka dni przed. Zawsze i wszedzie tak bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia to kablówka?

Zasięg wymienionych przez Ciebie jest mikroskopijny - to tak, jakbyś porównał Biedronkę z siecią pięciu sklepów pani Jadzi :)

Mieszkam na Grunwaldzie. Mam do wyboru INEĘ i TP oraz Netię na łączu TP, bo parę metrów od Głogowskiej Netia nie ma swoich kabli...

Z tego tylko INEA ma multiroom.

Mogę wybierać, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia to konkurencja nie kablówka:D:D

Ale konkurencja jest prawda?? Wg UOKiK monopolu nie ma bo są trzy firmy do wyboru.

 

Echostar w cale takiego małego zasięgu nie ma,

Maverick również.

 

Poza tym zawsze masz do wyboru satelitę jeszcze.

 

Netia, TP czy ktokolwiek inny też nie przekaże ci informacji na 2 tygodnie przed wejsciem w zycie oferty. Tym bardziej jesli pewnie rozmowy zmierzaja w wypadku INEI ku koncowi, a nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ja mam pytanie do inea czy jest szansa ze baby.tv będzie w super hd

Co Ty masz z tym baby.TV? :lol2:

Jeśli chcesz mogę Ci sprezentować dobrych parę godzin nagranego programu na DVD :mrgreen:

 

A poważnie, moje dzieciaki też w pewnym wieku uwielbiały ten kanał.

Stąd mam wersję ratunkową w postaci nagrań z czasów, gdy miałem dostęp do enki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...