Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę, by robił się z tego temat polityczny, ale jaką macie różnicę w kosztach, gdy udostępniacie go bezpłatnie automatycznie, a bezpłatnie na żądanie? Poza tym, że dotrze do mniejszego grona osób, bo mi tam po jeden kanał tego typu nie chciałoby sie jechać ;)

TV Republika udostępniana bezpłatnie to 30 groszy od gniazdka płaci kablówka tej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TV Republiką jest taki kłopot, że sama stwarza sobie problem. Czy ktoś inny na świecie wpadł na pomysł żeby stacja informacyjno-publicystyczna była aż tak droga jak TV Rep? Stacja, która ma być konkurencją na "lewicujące" pozostałe kanały informacyjne? Jak oni chcą zdobyć widownię a co za tym idzie reklamodawców? Chyba tylko w Polsce taki biznes można ukręcić. Jeszcze poczekajcie a Rydzyk pójdzie za ciosem i za Trwam zawoła jakiegoś abonamentu. Myślę, że Inea w tym przypadku akurat "stanęła na wysokości zadania" i udostępni ten kanał w idealny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, by robił się z tego temat polityczny, ale jaką macie różnicę w kosztach, gdy udostępniacie go bezpłatnie automatycznie, a bezpłatnie na żądanie? Poza tym, że dotrze do mniejszego grona osób, bo mi tam po jeden kanał tego typu nie chciałoby sie jechać ;)

 

Jest różnica kosztowa. Jeśli będziemy ponosić opłatę tylko za Abonentów, którzy aktywowali kanał to będzie ona niższa, niż płacąc od gniazdka dla całego pakietu. A jak widzisz jest sporo osób, które wręcz kanału sobie nie życzy. W przyjętym przez nas (na 99% procent) rozwiązaniu wilk będzie syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica kosztowa. Jeśli będziemy ponosić opłatę tylko za Abonentów, którzy aktywowali kanał to będzie ona niższa, niż płacąc od gniazdka dla całego pakietu. A jak widzisz jest sporo osób, które wręcz kanału sobie nie życzy. W przyjętym przez nas (na 99% procent) rozwiązaniu wilk będzie syty i owca cała.

Nie, żebym się sprzeczał z takim modelem biznesowym, ale i tak mi wychodzi, że osoby, które Republiki oglądać nie chcą, a nawet nie w smak im z jakiś powodów ta inicjatywa i tak będą się dokładać do tych co chcą ją oglądać. Taka nowa umowa społeczna, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż poniedziałek powoli dochodzi popołudnie, TV REPUBLIKA nadal nie pojawiła się na dekoderach - w sumie im później się pojawi tym krótsze będzie okno otwarte dla kanału.

Wedding TV zmienił się LOVE u nas na dekoderach po staremu.

 

Przed chwilą zanikła tv na Grunwaldzie - ciekawe co dziś jeszcze się wydarzy w naszej INEI :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea zapewniła mi dzisiaj małą komedię. Miesiąc temu, po cyrkach z nc+ napisałem z zapytaniem czy mogę się podłączyć. Po kilku mailach, w których przedstawiłem sytuację okazało się, że tak, mimo braku dociągniętego kabla bezpośrednio do domu (zabudowa szeregowa - sąsiad 5 metrów dalej jest podłączony, do skrzynki jakieś 10 metrów po drugiej stronie ulicy, droga nieutwardzona). Miało być podłączenie na początek maja, żadnego kontaktu, no to dzwonię i okazuje się, że umówiony jestem na dzisiaj - 20 maja. Pytałem 2 razy, czy nie lepiej, żeby przyjechał technik zobaczyć sytuację - nie, oni wszystko wiedzą, podłączą mnie. Nie czekając dłużej zrezygnowałem z nc+. Dzisiaj przyjeżdżają monterzy, do których pretensji nie mam żadnych, po prostu ktoś wcześniej nie dał im znać o sytuacji. Okazało się, że myśleli, że kabel mam w garażu, poszukiwania kabla trwały 3 godziny, zjechała druga ekipa, na końcu rozłożyli ręce, że trzeba ciągnąć kabel w ulicy ze skrzynki. Czyli coś o czym wiedzieli wcześniej, o czym informowałem i co mogli sprawdzić wysyłając technika. Być może gdyby tak było, to dzisiaj rzeczywiście mogliby zacząć kopać. Niestety na dzień dzisiejszy nie wiedzą kiedy takie coś byłoby możliwe, jeżeli byłoby możliwe, bo to też nie wiadomo. Grzecznie podziękowałem i zrezygnowałem z podłączenia się do Inei. Dzięki temu jestem stratny jakieś 300 złotych opłaty aktywacyjnej w nc+, bo już abonentem nie jestem i muszę ją opłacić, no ale mam nauczkę - jak to mówią, lepsze wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ło chłopie to Ty i tak lepiej stoisz z tym balaganem , moja kuzynka wyprowadzila sie poza " miasto" domki ogrodki i rzekomo dzialajaca tam INEA, za chwile minie ponad rok jak INEA rozkopala jej pol ogrodka , zostawili taka mala koparke i kable wystajace z ziemi , uszkodzona elewacja domu bo operator tejze mikrokoparki chyba nie umial nia sterowac, a na koniec nagle OKAZALO sie ze jest techniczny blad podlaczenia i sprawa ucichla ... sprzet stoi kable stercza kuzynka zdjecia porobila swiadkow zebrala i zaczyna jakze mila sprawe w sadzie ... :)

 

SZAŁ ciał z technicznymi akcjami w INEA ... powodzenia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika powinno być od 14 dzisiaj. Wczoraj niestety nie udało się dograć technicznych kwestii z CP. Póki co ruszy SD, wkrótce będzie też wersja HD kanału.

 

@ForzaMilan

Na naszych TV jest wszytko ok, sprawdzane w kilku miejscach. Podeślij proszę o jaki adres chodzi.

 

@morlok i (szczególnie)@papryk

Podobna prośba do Was. Wiem, ze w obu przypadkach kontakt z firmą był, ale właśnie chcemy puścić temat do naszego Rzecznika Klienta i wyjaśnić co tam nie zagrało, bo obie sytuacje brzmią słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie di Inea.pl jak długo trwa teraz aktywacja pełnej prędkości internetowej? W piątek montaż, a dzisiaj jeszcze min. przepustowości. Wyprzedzę z odpowiedzią: tak były restarty modemu.

 

Standardowo są to dwa dni robocze. Jeśli prędkości pełnej wciąż nie ma poproszę dane, sprawdzimy czy w systemie wszystkie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...