Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zapytałeś czy są jeszcze jakieś inne ogólnodostępne promocje to konsultant na pewno odpowie ci NIE

 

Zrozum firma ma prawo trzymać tą promocję w tajemnicy, przecież to jest antyCHURN. Przychodzi klient chce rezygnować, to dostanie taką propozycję.To są normalne praktyki. Powtarzam w każdej firmie na infolinii nie dowiesz się o wszystkich promocjach. Więc cieszmy się że na takim forum ludzie jednak to wrzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do michalx1974: Michal z daleka od inteka hd!!! to syf niesamowity !!! mialem to cos pare dni (do testow gdy pikselowala mi paczka canal +hd) ten dekoder zawiesza sie czesciej niz ADB , pozatym nie ma wyswietlacza , pilot paskudny , dekoder nie reaguje na polecenia z pilota (wciszkasz wciskasz i modlisz sie zeby tym razem sie udalo zmienic kanal) , tak wiec podumowujac , nigdy nie intek hd

ps dobrze ze poruszyles ten temat bo kiedys chialem was wszystkich przestrzec przed tym czyms co nosi miano dekodera , ale wylecialo mi z glowy

pozdrawiam Michale ciebie

jeszcze na chwilke o INTEKU , przy tych testach mialem wrazenie ze sa jeszcze bardziej podatne na pikseloze niz tez mega czule dekodery ADB ktore i tak wymagaja by sygnal byl odpowiednio dostrojony, ani nie za silny (tez zle) ani za slaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle że w BOA mają braki - tylko serwis techniczny posiadał. A szkoda bo naprawdę jest lepszy - może INEA ponownie zacznie współpracować z TECHNISATEM?

Albo dodać inne dekodery innych producentów (FERGUSON, KAON, ZyXEL, MOTOROLA, Homecast,)

 

Może nie wszystkie firmy mają dobry sprzęt, ale warto by urozmaicić ofertę dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie tragedia... tzn. Z usług inea, ich internetu korzystam od kilku lat. siedziałem po prostu widocznie na jakims thomsonie z w miarę stabilną wersją Firmware'u.

Ale i tak były zwiechy ale żadko. I tak wtedy myślałem żeby zmienić ten ruter na coś innego ale dobra. Teraz przeszedłem na tzw 4-paka w najwyżej wersji. Internet 250mb

oczywiście w umowie małym druczkiem było napisane że to tylko tam gdzie światłowody a u mnie będzie 100mb no ale dobra. nikt mnie wcześniej nie poinformował explicite (no jasne). Trzeba było czytać uważnie umowę - moja wina, klienta zbytnio pochopnie podejmującego decyzje. no ale 100mb i tak więcej niż potrzebuje ok. Pakiety TV są spoko itp. jestem zadowolony bardzo. ale teraz do rzeczy. z czego nie JESTEM...

 

między nami.... INEA wykorzystuje przestarzały standard transmisji danych w swojej sieci. w nowszych wersjach można spokojnie wyciągnąć te 250 mbit na tym samym okablowaniu. wiedzą to i ja i technicy.

 

K***AAAAAAAA jasna. te ich rutery jest taki CHŁAM totalny CHŁAM, że to sie nadaje tylko do irytowania nimi klienta. Aktualzacja Firmawru zablokowana. W oryginalnej wersji są dodatkowe opcje tj blokada nieznanych numerów przychodzących na voip , aktualizacja oprogramowania itp tu jest wersja pod INEA i wszystko ZABLOKOWANE. do tego te rutery są MEGA niestatibilne. Od jakiegoś czasu próbuje dostać inny ruter CISCO itp. nie mówcie że CISCO jest złe.... bo po prostu THOMSONA nie widzieliście ;]

jasne może się trafić thomson z w miare stabilnym oprogramowaniem itp ale ogolnie to jest najtanszy [beep] wśród sprzętu tego typu widocznie przetarg cenowo wygrali.

 

CISCO to firma którą specjalizuje się w produkcji sprzętu tego tupu od lat. A ruter thomsona to jak byście sobie kupili TV plazmowy od BOSHA;]

TRAGEDIA.

pisząc tego posta mnie z neta wyje****.....zaraz pójde do tego BOA i im chyba ten ruter w d*** wsadze.

 

ps z wyksztalcenia jestem informatykiem programistą wiem co mówie. bawilem się z przełączaniem tego szajsu pomiedzy roznymi czestotliwosciami itp poszerzalem pasmo itp nie ma zadnych interferencji na mhz na ktorych teraz nadaje takze jak mowia ze oni za WIFI nie odpowiadaja...

 

no k**** jasna. to co. mam siedziec na tym badziewiu, dokupic ruter wifi specjalnie i podpiac przez kabel ethernet zeby miec wifca w chacie?? [beep]ole taki interes. nie obchodzi mnie ze oszczedzaja pieniadze wpychajac ludziom jakis [beep] bo przetargiem jedynie kwota decydowala na dostawce sprzetu.

 

interferencji u mnie nie ma zadnych nadaje poprzez standard N 5ghz i w okolicy nie ma zadnej sieci tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciach wszystko

 

 

polecam słownik i mniej przekleństw, do ludzi można mówić normalnie, też zrozumieją.

 

wiem, że ryzykuję, ale zapytam, bo przecież jesteś informatykiem i znasz się - więc w jaki sposób na miedzianym kablu, przy obecnie dostępnych urządzeniach można wyciągnąć 250? ale pewnie nie znasz odpowiedzi, bo jak próbujesz zmieniać w wifi częstotliwości i poszerzać pasmo... jak się nie znasz to nie możesz zamówić technika od nich? niech przyjedzie i zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do INEA.pl

czy są planowane włączenia nowych programów ? jeśli tak to jakich i kiedy ?

 

Rozumiem, że sam nie wierzysz w odpowiedź na to pytanie, od dawna wiadomo, że INEA nie zdradza swoich planów. A przy okazji nowych programów zastanawiam się, że tak silna i już w tej chwili duża firma jak INEA, której Prezes jest dekorowany prze Prezydenta RP srebrnym orderem, przez pół roku nie potrafi wynegocjować dodania do swojej oferty np. TVN24 HD??? Nie mówiąc już o innych kanałach :brawo:

 

@INEA

Przy okazji zapytam, dekoder ADB PVR posiada dwa tunery TV, a na pilocie jest przycisk PIP, czy producent planuje przy kolejnej aktualizacji firmware odblokowac funkcję PIP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga inea zamiast nam ludziom ktorzy placa duzy abonament dodac kanaly tv o ktore prosimy od lat wola dawac pieniadze za nazwe stadionu i to ponoc 3 miliony miesiecznie,tylko po co komu reklama jak przejrzy cennik i oferte i padnie smiechem,jestescie daleko w tyle za east&west,tesat,czy echostar z oferta programowa,jestem z wami od poczatku istnienia i musze przyznac ze cofacie sie w rozwoju... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do INEA.pl

czy są planowane włączenia nowych programów ? jeśli tak to jakich i kiedy ?

 

TVN24 HD pojawi się we wtorek w pakietach HD poza Oszczędnym HD

 

W związku z ciężką burzą przechodzącą nad Warszawą mogą być przejściowe problemy z częścią kanałów. Nie dociera do nas sygnał od nadawcy.

 

edit:

 

Przy okazji zapytam, dekoder ADB PVR posiada dwa tunery TV, a na pilocie jest przycisk PIP, czy producent planuje przy kolejnej aktualizacji firmware odblokowac funkcję PIP?

 

Nie ma planów takich zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

W związku z ciężką burzą przechodzącą nad Warszawą mogą być przejściowe problemy z częścią kanałów. Nie dociera do nas sygnał od nadawcy.

 

 

 

A czy nie możecie korzystać z nadajnika w Śremie? Dzisiaj gdy sygnał satelitarny znikł - Śrem nadawał bez problemu (POLSAT)

A transpondery Polsatu na Hot Birdzie są bardzo podatne na zmianę warunków atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie, tylko że to TVN 24 w HD do oferty nic nie wnosi, bo to ten sam kanał co jest, tylko że w HD...

Nie lepiej dodać kanały które się przydadzą i są w ofertach innych sieci kablowych?

Naukowe, sportowe, lifestylowe - jest pełno opcji, przydałby się też powrót kanałów usuniętych w ostatnich czasie, zupełnie bez sensu...

Dodam, że to Mango 24 i The Player Chanell nic nie wnoszą, a tamte kanały wnoszą i to sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...