Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ineo dlaczego oszukujecie ze hotspot darmowy dla wszystkich abonentow? Jak tylko dla posiadajacych pakiet internetowy!

No to chyba oczywiste:

http://www.inea.pl/dom/internet/hotspot-inea/

"Oferta dla Abonentów, którzy posiadają kartę eBOA oraz aktywną usługę dostępu do Internetu o prędkości minimum 2 Mb/s. Pozostali mogą wykupić płatny dostęp do usługi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiając kilka tematów, jeśli coś pominięte to przypomnijcie proszę

 

Soft do ADB PVR to jeszcze kwestia kilku tygodni - wrzesień wydaje się bezpieczną deklaracją.

 

Regulamin promocji 15 MB/s , o który prosiliście - https://www.dropbox.com/s/5zhbmktm1w9ch ... 5_2013.pdf

 

To będzie głupie pytanie...

Internet 250 jest dla garstki, 100 to max przy obecnej technologii, tak? To jak zamierzacie uatrakcyjnić ofertę internetową? Może czas na jakieś przyspieszenie uploadu?

Tak, wiem; marzenia...

 

Pytanie od razu z odpowiedzią? :) Zasięg 250 jest non stop coraz większy, 100Mb/s jest to bezpieczny max przy obecnym standardzie DOCSIS, ale niedługo pojawi się nowy standard DOCSIS 3.1, który pozwoli wycisnąć z tych łącz kilkukrotnie więcej. Upload - w tej chwili nic na ten temat nie zadeklarujemy.

A jeśli chodzi o rozwój - zwiększanie ze 50 na 100 czy 250 wydaje się robić coraz mniejsze wrażenie (bo umówmy się, do użytku domowego taka prędkość jest w pełni wystarczająca dla 95% użytkowników), więc szukamy dalszych rozwiązań - w tym HotSpoty, o których piszecie. I tu kilka wyjaśnień:

- nigdy nie było mowy, że HotSpoty są dostępne za darmo dla wszystkich Abonentów. Od początku traktowaliśmy to jako element dodatkowy dla posiadaczy usługi o minimalnej prędkości 2Mb/s. To nie zmienia faktu, że obejmuje to ok 100 000 Abonentów

- nie jest prawdą, że HotSpoty działają tylko w przyglądarce systemowej smartfona, wszystko powinno działać tak jak standardowe wifi choćby z domowego routera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odp na pytanie jak lacze sie za pomoca mozili to ta wasza strona nie wyskakuje to jak mam skorzystac z tego wifi? Wyskakuje tylko na systemowej. WASZE WIFI TO KICZ W STOSUNKU DO NP HOTSPOTOW W KFC, McD itd. Wiec nie wciskaj kitu bo jestescie najgorsza firma w polsce, zeby podstawowych kanalow w ofercie nie bylo za ta cene. Soft opozniony o kwartal aplikacja niewiadomo kiedy. Spotkajmy sie na ogrodach i sprobuj z hotspota skorzystac przy mnie a potem wciskaj kity. Bo upokazasz sie pracujac w tak zalosnej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@playboy

Chciałem sobie odpuścić, ale wybacz muszę .............. czytam Twoje wpisy już od jakiegoś czasu i zastanawiam się skąd w Tobie tyle "jadu" Chłopie ogarnij sie i wyluzuj trochę. Przecież nikt Cię nie zmusza do korzystania z oferty INEI, mamy w końcu wolny rynek, nie podoba Ci się oferta zmień operatora, jesteś zawiedziony usługami, możesz wybrać inne. Nic na siłę.

Żeby sprawa była jasna, mam również wiele zastrzeżeń do INEI, wiele rzeczy mi się nie podba, często o tym piszę, ale podchodzę do swoich uwag ze "zdrowym rozsądkiem" wiedząc, że wielu spraw "od ręki" nie da się załatwić.

 

Dlatego trzeba gdzieś znaleźć kompromis

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@playboy

ja byłem przez ostatnie 5 lat skazany na neostradę, która przy dobrej pogodzie wyciągała maks 15Mb, więc przeskok do Inei na 100 to dla mnie święto lasu. Też mam do nich zastrzeżenia:

- sama instalacja wykonana słabo, kabel zostawiony na wierzchu, musiałem sam betonować na chodniku, podłoże nieubite i mam wrażenie, że jak będą robić drogę to koparka przetnie płytko położony kabel

- zdarza się, że jeden konsultant mówi coś innego, a rzecznik coś innego - jak z podłączeniem swojego routera. Niektórzy na infolinii technicznej nadal twierdzą, że jak mam coś podpięte do swojego routera po kablu to muszę za to płacić. I że router nie może być jedynym mac adresem podanym w ustawieniach inea, pierwszy musi być zawsze komputer - pytam się po co, jeżeli podpinam komputer do routera :D Odpowiedź "bo zapłaci Pan karę". Inni, w tym rzecznik, że cokolwiek mam podpięte do swojego routera to już moja sprawa.

 

Tego typu kwiatki to [beep]oły, które można zmienić i powinno się zmienić, po to jest facebook i takie fora by o tym pisać - całokształt jednak jest na plus, mam w końcu normalnego neta i tyle :) A jeżeli po kablu miedzianym będzie można zwiększyć prędkość powyżej 100mb, to już będzie hiper fajnie, tym bardziej, że urządzenia wifi ac są już dostępne na rynku i można zacząć budowę sieć w oparciu o nową technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin promocji 15 MB/s , o który prosiliście - https://www.dropbox.com/s/5zhbmktm1w9ch ... 5_2013.pdf

 

 

Hm... dlaczego INEA nie wrzuca tak dobrej oferty na swoją stronę internetową??? Kto by pomyślał, że trzeba odwiedzać forum sat kuriera, aby zapoznać się z pełną ofertą "Największego Operatora Kablowego w Wielkopolsce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin promocji 15 MB/s , o który prosiliście - https://www.dropbox.com/s/5zhbmktm1w9ch ... 5_2013.pdf

 

 

Hm... dlaczego INEA nie wrzuca tak dobrej oferty na swoją stronę internetową??? Kto by pomyślał, że trzeba odwiedzać forum sat kuriera, aby zapoznać się z pełną ofertą "Największego Operatora Kablowego w Wielkopolsce".

Przyłączam się do pytania, bo żadna logiczna odpowiedź nie przychodzi mnie do głowy, a więc Inea czekam na rozwiązanie tej zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... dlaczego INEA nie wrzuca tak dobrej oferty na swoją stronę internetową??? Kto by pomyślał, że trzeba odwiedzać forum sat kuriera, aby zapoznać się z pełną ofertą "Największego Operatora Kablowego w Wielkopolsce".

 

przypomnę tylko ze to ja zwykła osoba powiedziałem o tej promocji 15mb/s na tym forum a nie przedstawiciel inea a dowiedziałem się o tym dzięki sms :P:brawo: czekam na promocje co miała być jeszcze w czerwcu dla obecnych abonentów

 

Jak widać nie trzeba odwiedzać forum :) Grupa Abonentów, która spełnia warunki promocji została poinformowana poprzez wysyłkę. Jest to standardowe działanie, czasem jest to sms, czasem mail, wysyłka pocztowa czy wizyta przedstawiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytania poza dyskusją :

Dlaczego w ofercie Inei w Poznaniu jakiś czas temu zostały usunięte programy takie jak Extreme Sports Chanell czy BBC Lifestyle?

Oglądalność i zapotrzebowanie na te kanały na 100% była większa od tej którą ma na przykład The Player Chanell , gdzie 24h na dobę leci poker... Jeszcze 2 miesiące temu te kanały były.

I pytanie numer dwa : Czy w najbliższym czasie będą usuwane kanały jakieś z oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...